MMA PLArchiwumBez kategoriiWielka niewiadoma: Mayweather w UFC? Spider vs Liddell?

Wielka niewiadoma: Mayweather w UFC? Spider vs Liddell?

fm1.jpg

MMA.pl największym portalem

Dana White, jak sam powiedział ma do zapowiedzenia nam “coś wielkiego” pod koniec tygodnia. Kiedy Dana mówi coś takiego to jest naprawdę dużo opcji do wyboru. 🙂 Możemy spodziewać się prawdziwego przełomu ale równie dobrze UFC może podpisać kontrakt z zaginionym bratem bliźniakiem Brocka Lesnara. Najlepiej będzie jeśli nie będziemy się zbytnio ekscytować i poczekamy na to co powie prezydent UFC. Tymczasem kilka opcji.

“Nie masz pojęcia co planujemy” powiedział Dana White dla ESPN The Magazine “Zamierzam ogłosić coś w następnym tygodniu, coś co rozsadzi Wam głowy. Wszystko jest ustawione ale nikt o tym nie wie, nawet głowni zainteresowani. Powiem im w następny czwartek a w piątek ogłosimy to oficjalnie. To zdecyduje o tym gdzie ten sport będzie za 5 lat.”

O co chodzi dla Dany? Niby nikt tego nie wie ale w świetle ostatnich zdarzeń i wypowiedzi niektórych zawodników możemy się domyślać kilku scenariuszy piątkowej konferencji prasowej.

Mayweather w UFC

Floyd Mayweather Jr., niepokonany mistrz wagi pól-ciężkiej zakończył swoją karierę bokserską. Jak sam powiedział nie odnajduje już pasji potrzebnej mu do walki. Co więc dalej w życiu mistrza? Wątpię aby zajął się ogródkiem albo oddał się wędkarstwu. Co jeśli nie boks? Co przewyższa w Stanach popularnością klasyczne pięściarstwo? Co przebija boks w zyskach Pay per View? Już wiecie?

Spider vs Liddell

Z tego co wiem Anderson Silva zapytany o możliwość walki w dywizji LHW podczas UFC 88 nie był nastawiony sceptycznie do tego pomysłu, zaczął go wręcz poważnie rozważać. Liddell jak wiadomo szuka przeciwnik. Pojedynki między wagowe? Liddell vs Silva, Penn vs St. Pierre. Czy o to chodzi Danie? Coś mi się nie wydaje czy to może aż tak wpłynąć na przyszłość UFC ale z Whitem nigdy nie wiadomo.

Z opcji mniej wyskokowych mamy: rewanż Wanda z Liddellem, albo Wand – Rampage III. Jednak poczekajmy co powie Dana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis