MMA PLMarcin NajmanWielka afera w Wieluniu! Najman, Stanowski, Boxdel i burmistrz w jednym miejscu!

Wielka afera w Wieluniu! Najman, Stanowski, Boxdel i burmistrz w jednym miejscu!

To się dzieje naprawdę! Właśnie trwa transmisja na żywo transmisja z Wielunia. Marcin Najman, Krzysztof Stanowski, Boxdel i burmistrz jest już na miejscu.

Najman

Wiele osób pyta, kiedy będzie Dziennikarskie Zero. Myślę, że w czwartek, ponieważ na środę umówiłem się na wizytę w Wieluniu i wywiad z burmistrzem Pawłem Okrasą. Jak ktoś chce wypowiedzieć się do kamery o organizacji mafijnej gali, zapraszam o 13.45 przed Urząd Miejski.

Za „mafijną gale” czeka cię odrębny pozew. Jak ktoś chce wyrazić poparcie dla gali MMA-VIP 4 do kamery zapraszam pod Urzad Miasta w Wieluniu w środę na 13.45

Marcin Najman na miejscu!

Trwa na żywo relacja z Wielunia. Marcin Najman przyjechał, aby doszło do konfrontacji z Krzysztofem Stanowskim. Na miejscu jest już dziennikarz, jeden z właścicieli FAME MMA – Michał ”Boxdel” Baron i burmistrz.

Posted by Kulisy Powiatu on Wednesday, January 26, 2022

Zobacz także:

Witalij Kliczko apeluje do Niemiec: To jest brak wsparcia i zdrada przyjaciół! Co wy na to?

Sytuacja na Ukrainie za moment może być bardzo poważna. W tym momencie na granicy pojawiło się liczne wojsko rosyjskie. Witalij Kliczko prezydent Kijowa ma ważny apel do Niemiec.

Krzysztof Rozpara mocno o zachowaniu Don Kasjo: Nie będzie nam Kasjusza brakować! Zaskoczeni?

Niedawno było głośno o tym, że popularny Kasjusz Życiński został włodarzem organizacji PRIME SHOW MMA. Wiele było dywagacji co na ten temat sądzą założyciele FAME, jeden z nich udzielił odpowiedzi w wywiadzie dla Tomasza Majewskiego z FightsportPL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis