MMA PLHighleagueWiemy dlaczego ochroniarz Franc nie zawalczył na High League: Sprzedał mnie mój przyjaciel!

Wiemy dlaczego ochroniarz Franc nie zawalczył na High League: Sprzedał mnie mój przyjaciel!

Do zaskakujące sytuacji doszło na konferencji High League 2. Podczas face to face pomiędzy Konradem Karwatem, a Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem doszło do tak zwanych dymów. Ochroniarz Franc szybko uspokoił sytuację i ”Super Mario” był bezwładny.

Franc

Malik Montana był pod wrażeniem i zapowiedział, że ochroniarz dostanie walkę na gali High League 3. Przy kolejnej części konferencji zaproszono ochroniarza, aby się przedstawił i zatwierdził czy jest chętny na pojedynek. Ostatecznie nie doszło, to do skutku – teraz wiemy dlaczego.

Cała sytuacja poniżej:

Franc trafił do więzienia!

Ochroniarz nie dostał walki na gali High League 3, ponieważ trafił do więzienia. Franc w rozmowie z portalem TV Reklama wypowiedział się o całej sytuacji.

Ogólnie po tym całym zamieszaniu, które wynikło w internecie na konferencji High League – dwa tygodnie później zostałem zatrzymany. Sprzedał mnie mój przyjaciel, już teraz były przyjaciel, który uczęszcza na salę WCA w Warszawie. Zna tam wszystkich zawodników. Nie będę mówił dokładnie o kogo chodzi, ale przez tą osobę znalazłem się na Białołęce na sześć miesięcy (…) Ogólnie w czymś mu pomogłem tylko i wyłącznie, żeby ratować jego dupę, a spotkała mnie za to kara 6-miesięcy i osobiście będę miał teraz bransoletkę na rok czasu.    

Zobacz także:

Piotr Pająk zawalczy w PRIME? Rywalem ma być mocny zawodnik KSW!

Jak udało nam się ustalić Piotr Pająk najprawdopodobniej wystąpi na trzeciej edycji PRIME SHOW MMA, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Co ciekawe przeciwnikiem popularnego youtubera będzie mocny zawodnik KSW.

Duża niespodzianka na gali w Rosji! Weteran MMA przegrywa z Datsikiem! [WIDEO] Widzieliście?

To jest dość spore zaskoczenie mimo, że weteran Jeff Monson (61-26-2) najlepsze lata ma za sobą. “The Snowman” po całym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z równie kontrowersyjnym Vyacheslavem Datsikiem. Trzeba przyznać, że Datsik prezentuje się z walki na walkę coraz lepiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis