MMA PLJan BłachowiczWielka gwiazda kina akcji składa gratulacje Błachowiczowi po zdobyciu pasa!

Wielka gwiazda kina akcji składa gratulacje Błachowiczowi po zdobyciu pasa!

Foto: Nov 16, 2019; Sao Paulo, SP, BRAZIL; Jan BlachowiczÊ(red gloves)vs. Ronaldo "Jacare" SouzaÊ(blue gloves) during UFC Fight Night at Ginasio do Ibirapuera. Mandatory Credit: Jason Silva-USA TODAY Sports

Jan Błachowicz (27-8) w sobotę zaszokował świat. Polak podczas UFC 253 został nowym mistrzem kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” w drugiej odsłonie zdemolował Dominicka Reyesa (12-2). Dla podopiecznego Roberta Jocza była to już czwarta wygrana z rzędu – w tym trzecie efektownie zakończona przed czasem.

W walce wieczoru Israel Adesanya (20-0) po raz drugi obronił tytuł wagi średniej. Reprezentant Nigerii w drugiej rundzie zdemolował mocno krzyczącego Paulo Costę (13-1). Dla Brazylijczyka była to pierwsza dotkliwa przegrana zawodowa. Israel nie dał szans rywalowi. Od początku do końca dominował w klatce. Niskie kopnięcia ponownie zrobiły spustoszenie.

”The Rock” składa gratulacje Błachowiczowi!

Niesamowita ilość gratulacji powędrowała w stronę Jana Błachowicza (27-8), który został pełnoprawnym championem wagi półciężkiej. Polak został pochwalony przez wielką gwiazdę kina akcji – Dwayne’a Johnsona.

WOW, Błachowicz zrobił to! Nokaut w drugiej rundzie! Piekielne zwycięstwo, gratulację mistrzu! Reyes wróci silniejszy

48-latek to człowiek orkiestra – wrestler, futbolista akademicki oraz znany i kochany przez fanów aktor. ”The Rocka” pojawił się w paru częściach popularnego filmu ”Szybcy i Wściekli”. To jeden z jego wielu udziałów w świetnych produkcjach. Dwayne w sierpniu 2016 roku w magazynie Forbes pojawił się na liście jako jeden z najlepiej zarabiających aktorów na świecie. Jego przychody zostały oszacowane na 64,5 milionów dolarów.

Zobaczcie też pierwszy wywiad z Janem Błachowiczem po przylocie do Polski:

Zobacz także:

”Stifler” dotrzymuje słowa! Jak podoba wam się jego nowy tatuaż?

Damian Zduńczyk dotrzymuje słowa. Zakład to zakłada! Zobaczcie efekt

Ogromny Ford podpisał kontrakt z KSW! Kto w debiucie?

Już niebawem debiut ogromnego Martyna Forda. Brytyjczyk podpisał kontrakt z KSW i…