MMA PLjiu jitsu/BJJWielki szacunek! Niewidomy Ignacy Widłak wystartował na mistrzostwach polski w BJJ!

Wielki szacunek! Niewidomy Ignacy Widłak wystartował na mistrzostwach polski w BJJ!

Ignacy Widłak może być przykładem nie tylko dla młodzieży! Zawodnik z Kielc udowadnia, że można pokonywać bariery mimo przeciwności losu. Reprezentant Copacabany Kielce jest od urodzenia niewidomy, a mimo to wystąpił w młodzieżowych mistrzostwach polski w BJJ.

W mieszanych sztukach walki również są zawodnicy, którzy mają trudną sytuacją, ale udowadniają, że można wszystko! Dobrym przykładem będzie Nick Newell (16-3) ma niewykształcone lewe ramię, jednak mimo wszystko jest w stanie rywalizować ze zdrowymi zawodnikami.

Amerykanin aktualnie swoje pojedynki toczy w organizacji Bellator, a jeszcze nie tak dawno próbował dostać się do UFC poprzez Contender Series.

To jest niesamowite!

Wielki szacunek i podziw! Ignacy Widłak od urodzenia jest niewidomy, ale chce rywalizować w sporcie i zaskakiwać. Już w tym momencie jest wielkim bohaterem. Reprezentant Copacabany Kielce wystartował w młodzieżowych mistrzostwach polski w BJJ.

Największy bohater naszych ostatnich 4 Mistrzostwa Polski w Bjj dla dzieci i młodzieży jest IGNACY WIDŁAK z Copacabana Kielce który od urodzenia jest niewidomy a trenuje BJJ i co piękne startuje i walczy na zawodach !!! WIELKI SZACUNEK I BRAWA DLA IGNCEGO !!! Jest nam bardzo miło ze taki zawodnik gości na naszych zawodach !!! do zobaczenia !!! Trenerem Ignacego jest Krzysiek Suchorabski🙏🙏🙏 Można – można !!!

Największy bohater naszych ostatnich 4 Mistrzostwa Polski w Bjj dla dzieci i młodzieży jest IGNACY WIDŁAK z Copacabana…

Posted by Grand Prix Polski w BJJ on Tuesday, June 8, 2021

Zobacz także:

Norman Parke sprzedaje pas Króla i sztabkę złota od FAME MMA. Smutne rozstanie z polską organizacją?

Norman Parke sprzedaje pas Króla i sztabkę złota, które otrzymał od organizacji FAME MMA za zwycięstwo z Don Kasjo w jednej z najgłośniejszych walk ostatnich miesięcy w sportach walki w Polsce. Czy to oznacza smutne rozstanie Irlandczyka z polską organizacją?

Alistair Overeem w GLORY! Holender wraca do korzeni i walk w kickboxingu! Kto rywalem?

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników sportów walki na świecie Alistair Overeem w organizacji GLORY! Holender wraca zatem do korzeni i swoje kolejne walki stoczy w kickboxingu!