MMA PLArkadiusz WrzosekWielki sukces Arka Wrzoska! Polak trzecim kickboxerem na świecie!

Wielki sukces Arka Wrzoska! Polak trzecim kickboxerem na świecie!

To brzmi dumnie! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) po aktualizacji rankingu jest trzecim kickboxerem na świecie. Mowa o oficjalnym rankingu organizacji Glory, która jest gigantem w świecie kickboxingu.

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) ostatnie starcie odnotował podczas Glory 78 w Rotterdamie sprawiając wielką sensację. Polak w drugiej rundzie znokautował faworyzowaną legendę – Badra Hari (106-16, 92 KO).

Wrzosek był w bardzo dużych opałach. Polak aż trzykrotnie leżał na deskach. Były to mocne uderzenia na tułów. W drugiej rundzie Arkadiusz postanowił wyprowadzić wysokie kopnięcie – okazało się to świetnym pomysłem. High kick doszło idealnie do celu.

Cały pojedynek zobaczycie poniżej:

Polak bardzo wysoko w rankingu Glory!

To jest już w tym momencie wielkie osiągnięcie. Po aktualizacji rankingu nasz reprezentant Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) znajduje się na trzeciej pozycji.

Wyżej od Wrzoska w rankingu jest tylko ostatni pretendent Jamal Ben Saddik (36-9, 29 KO) i Antonio Plazibat (19-4, 13 KO).

Niewykluczone, że Wrzosek w najbliższym pojedynku stanie przed natychmiastowym rewanżem z Badrem Harim (106-16, 92 KO).

Zobacz także:

Szymon Kołecki zawalczy w MMA VIP? Najman zamierza złożyć propozycje!

Marcin Najman skomentował odejście Szymona Kołeckiego (10-1) z największej organizacji w naszym kraju. ”El Testosteron” gwarantuje, że medalista olimpijski w tej sytuacji dostanie propozycję również od MMA VIP.

Nie będzie rewanżu Naruszczki! Polak ostro do Czecha: Zgwałciłbym Cię teraz w każdej płaszczyźnie! [WIDEO] Co wy na to?

Marcin Naruszczka (22-11-1) w najbliższym pojedynku miał stanąć przed natychmiastowym rewanżem z Davidem Hosekiem (6-2-1). Wygląda na to, że Czech postanowił się wycofać. Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest zdenerwowany całą sytuacją.