MMA PLKSWWielka stawka walki Anity Bekus na KSW 70? Polka przed wielką szansą

Wielka stawka walki Anity Bekus na KSW 70? Polka przed wielką szansą

Anita Bekus (5-2) w najbliższą sobotę w Łodzi stoczy swój drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. 31-latka podczas KSW 70 zmierzy się z Robertą Zocco (3-3). Zwycięstwo może zapewnić Anicie wielką szansę?

Bekus

Przypomnijmy, że wstępnie reprezentantka Octopus Łódź miała zmierzyć się z Sofiią Bagishvili (5-1) z Gruzji. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie w innym terminie. Ostatecznie Bekus zmierzy się z reprezentantką Włoch, która postanowiła przyjąć wyzwanie w ostatniej chwili.

Warto zaznaczyć, że “The Diamond” wraca do klatki po trzech latach przerwy. Tym samym ciężko stwierdzić czego możemy spodziewać się po Zocco, bo od tego czasu mogła zrobić spory progres. Roberta co ciekawe w ostatnim starciu zmierzyła się z byłą klubową koleżanką Anity czyli Karoliną Wójcik. “Polish Assassin” wygrała jednogłośną decyzją sędziów.

Bekus przed dużą szansą?

Jak podaje BILD największa organizacja na świecie zabiega o Anitę Bekus (5-2). Polka miałaby tam ożywić kategorię słomkową. To nie koniec, bowiem wedle ich informacji Bekus sobotnim zwycięstwie zapewni sobie walkę o pas w organizacji KSW.

Anita w organizacji KSW zadebiutowała pod koniec poprzedniego roku. 31-latka sprawiła dużą niespodziankę. Bekus pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonała faworyzowaną Magdalenę Sormovą.

KSW 70
Data: 28 maja 2022 roku
Transmisja: start o 19:00 (sobota)   

Viaplay (koszt miesięcznej subskrypcji – 34 zł, dostępne w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, Holandii, na Łotwie i Litwie) 

w pozostałych krajach  KSWTV (40 zł)

120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (16-7, 1 N/C) vs. Michał Materla (31-8)
120,2 kg: Ricardo Prasel (12-3) vs. Daniel Omielańczuk (25-12-1, 1 N/C)
93 kg: Ivan Erslan (11-1, 1 N/C) vs. Rafał Kijańczuk (11-4)
120,2 kg: Marek Samociuk (3-2) vs. Izu Ugonoh (1-1)
93 kg: Damian Piwowarczyk (5-0) vs. Bartosz Leśko (11-2-2)
83,9 kg: Radosław Paczuski (3-0) vs. Jason Wilnis (2-0)
52,2 kg: Anita Bekus (5-2) vs. Roberta Zocco (3-3)
83,9 kg: Albert Odzimkowski (11-6, 1 N/C) vs. Tommy Quinn (8-5, 1 N/C)
74 kg: Łukasz Rajewski (11-7, 1 N/C) vs. Francisco Barrio (9-2)

Zobacz także:

Piotr Szeliga dalej chce rewanżu z Parke! ”Stormin” mocno odpowiada! Widzieliście?

Jak się okazje Piotr Szeliga podtrzymuje swoje zdanie i dalej myśli o rewanżu z Normanem Parke. ”Stormin” pokazał na insta stories wiadomość od ”Szeliego”. Doszło do szybkiej odpowiedzi byłego tymczasowego mistrza KSW w wadze lekkiej.

Trener Borysa Mańkowskiego zdradził przyszłego rywala! Szykuje się świetna walka! Co wy na to?

Karta walk gali KSW 71 powoli się wypełnia. Poznaliśmy już bohaterów kilku zestawień, które Konfrontacja Sztuk Walki przygotowała na 18 czerwca. Możliwe, że to nie wszystkie niespodzianki szykowane na czerwcowy event.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis