MMA PLFENWielki Bu nie zadebiutuje w FEN? ”Wasza kampania nienawiści dla ludzi po kryminale rujnuje mi życie” 

Wielki Bu nie zadebiutuje w FEN? ”Wasza kampania nienawiści dla ludzi po kryminale rujnuje mi życie” 

Z tego co wiadomo to ”Wielki Bu” miał zawalczyć na FEN 45. Jak wynika z jego relacji na instagramie, do jego starcia w najbliższym czasie może nie dojść. Co więcej, jego rywalem miał być znany z chociażby środowiska FAME MMA – Nikola Milanović!

Masiak

Nikola Milanović kojarzy się większości osób jako ochroniarz FAME. Na macie spędził lata. Miał już nawet swój debiut w oktagonie. Walczył w main evencie gali KSW 59. Wyszedł w zastępstwie za “Bombardiera” do Mariusza Pudzianowskiego. Nadmienić trzeba, że Nikola dowiedział się o tym, że będzie walczył z Mariuszem, na kilka godzin przed konfrontacją. Pojedynek natomiast zakończył się szybkim zwycięstwem “Pudziana”.

”Wielki Bu” stoczył jedną walkę w boksie. Zremisował wtedy w starciu z Pawłem Strykowskim na gali “Rocky Boxing Night”.

Wielki Bu nie będzie miał walki na FEN?

W relacjach ”Wielkiego Bu” na instagramie mogliśmy przeczytać, że jego walka na FEN 45 z Nikolą Milanoviciem jest zagrożona. Patryk stracił pracę, a także prawdopodobnie możliwość realizowania się w sporcie.

Najprawdopodobniej moja walka na FEN 45 z Nikolą Milanoviciem się nie odbędzie, z powodu medialnej nagonki na ludzi po wyrokach… Ostateczna decyzja w poniedziałek. P.s. Bardzo dziękuje ułatwienie ”asymilacji” i ogólną resocjalizacje o której mówi się tak wzniosłymi hasłami! P.s. 2 Jak mogę jeszcze was zadowolić w tym temacie? Po tym jak straciłem pracę i możliwość realizowania się w sporcie? Mam zacząć okradać wasze domy by utrzymać rodzinę, a was zadowolić w kwestii życia po kryminale?

W gwoli ścisłości, a właściwie uzupełnieniu ”faktów” o których tak głośno trąbcie! Zarzut (niesłuszny) za który przebywałem w więzieniu był postawiony za okres, gdy miałem 23 lata! Teraz mam niemal 33, szczęśliwą rodzinę, cudowną córeczkę i od tamtej pory żadnych problemów z prawem! Ale wasza kampania nienawiści rujnuje mi życie! Po odcinku ”nie wiem, ale się wypowiem” straciłem pracę i najprawdopodobniej możliwość realizowania się w sporcie! To jest ta wasza asymilacja?!

Zobacz także:

Izu Ugonoh zabiera głos w sprawie kolejnej walki w KSW: Długo czekałem…

Izu Ugonoh na instagramie postanowił odpowiedzieć na pytanie widza/obserwującego. Doświadczony kick-boxer i pięściarz wypowiedział się odnośnie kolejnej walki w największej organizacji w naszym kraju. Już od jakiegoś czasu pojawiały się informacje odnośnie potencjalnej walki Ugonoha z Tomaszem Sararą. Wygląda na to, że wszystko ostatecznie zakończyło się fiaskiem.

Marcin Tybura o propozycji zastępstwa Jonesa lub Gane na UFC 285: Było to powiedziane pół żartem, pół serio

Marcin Tybura ostatnio znowu wygrał swoją walkę w oktagonie UFC. Polak tym samym zwyciężył siedem z ostatnich ośmiu pojedynków i na papierze powinien zbliżać się do walk z czołówką wagi ciężkiej. Nie dziwi więc jego decyzja o rzuceniu propozycji zastępstwa Jona Jonesa lub Ciryla Gane na marcowej gali UFC 285.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis