MMA PLKSWWielkie kary dla uczestników awantury na KSW 58! Posypały się również zakazy wejscia na gale!

Wielkie kary dla uczestników awantury na KSW 58! Posypały się również zakazy wejscia na gale!

Foto: KSW

Kary po gali KSW 58

W związku ze zdarzeniem, do którego doszło 30 stycznia 2021 r. podczas gali KSW 58 po walce Shamil Musaev kontra Uroš Jurišić, zarząd KSW podjął decyzję o ukaraniu odpowiedzialnych za tę sytuację zawodników.

Shamil Musaev i Uroš Jurišić otrzymali kary finansowe w wysokości odpowiednio 50 i 30 proc. wynagrodzenia.

Abus Magomedov reprezentujący narożnik Shamila Musaeva otrzymał zakaz udziału w walkach na 6 miesięcy oraz zakaz pracy w narożniku przez 12 miesięcy.

Dodatkowo, wszystkie osoby nieuprawnione, które weszły do klatki po zakończeniu walki mają dożywotni zakaz wstępu na gale KSW jako członkowie zespołów zawodników.

Zarząd KSW podkreśla, że nie akceptuje niesportowych zachowań i łamania zasad Federacji przez zawodników i członków ich zespołów. Każde tego rodzaju zachowanie zasługuje na potępienie i surowe konsekwencje. 

Pieniądze z nałożonych kar zostaną w całości przekazane na leczenie dwóch chorych dziewczynek – Laury Paczuły i Poli Omielańczuk.,

Warszawa, 3 lutego 2021 r.

Zobacz także:

Bedorf wraca do KSW? Zaskakujący możliwy rywal!

Czy Karol Bedorf wraca do KSW? Teraz pojawiły się informacje, jakoby miał się zmierzyć z zaskakującym przeciwnikiem.

Artur Szpilka za dzieciaka! Pięściarz pokazał jak wyglądał w… 1 klasie gimnazjum!

Artur Szpilka pokazał zdjęcie pokazujące jak wyglądał za dzieciaka. W sieci opublikował fotografię, która uwieczniła go jak chodził do pierwszej klasy gimnazjum.