MMA PLNajnowszeFAME MMAWielka kasa dla Adamka! „Góral” zdradził, ile dostanie za walkę z „Don Kasjo”

Wielka kasa dla Adamka! „Góral” zdradził, ile dostanie za walkę z „Don Kasjo”

Tomasz Adamek za walkę na PGE Narodowym zgarnie fortunę.

Ile zarobi Adamek za walkę z Don Kasjo
Foto: Łukasz Sobala/Newspix / newspix.pl

Nie od dziś wiadomo, że organizatorzy cenią sobie zawodników z oddaną społecznością kibiców, a niewątpliwie tak można nazwać fanów „Górala”. W związku z tym Tomasz Adamek może liczyć na wyższe wynagrodzenie niż zdecydowana większość sportowców nad Wisłą.

Bez wątpienia Tomasz Adamek jest ważnym punktem FAME 22: Ultimate. Walka „Górala” z pewnością przyciągnie starą gwardię, która pamięta jeszcze okres, w którym Adamek reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej i pokonywał najlepszych bokserów na świecie.

Ile Tomasz Adamek zarobi za walkę z „Don Kasjo”?

Dziennikarz „Super Expressu” zapytał Tomasza Adamka o wypłatę za walkę z Życińskim. Pytanie brzmiało: czy gaża „Górala” będzie wyższa niż w przypadku starć z „Bandurą” i Chalidowem.

No pewnie. Jak to mówi Adamek, dutki muszą się zgadzać, w końcu to moja praca.

I choć żywczanin nie zdradził konkretnych liczb, to z jego wypowiedzi można wysnuć pewne wnioski. Szacuje się, że Adamek za występ na KSW Epic zarobił około 2 mln zł, natomiast za starcie na FAME 21 miał otrzymać 1,5 mln zł.

Skoro Tomasz Adamek za walkę z Kasjuszem Życińskim ma otrzymać wynagrodzenie wyższe niż za dwa poprzednie starty – to jego gaża powinna przekroczyć barierę 2 mln złotych.

ZOBACZ TAKŻE: BOOM! Tomasz Adamek vs. Don Kasjo na FAME 22: Ultimate

Już 31 sierpnia utytułowany pięściarz zmierzy się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim na gali FAME 22: Ultimate. Co to będzie za pojedynek!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis