MMA PLNajnowszeUFCWielka szansa Kevina Szaflarskiego! Nasz ciężki powalczy o kontrakt z UFC!

Wielka szansa Kevina Szaflarskiego! Nasz ciężki powalczy o kontrakt z UFC!

To jest spore zaskoczenie. Kevin Szaflarski (11-1) wystąpi w Contender Series, gdzie powalczy o kontrakt z UFC. Już niebawem poznamy szczegóły startu naszego ciężkiego. 27-latek wrócił do klatki na ostatniej lokalnej gali, a teraz stanie przed wielką szansą.

Szaflarski

Rekord zawodowy Kevina robi wrażenie, lecz w swojej karierze nie stawał jeszcze przed większymi wyzwaniami. Największy test Szaflarskiego odbył się na Babilon MMA 19, gdy większościową decyzją sędziów pokonał Filipa Stawowego. Po tym starciu były podzielone głosy – kto powinien zostać zwycięzcą. 27-latek wrócił do klatki po rocznej przerwie – 21 maja. Było to szybkie zwycięstwo z dużo lżejszym Kornelem Zapadką.

O Kevinie w kontekście UFC wspominał w przeszłości trener Mirosław Okniński. Największa organizacja na świecie była zainteresowana Szaflarskim już w 2020 roku.

Na stole była już oferta walki z UFC dla Kevina. Była sytuacja taka, że wysłali tę ofertę, lecz tam jest inny czas. Kevin przyjął ofertę, ale już był znaleziony przeciwnik, Kevin miał wejść tam na zastępstwo. Nie wiem jak walki w Babilonie, bo Kevin ma już propozycje z UFC.

Polak stanie przed wielką szansą!

Wszystko na to wskazuje, że Kevin Szaflarski (11-1) będzie kolejnym naszym reprezentantem, który stanie przed szansą wywalczenia kontraktu z UFC. Szaflarski w Contender Series zmierzy się najprawdopodobniej z Jimmym Lawsonem (4-1). Szczegóły zapewne poznamy lada dzień.

Reprezentant American Kickboxing Academy po przegranej w debiucie odnotował cztery efektowne zwycięstwa przed czasem. Lawson w ostatnim czasie z świetnej strony zaprezentował się w organizacji LFA, gdy zdemolował rywali w 18 i 34 sekundy.

Zobacz także:

FAME MMA czy PRIME? Z kim Parke podpisał długi kontrakt? Manager zawodnika wyjaśnia!

Oficjalnie Norman Parke (29-7-1) wystąpi na najbliższej gali PRIME SHOW MMA 2, która dziewiątego lipca odbędzie się w Gdyni. Już niebawem poznamy przeciwnika ”Stormina”. Póki co jest komentarz ze strony FAME MMA, w której przecież Parke toczył ostatnie pojedynki. Pojawia się niezgodność, bowiem FAME informuje, że Parke został wypożyczony, a PRIME o podpisanym kontrakcie na parę walk. Specjalnie dla nas komentuje menedżer zawodnika Marcin Prymek (PG Promotion).

Kto wygra walkę Pudzian vs. Materla na KSW 70? Oto analiza!

Na KSW 70 w walce wieczoru zmierzą się Mariusz Pudzianowski oraz Michał Materla. Z tej okazji przygotowałem specjalną analizę starcia dwóch legend. Gala odbędzie się w sobotę, 28 maja, o godzinie 19:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis