MMA PLNajnowszeFAME MMAWielki powrót do FAME! Ostatni program Face2Face prowadziła osoba znana wszystkim fanom freaków!

Wielki powrót do FAME! Ostatni program Face2Face prowadziła osoba znana wszystkim fanom freaków!

“Zgadnijcie kto wrócił” – takim stwierdzeniem wielki powrót do swojej organizacja promowało FAME MMA! W mediach społecznościowych pojawił się shot z wczorajszego programu Face2Face będącym materiałem promującym najbliższą galę FAME MMA.

Wielki powrót do FAME

A ta odbędzie się już 9 grudnia i będzie to impreza odrodzeniowa, a nazwana została FAME: Reborn. Areną walk tego grudniowego wieczoru będzie słynna polska hala Atlas Arena w Łodzi.

Walką wieczoru wydarzenia będzie natomiast starcie bokserskie w małych rękawicach między Sebastianem Fabijańskim a Sylwestrem Wardęgą. Obaj będą walczyć o pierwszą wiktorię w swoich freakowych karierach.

Co-main eventem gali będzie za to starcie Piotra Szeligi z Bandurą. Zresztą cała karta walk gali FAME: Reborn prezentuje się zacnie:

Wielki powrót do FAME!

Wracając jednak do wczorajszego programu Face2Face, w którym udział wzięli bohaterowie grudniowej gali – Iga i Malinowska oraz Maślana i Bóg Estetyki, to program prowadziła znana wielu fanom gal freakowych impreza.

Na scenę tuż przed rozpoczęciem programu wjechał z przytupem Jakub Ulfik. Nie można przymknąć oka na charakterystyczny chód, jakim rozbawił fanów FAME MMA, udając byłego prowadzącego programy i gale w FAME MMA – Arkadiusza “Pana” Pawłowskiego.

Zobaczcie sami jak to wyglądało:

Natomiast cały wczorajszy program Face2Face do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis