MMA PLNajnowszeCiekawostkiWielki wyczyn Polaka! Adrian Kostera skończył 10-krotnego Ironmana! Znalazł się na podium!

Wielki sukces Polaka na światowej arenie ultramaratonów! Adrian Kostera ukończył dziesięciokrotnego Ironmana, który rozgrywał się w Szwajcarii. W wyściugu udział brał także zawodnik FAME MMA Robert Karaś, ale ten wyścigu nie ukończył.

Adrian Kostera skończył 10-krotnego Ironmana

Karaś mimo wypracowanej ogromnej przewagi nad resztą stawki musiał zejść z trasy biegu z powodu kłopotów zdrowotnych. Zamiast niego na podium znalazł się inny nasz rodak – Adrian Kostera!

Kostera był jednym z uczestników niezwykle wymagającego triathlonu: Swiss Ultra Triathlon. Uczestnicy biorący udział w wyścigu mieli do pokonania: 38 km w wodzie, 1800 km na rowerze i 422 km biegiem.

Pochodzący z Torunia ultramaratończyk na ukończenie tego morderczego maratonu wysiłkowego potrzebował 189 godz., 55 min i 20 sek. To dało mu trzecie miejsce w oficjalnej klasyfikacji wyścigu.

Zwycięzcą rywalizacji został Belg Kenneth Vanthuyne. Drugie miejsce natomiast należało do Niemca Richarda Junga.

Poniżej prezentujemy kilka migawek z rywalizacji z udziałem Adriana Kostery:

To jest smutna wiadomość. Niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) poinformował, że w niedzielę zabito jego kuzyna. 31-letni Rico Burton został ugodzony nożem w szyję. Brytyjczyk zwrócił się do wszystkich z ważnym przesłaniem.

Joanna Godlewska-Murańska zabiera głos po konferencji: Przerażenie ogarnia człowieka! Co wy na to?

Joanna Godlewska-Murańska na insta stories zabrała głos po drugiej konferencji FAME MMA 15. Żona Jacka Murańskiego postanowił wypowiedzieć się na temat zachowania Arkadiusza Tańculi i ”Szalonego Reportera”. Jacek Murański z dwoma wspomnianymi miał zmierzyć się w Łodzi.