MMA PLBabilon MMAWielki sukces Artnox Fight Sport! Trzy pasy mistrzowskie w jeden weekend!

Wielki sukces Artnox Fight Sport! Trzy pasy mistrzowskie w jeden weekend!

Foto: Facebook/ Artnox Fight Sport

Wielki sukces grupy promotorskiej Artnox Fight Sport! Promotor Artur Gwóźdź może świętować zdobycie trzech pasów mistrzowskich przez jego zawodników!

A wszystko to wydarzyło się w jeden weekend – ten właśnie miniony!

Wielki sukces Artnox Fight Sport! Trzy pasy mistrzowskie w jeden weekend!

Zaczęło się od piątkowego sukcesu Pawła Pawlaka, który sięgnął po pas mistrzowski wagi średniej organizacji Babilon MMA pokonując decyzją sędziów Adriana Błeszyńskiego:

“Cóż to był za pojedynek! W walce wieczoru gali Babilon MMA, gdzie stawką był mistrzowski pas Pawel Pawlak i Ares Błeszynski zaserwowali sobie prawdziwą, 25 minutową wojnę w klatce! Po ciężkim boju, wielu zwrotach akcji i fenomenalnych kombinacjach sędziowie ogłosili jednogłośnie, zwycięstwo Pawel Pawlak! Brawo Paweł, wiemy jak bardzo Ci zależało i jak ciężko pracowałeś na ten sukces, gratulacje Mistrzu! 🏆🔥🏆🔥🏆 Kolejny Mistrz w Artnoxie, kolejny pas w Artnoxowej kolekcji!👊

Cóż to był za pojedynek! W walce wieczoru gali Babilon MMA, gdzie stawką był mistrzowski pas Pawel Pawlak i Ares…

Posted by Artnox Fight Sport on Friday, November 27, 2020

Później podobne sukcesy osiągnęli zagraniczni zawodnicy prowadzeni przez Artnox Fight Sport – Jonas Magard, który zdobył pas mistrzowski wagi koguciej na fali FEN 31 oraz niepokonany Thomas Narmo, który sięgnął po tytuł mistrzowski na gali Ultimate Fight League w Londynie:

Jonas “Shark” Mågård. MMA Fighter nowym mistrzem FightExclusiveNight! “Shark” po absolutnej, 25 minutowej dominacji nad rywalem w pełni zasłużenie zdobywa wymarzone trofeum! 🏆Co za debiut w FEN, co za debiut w barwach Artnoxa! Jonas witamy w gronie naszych mistrzów 🏆

Jonas "Shark" Mågård. MMA Fighter nowym mistrzem FightExclusiveNight! "Shark" po absolutnej, 25 minutowej dominacji nad…

Posted by Artnox Fight Sport on Saturday, November 28, 2020

“3 pasy w weekend? Nie ma problemu 😜😎 Kto da więcej?😝Thomas Narmo Mma wygrywa mistrzowski pas w Londynie na gali Ultimate fight league! Gratulacje mistrzu kawal dobrej roboty! Nasz Wiking pozostaje niepokonany i głodny kolejnych zwycięstw!”

3 pasy w weekend? Nie ma problemu 😜😎 Kto da więcej?😝 Thomas Narmo Mma wygrywa mistrzowski pas w Londynie na gali…

Posted by Artnox Fight Sport on Saturday, November 28, 2020

Zobacz także:

Sportowe podsumowanie weekendu – walka roku?

To znowu ten czas w MMA – tydzień, kiedy dzieje się bardzo dużo i nie zawsze starczy nam czasu, by obejrzeć wszystko na żywo. I potem głowimy się – czy warto nadrabiać? Jeśli czytelniku szukasz czysto sportowych rozrywek, trafiłeś do odpowiedniego artykułu! Oto sportowe podsumowanie tygodnia.

Potworna kontuzja w starciu “Trybsona” z Borowskim [WIDEO]

Paweł Trybała i Łukasza Borowski starali się rozwiązać swój konflikt w klatce na gali FEN 31. Starcie zakończyło się przez… urwane ucho Borowskiego.