MMA PLWieczór WalkWieczór Walk 5 – rozpiska, transmisja i godziny rozpoczęcia gali

Wieczór Walk 5 – rozpiska, transmisja i godziny rozpoczęcia gali

Foto: Wieczór Walk, Facebook

Już niedługo rozpocznie się święto lokalnych fanów MMA! W sobotę, 14 grudnia, na Hali Suche Stawy w Krakowie czeka nas 21 pojedynków, młodych, utalentowanych sportowców!

Ta edycja gali ma odrobinę inną formę niż poprzednie – więcej walk oraz więcej możliwości pokazania się mniej znanym zawodnikom, szczególnie tym z Małopolski. Dzięki temu krakowskie wydarzenie jest prawdziwą gratką dla fanów. Na karcie walk (a w zasadzie trzech) zobaczymy 5 starć zawodowych, 15 półzawodowych oraz jedną walkę specjalną.

Wieczór Walk 5

Data: 14.12.2019 (sobota)
Miejsce: Hala Suche Stawy, Kraków
S
tart: 16:00
Transmisja: https://www.facebook.com/WieczorWalk/

Karta główna (walki zawodowe, 3×5 minut):

70,3 kg: Michał Sobiech (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) vs Przemek Fajer (Yakiba Team/Natal Gold Team)
65,8 kg: Robert Ruchała (Grappling Kraków) vs Dawid Kareta (Octagon Team Cieszyn)
70,3 kg: Sergiusz Uzarek (Silesian Cage Club) vs Kamil Krzewina (Shark Top Team Bytom)
56,7 kg: Kasjan Kaźmierczak (Kotwica MMA Team) vs Patryk Martynik (Octagon Team Cieszyn)
70,3 kg: Mateusz Pochopień (Silesian Cage Club) vs Adam Rybczyński (Shark Top Team FitFabric)

Walka specjalna (walka na zasadach BJJ No Gi, 2×4 minuty):

48,5 kg: Magdalena Czaban (Kotwica MMA Team) vs Kamila Kwiatkowska (Rio Grappling Club Częstochowa)

Karta wstępna I (walki półzawodowe, 3×3 minuty):

70,3 kg: Dominik Wydra (Kotwica MMA Team) vs Dawid Duda (Grappling Kraków/Animmals Zawiercie )
81 kg: Bartosz Kowal (Akademia Fenix Kraków) vs Mateusz Grzeżółkowski (Ronin Świętochłowice)
65,8 kg: Maciej Rębacz (Kotwica MMA Team) vs Krzysztof Lelito (Halny Nowy Sącz)
77,1 kg: Kornel Kaczmarczyk (Grappling Kraków) vs Artur Kułak (Warszawskie Centrum Atletyki)
65,8 kg Roger Irlik (Kotwica MMA Team) vs Rafał Młynarczyk (Oświęcimski Klub MMA)
56,7 kg: Barbara Grabowska (Szkoła Walki Drwala) vs Klaudia Cichoń (Dexters Team Nowy Sącz)
77,1 kg: Jakub Cuber (Kotwica MMA Team) vs Bogusław Koział (Halny Nowy Sącz)

Karta wstępna II (walki półzawodowe, 3×3 minuty):

93,0 kg: Szymon Petka (Kotwica MMA Team) vs Stanisław Ogorzałek (Halny Nowy Sącz)
65,8 kg: Sebastian Olszowy (Grappling Kraków) vs Tobiasz Le (Octagon Team Cieszyn)
63 kg: Dawid Błachut (Kotwica MMA Team) vs Kamil Szkaradek (Grappling Kraków)
77,1 kg: Jacek Buczko (Kotwica MMA Team) vs Piotr Pytel (Combat Team Dębica)
70,3 kg: Gustaw Gośko (Grappling Kraków) vs Adam Muzyka (Spartakus Zakopane)
61,2 kg: Eryk Bałasz (Kotwica MMA Team) vs Daniel Wojańczyk (Olimpus Fight Club Dąbrowa Górnicza)
61,2 kg: Julian Sudoł (Grappling Kraków) vs Michał Musiał (Silesian Cage Club)
77,1 kg: Maciej Ziemski (Kotwica MMA Team) vs Jozef Zombek (Pit Gym Levoca)

[Informacja prasowa]