MMA PLBorys MańkowskiKonflikt na linii gwiazd KSW! Mańkowski odpowiada Wrzoskowi! Padły bardzo mocne słowa [WIDEO]

Konflikt na linii gwiazd KSW! Mańkowski odpowiada Wrzoskowi! Padły bardzo mocne słowa [WIDEO]

Podczas drugiego odcinka programu “Oktagon” emitowanym na Kanale Sportowym Marcin Wrzosek (14-6) zaatakował Borysa Mańkowskiego (20-8-1). Na odpowiedź “Diabła Tasmańskiego nie trzeba było długo czekać.

Jeszcze niedawno nie wydawało się, aby pomiędzy Wrzoskiem, a Mańkowskim był jakiś poważny konflikt. Sytuacja zmieniła się jednak w piątek, kiedy to “Polish Zombie” bezpardonowo zaatakował drugiego wspomnianego zawodnika, nieoficjalnie kierując w jego stronę kilka nieprzychylnych uwag, szczególnie co do youtubowego kanału.

Wspomniane uwagi dają do zrozumienia, jakoby KSW chciało zorganizować walkę pomiędzy fighterami. Takie odczucie daje również były mistrz KSW w wadze półśredniej, ponieważ bardzo szybko wykorzystał on okazję do odpowiedzenia swojemu oponentowi.

“Diabeł Tasmański” wykorzystał konto na wspomnianym social media, by odpowiedzieć byłemu zawodnikowi UFC. Zdaniem poznaniaka uczestnik programu The Ultimate Fighter wykazał się hipokryzją i głupotą.

W czasie, gdy wchodziłeś do mojego świata, miałem już 15 zawodowych walk na koncie. I ty śmiesz mówić, że jesteś prawdziwym zawodnikiem, insynuując, że ja nim nie jestem? Nie bądź kurwa śmieszny człowieku

– powiedział w wideo Mańkowski. Cała wypowiedź zawodnika poniżej: