MMA PLDenis ZałęckiWielki Bu rozczarowany walką Denisa Załęckiego z Don Diego: Miało być urywanie głowy!

Wielki Bu rozczarowany walką Denisa Załęckiego z Don Diego: Miało być urywanie głowy!

Patryk Masiak w rozmowie z portalem fightsport.pl skomentował pojedynek pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem. ”Wielki Bu” był rozczarowany starciem na High League 3 Extra. Warto zaznaczyć, że pojedynek został zakontraktowany w formule MMA. Coraz częściej fani zapewniają, że starcie ”Don Diego” z ”Bad Boyem” powinno się odbyć w formule K-1.

Załęcki

Przypomnijmy, że Denis Załęcki ostatnio na kanale Tomasza Sarary odpowiadał na pytania widzów. Było pytanie o potencjalną walkę z ”Wielkim Bu”.

Jeśli Buła chcesz się bić to zapraszam na The War. Sprawdzimy się, bardzo chętnie. Tak jak kiedyś mi walki odmówiłeś, chociaż twierdzisz, że nie – chociaż ja znam powód, dlaczego. Teraz mogę sprostować. To nie był powód, że się mnie bał, bo on by się nie bał ze mną bić – to jest inny powód. Już nie ważne jaki. Wtedy mi odmówił, teraz chce się bić, także ja przyjmuję wyzwanie. Sprawdźmy się na The War.    

Wielki Bu komentuje walkę Załęckiego: Nie zaspokoiło moich oczekiwań!

Patryk Masiak na kanale fightsport.pl skomentował ostatnią walkę Denisa Załęckiego.

Oglądałem na żywo. No co mogę powiedzieć. Tak naprawdę będę powielał opinię, bo sporo osób już się na ten temat wypowiada. Promocja walki genialna – wszyscy bardzo mocno czekali na tą walkę. Dużo fajerwerków, a w ringu słabo znaczy słabo chyba kibic nie był zadowolony. Miało być urywanie głowy, rozlew krwi, a mocno zachowawcza walka. Tym bardziej ten koniec trzeciej rundy, może ja się nie znam na sporcie. Sam liczyłem naprawdę na jakiś pojedynek gladiatorów. Urywanie głowy, a może za dużo naoglądałem się zdjęć z GROMDY. Nie zaspokoiło moich oczekiwań (…)  Ja na nic w ogóle się nie nastawiałem, czekałem. Nasłuchałem się o tych super przygotowaniach, potężnej bazie tlenowej, a co? Ja jestem rozczarowany. Naprawdę spodziewałem się dużo więcej, tyle co mogę powiedzieć.

”Wielki Bu” ma nadzieje, że już niebawem dojdzie do jego starcia z ”Bad Boyem”.

Nawiązując do pytania, które będzie następne i odpowiedzi Denisa – liczę, że taką walkę zrobimy. Będziemy stać noga w nogę i wymienimy swoje poglądy w bardziej krwawy i widowiskowy sposób nie kalkulując tej punktacji sportowej (..) Cieszę się z tak szybkiej odpowiedzi. Myślę, że czas dogadywać miejsce i czas tego spotkania. Tak jak mówię chciałbym, żeby było to – ja i on wywodzimy ze środowiska czysto sportowego, więc mam nadzieje, że damy walkę w charakterze sportu, z którego się wywodzimy.          

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim. Proponuje: High League vs Prime MMA! Co wy na to?

Gwiazda walki wieczoru nadchodzącej gali PRIME 2: KOSMOS – Grzegorz Szulakowski przyznał w mediach społecznościowych, że jest chętny na walkę z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem lub Denisem Załęckim. Walkę na zasadach MMA, bowiem w samej stójce, zdaniem “Szuliego” zarówno Kubiszyn, jak i Załęcki “by go pozabijali”.

Kwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA! Widzieliście?

Monika Kociołek na gali FAME MMA 14 przegrała z Agatą Fąk, znaną szerzej jako “Fagata”. Mimo to członkini Teamu X2 zarobiła fortunę na wspomnianym pojedynku. Trzeba przyznać, że jej konto wzbogaciło się o wielką sumę pieniędzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis