MMA PLHighleagueWielka kłótnia! Marcin Dubiel dzwoni do Lexy! Mocna wymiana zdań! [WIDEO]

Wielka kłótnia! Marcin Dubiel dzwoni do Lexy! Mocna wymiana zdań! [WIDEO]

W piątkowy wieczór miejsce miał program “Rundki”, w którym wystąpiły Natalia “Natsu” Kaczmarczyk oraz Lexy Chaplin. W pewnym momencie do studia dodzwonił się Marcin Dubiel, który mocno pokłócił się ze swoją byłą dziewczyną.

Wielka kłótnia! Marcin Dubiel dzwoni do Lexy! Mocna kłótnia o... [WIDEO]
Foto: Wielka kłótnia! Marcin Dubiel dzwoni do Lexy! Mocna kłótnia o... [WIDEO]

Kłótnia przede wszystkim tyczyła się Marcina Dubiela, który często odwiedza rodzinę Lexy, twierdząc, że są to jego przyjaciele i dlatego się z nimi spotyka. Zawodniczka High League nie ukrywa, że jej to bardzo przeszkadza i chciałaby, aby jej były chłopak nie przychodził do rodziny.

Marcin Dubiel dzwoni do Lexy!

Drugim elementem ostrej dyskusji był przegrany przez Chaplin zakład, poprzez który powinna sobie wytatuować nazwisko Dubiela. Ta jednak niechętnie chce wracać do tej sprawy. Wplątano też sprawę wakacji, które mają odbyć się na Malediwach.

Obecna dziewczyna Marcina Dubiela, siedząca naprzeciwko Lexy, Natsu siedziała i słuchała. Kiedy jednak doszła do głosu, powiedziała, że na miejscu swojego chłopaka zdecydowanie by odpuściła.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu YouTuber był w związku z Lexy. Później się rozstali, ale utrzymywali przyjacielskie relacje. Kiedy jednak kontakt się urwał Dubiel lepiej zżył się z Natsu i koniec końców zostali parą.

Cały fragment “Rundek” dostępny na naszym YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis