MMA PLPrime Show MMAWielki powrót! Dawid Ozdoba: Poszedłem do FAME, żeby im pomóc a sam dostałem po dupie! [WIDEO]

Wielki powrót! Dawid Ozdoba: Poszedłem do FAME, żeby im pomóc a sam dostałem po dupie! [WIDEO]

Mało kto spodziewał się takiego powrotu! Na wczorajszej konferencji pojawił się Dawid Ozdoba. ”Surfer” to jedna z pierwszych osób, która toczyła freak fighty w naszym kraju. Ozdoba miał poważne problemy, ale wraca. Dawid zamierza dać przykład wielu internautom/widzom, że można wyjść z ciężkiej depresji, która go dotknęła w ostatnich latach.

Ozdoba

Ozdoba ostatni pojedynek stoczył na FAME MMA 2 w Poznaniu. 45-latek przegrał przed czasem z Markiem ”AdBusterem” Hoffmannem. Dawida możecie również pamiętać z MMA ATTACK 3, gdzie zmierzył się z Robertem ”Hardkorowym Koksem” Burneiką.

Dawid Ozdoba: Uciekłem od hejtu i ludzi!

Dawid Ozdoba wraca! ”Surfer” w rozmowie z naszym portalem wyznał, dlaczego tak długo go nie widzieliśmy.

Uciekłem od hejtu i ludzi. Naprawdę była taka akcja, że… o tym nie mówiłem, ale teraz mówię otwarcie. Po tej akcji co miałem na FAME MMA, co kazano mi wypi**dalać, takie różne brzydkie rzeczy. Teraz już to wiem – była to straszna depresja i trauma. Tam różne rzeczy się wydarzyły i teraz wróciłem do ludzi. Można powiedzieć, że po 3-latach… trochę jestem zdziwiony tym wszystkim. Kiedyś czułem to, a teraz chce wrócić ten pozytywny Ozdóbka do żywych. Zobaczymy jak to pójdzie.         

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 1: Dymy za kulisami! Antyfan uderzył Sobotę! Widzieliście?

Michał Sobolewski musi mieć się na baczności. W sieci pojawiło się nagranie zza kulis konferencji PRIME SHOW MMA, gdzie jeden z antyfanów ruszył z wściekłością na ”Sobotę”. Sytuacje musiała uspokoić ochrona. Jak się później okazało Michał chwile wcześniej został przez niego uderzony.

PRIME SHOW MMA 1: Bijatyka na konferencji! Cios zderzył się z Ambro! Oglądaliście?

Podczas drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 1 doszło do bijatyki. Miało być face to face, ale panowie naprawdę się nie lubią. W grę poszły pięści. Do starcia Adriana Ciosa z Dawidem Ambro dojdzie już dziewiętnastego lutego w Łodzi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis