MMA PLArchiwumHighleagueWielki powrót na High League 3! Robert ”Hardkorowy Koksu” Burneika rywalem ”Robura”!

Wielki powrót na High League 3! Robert ”Hardkorowy Koksu” Burneika rywalem ”Robura”!

“Hardkorowy Koksu” wraca do klatki! Robert Burneika zmierzy się z Robertem “Roburem” Orzechowskim na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Burneika

Po kapitalnym debiucie Michała “Owcy” Owczarzaka w HIGH League nadszedł czas na występ kolejnego reprezentanta ekipy Warszawskiego Koksa. Tym razem w klatce zaprezentuje się Robert “Robur” Orzechowski!

“Robur” ma 34 lata, mierzy 180 centymetrów i waży 90 kilogramów. Do pojedynku przygotowuje się pod okiem doświadczonego szkoleniowca, Norberta Daszkiewicza. Jego codzienne treningi siłowe wszyscy znają z YouTube’a. Pora przekonać się, co potrafi w prawdziwym pojedynku!

“Hardkorowy Koksu” wróci do klatki po kilkuletniej przerwie. Swoją karierę zawodnika sportów walki rozpoczął w 2012 roku. W debiucie rozprawił się przez TKO z Marcinem Najmanem. Rok później pokonał przed czasem Dawida Ozdobę. Ostatni raz wystąpił na gali na Stadionie Narodowym. Uległ wtedy Pawłowi “Popkowi” Mikołajuwowi.

Robert Burneika to prawdziwa legenda polskiego Internetu. Zasłynął z ogromnej siły i jeszcze większych mięśni. Sympatycznego Litwina pokochała cała Polska. 

Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA, bez limitu wagowego. Imponująca jest różnica kilogramów. Robert Burneika waży 120 kg, czyli o aż 30 więcej od swojego konkurenta. To będzie prawdziwy freak-fight!

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel. Pewny jest również występ Denisa “Bad Boya” Załęckiego, który w klatce wyjaśni kolejny konflikt.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Denis “Bad Boy” Załęcki vs TBA

Zobacz także:

Akop Szostak stawia na zmiany! Następna walka w innej kategorii wagowej! Co wy na to?

Już niebawem możemy spodziewać się kolejnej walki Akopa Szostaka (4-4) w największej organizacji w naszym kraju? 33-latek na insta stories został zapytany o następne starcie. Reprezentant WCA Fight Team wyjawił, że zmienia kategorie wagową. Co ciekawe już nie pierwszy raz mówiło się o walce Szostaka w niższych wagach.

EMC 9: Jest nagranie! Tak Erko Jun przed czasem pokonał Taxi Złotówę! Widzieliście?

To jest mocne tempo! Szymon Wrzesień (4-3) w sobotę stoczył już trzeci pojedynek w 2022 roku i nie zamierza zwalniać. ”Taxi Złotówa” wystapił na gali EMC 9 w Dusseldorfie. 34-latek wysoko w karcie zmierzył się z Erko Junem (5-2), który w przeszłości toczył pojedynki w KSW. Reprezentant Bośni i Hercegowiny skrzyżował rękawice z Mariuszem Pudzianowskim, Akopem Szostakiem i Popkiem Monsterem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis