MMA PLKhamzat ChimaevWielkie przywitanie Khamzata Chimaeva w Czeczeni! [WIDEO]

Wielkie przywitanie Khamzata Chimaeva w Czeczeni! [WIDEO]

Na następną walkę Khamzata Chimaeva (9-0) będziemy musieli trochę poczekać.. ”Borz” ma za sobą koronawirusa, ale nie przechodził go lekko. Pojawił się problem z płucami.

Przypomnijmy, że już dwukrotnie największa organizacja na świecie chciała doprowadzić do jego zestawienia z Leonem Edwardsem (18-3). W tej sytuacji wydaje się, że Brytyjczyk nie będzie czekał tylko po prostu zmierzy się z innym przeciwnikiem.

Gala planowana na dwudziestego stycznia odbędzie się, lecz z nową walką wieczoru. Będzie to starcie w kategorii lekkiej pomiędzy Michaelem Chiesą (16-4), a Neilem Magnym (24-7).

Khamzat Chimaev przywitany w Czeczeni!

Zobaczcie jak Khamzat Chimaev (9-0) został przywitany przez fanów i dziennikarzy w Czeczeni.

Ali Abdelaziz menadżer Khamzata w rozmowie z ESPN zdradził jak Chimaev przechodził zarażenie koronawirusem.

Khamzat miał koronawirusa, a kiedy wróciliśmy do treningów, to okazało się, że jego płuca nie są jeszcze w 100 procentach gotowe do pracy na najwyższym poziomie. Potrzebuje on czasu, by się dobrze zregenerować po tej chorobie.

Khamzat trafił do UFC na początku lipca. W krótkim odstępie czasu odnotował trzy efektowne zwycięstwa – czym zyskał w oczach fanów. ”Borz” poddał doświadczonego Josha Phillipsa, aby później zdemolować Rhysa McKee i w zaledwie 17-sekund znokautować Geralda Meerschaerta.

Zobacz także:

Michael Chandler poznał szczegóły debiutu w UFC. Wystąpi na gali z McGregorem!

Były trzykrotny mistrz organizacji Bellator MMA Michael Chandler poznał szczegóły swojego debiutu w organizacji UFC. Amerykanin, który ma zwojować wagę lekką u światowego giganta wystąpi na gali z Conorem McGregorem.

Jon Jones kpi z wagi półciężkiej! Widzieliście ten wpis?

Jon Jones w mediach społecznościowych postanowił zakpić z kategorii półciężkiej. ”Bones” zamierza już niedługo podbić wagę królewską