MMA PLFAME MMAWielu zawodowców o takiej kasie może pomarzyć! Ile zgarnęła Marta Linkiewicz za walkę w FAME MMA?

Wielu zawodowców o takiej kasie może pomarzyć! Ile zgarnęła Marta Linkiewicz za walkę w FAME MMA?

Foto: FAME MMA

To co jest popularne, najlepiej się sprzedaje. I ta zasada funkcjonuje w każdej dziedzinie życia, również w środowisku MMA. Doskonały przykład daje nam organizacja FAME MMA.

Otóż, swego czasu głośnym echem w mediach branżowych odbił się artykuł Tygodnika Wprost, w którym dziennikarze oceniają działalność zdobywającej coraz większą popularność organizacji FAME MMA. Rzeczowy artykuł o tytule: Fame MMA. Seks, krew i miliony zysku na walkach patocelebrytów możecie znaleźć -> TUTAJ. 

W artykule tym znajdziemy informację sugerującą wysokość wynagrodzenia dla Marty Linkiewicz (1-1), kontrowersyjnej instagramerki, która zasłynęła filmikiem, w którym chwaliła się uprawianiem grupowego seksu z grupą hip hopowców, jakie ta otrzymała za walkę z Esmeraldą Godlewską. 

Wg informacji Wprost, Linkiewicz mogła liczyć na zarobek rzędu… 150 tys. złotych.

Przypominamy, że walka z Esmeraldą Godlewską była dla Linkiewicz debiutem w FAME MMA, do którego doszło 30 marca tego roku. Trzy miesiące później, Linkiewicz weszła do klatki ponownie, ale wówczas musiała uznać wyższość “Seksmasterki” czyli Anieli Bogusz.

Powyższa informacja o zarobkach Linkiewicz w FAME MMA jest oczywiście informacją nieoficjalną, ale trzeba przyznać, że o takiej gaży, jaką otrzymała “Linkimaster” wielu zawodowców u progu swoich karier może jedynie pomarzyć.

A tymczasem Linkiewicz przygotowuje się do swojej kolejnej walki w FAME MMA, w której ma zmierzyć się z “Luxurią”, czyli Kamilą Smugolecką, znaną z udziału w teledysku “My Słowianie” Donatana: