Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksWielkie święto boksu w Polsce! Andrzej Wasilewski ogłosił… trzecią walkę o pas na gali w Rzeszowie!

Wielkie święto boksu w Polsce! Andrzej Wasilewski ogłosił… trzecią walkę o pas na gali w Rzeszowie!

Trzy walki o pasy mistrzowskie na jednej gali i to na imprezie organizowanej w Polsce? Jeszcze niedawno można było się jedynie uśmiechnąć na taki tekst, ale dzisiaj on staje się faktem! Andrzej Wasilewski z grupy Knockout Promotions ogłosił właśnie… trzecią walkę o pas na gali w Rzeszowie!

Andrzej Wasilewski ogłosił

Impreza ta odbędzie się już 22 kwietnia w hali G2A Arena.

W walce wieczoru całego wydarzenia kibice obejrzą walkę o mistrzostwo świata WBC wagi bridger pomiędzy Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) i Alenem Babicem (11-0, 10 KO).

Andrzej Wasilewski ogłosił… trzecią walkę o pas na gali w Rzeszowie!

Drugim pojedynkiem o pas będzie starcie Michał Cieślak (23-2, 17KO) vs Dylan Bregeon (12-2-1, 3KO). Obaj pięściarze zmierzą się o tytuł Mistrza Europy. 

Trzecim pojedynkiem o pas na tej imprezie będzie inne starcie o miano Mistrzyni Europy. W walce o ten tytuł w kategorii junior koguciej zmierzą się Laura Grzyb (8-0, 3 KO) i Włoszka Maria Cecchi (8-1, 2 KO).

Bilety na galę w Rzeszowie możecie kupić -> TUTAJ.

Zobacz także:

Dana White skomentował punktację sędziów w walce Vera vs Sandhagen: Mogło być 5-0, 4-1, ale niejednogłośna?

Dana White nie był zadowolony z werdyktu sędziów punktowych w walce Marlon Vera vs Cory Sandhagen, która była main eventem weekendowej gali UFC San Antonio. Szef UFC skomentował punktację, która niejednogłośnie wskazała jako zwycięzcę tamtego pojedynku Cory’ego Sandhagena.

Ewa Piątkowska ostro o reprezentacji w piłce nożnej: Tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany

Była mistrzyni świata w boksie, która dzierżyła pas mistrzowski WBC Ewa Piątkowska ostro wypowiedziała się o reprezentacji Polski w piłce nożnej. Pięściarka, która swoją ostatnią walkę stoczyła we freakach przyznała, że jej zdaniem reprezentacja Polski w piłce kopanej powinna zostać… rozwiązana!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis