MMA PLFENWielki Bu rozczarowany: Nie po to się przygotowywałem, żeby kończyć to w 30 sekund [WIDEO]

Wielki Bu rozczarowany: Nie po to się przygotowywałem, żeby kończyć to w 30 sekund [WIDEO]

Patryk Masiak ekspresowo odprawił z kwitkiem Nikolę Milanovicia w swoim debiucie w MMA. Ich starcie na gali FEN 45 trwało niecałą minutę, a batalia o to, żeby się w ogóle odbyło, toczyło się tygodniami! “Wieli Bu” skomentował swoją walkę i wypowiedział się na temat swojej przyszłej walki.

Patryk Masiak przed stanięciem w szranki z Milanoviciem miał za sobą tylko jedną walkę, która odbyła się w zawodowym boksie. Na gali Rocky Boxing Night zremisował w pojedynku z Pawłem Strykowskim. Początkowo walka “Wielkiego Bu” z Serbem stała pod znakiem zapytania ze względu na nagonkę medialną w związku z kryminalną przeszłością Gdańszczanina. Pojawiały się głosy o anulowaniu pojedynku, a chęć pomocy poprzez zorganizowanie tego starcia na swojej gali, proponował chociażby Grzegorz Szulakowski.

Wielki Bu vs. Mariusz Pudzianowski?

Powiązany z Lechią Gdańsk zawodnik skomentował swój występ w walce z ochroniarzem Fame MMA.

Trochę liczyłem na to, że zacznę się bić od obalenia, najlepiej takiego samego jak Mariusz musiał chwytać się klatki i pokazać, że ja nie będę musiał się jej chwytać, ale no nie wyszło. (…) Nie uważam, żebyśmy zaczęli się bić no i ciężko mi coś powiedzieć. (…) Czuję duży niedosyt. Nie po to się przygotowywałem, żeby kończyć to w 30 sekund. Tym bardziej, że od paru dni dopiero wiem, że mieliśmy się bić w pięcio-minutowych rundach, gdzie mnie to zestresowało, a nie doszliśmy nawet do drugiej rundy.

Jeden z dziennikarzy porównał szybkie zwycięstwo “Pudziana” do jeszcze szybszego skończenia Nikoli przez Patryka. “Wielki Bu” odniósł się do tego z zachowaniem wielkiego szacunku do strongmana.

No nie wiem no. Może zdążę jeszcze do emerytury Mariusza. Iść tropem jego przeciwników i zanim Mariusz zawiesi rękawice, może jeszcze uda mi się zdobyć taką pamiątkę. Czekajmy.

Cały wywiad z “Wielkim Bu” poniżej:

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak dosadnie o walce Wielki Bu vs. Nikola: Milanović wyszedł sparaliżowany, przykro mi [WIDEO]

Emocje po gali Fight Exclusive Night 45 powoli opadają. Całe wydarzenie skomentował na gorąco prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Dawid Załęcki ostro o Don Kasjo: Denis da mu walkę, a on dzięki temu zarobi?

W miniony czwartek odbył się program Rundki na kanale High League. Gośćmi byli m.in “Crazy” oraz “Don Diego”, którzy zmierzą się ze sobą 18 marca podczas 6 edycji. Na tej samej gali w walce wieczoru Denis Załęcki zmierzy się w boksie w małych rękawicach z Pawłem Tyburskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis