MMA PLBoksWhyte zapewnia: Povietkin nie miał żadnego koronawirusa, chciał mieć więcej czasu na przygotowania!

Whyte zapewnia: Povietkin nie miał żadnego koronawirusa, chciał mieć więcej czasu na przygotowania!

Dillian Whyte (27-2, 18 KO) podgrzewa atmosferę przed rewanżowym pojedynkiem z Aleksandrem Povietkinem (36-2-1, 25 KO). Do ich drugiego starcia dojdzie dwudziestego siódmego marca. Brytyjczyk twierdzi, że jego przeciwnik nie miał koronawirusa tylko chciał mieć dłuższy czas na przygotowania.

Do ich wyczekiwanej walki doszło dwudziestego drugiego sierpnia w Anglii. Od samego początku mieliśmy znakomite tempo oraz mordercze uderzenia. Powietkin wchodził w mocne serie, a Dillian czekał na kontry. W czwartej odsłonie Aleksandr dwukrotnie leżał na deskach. Rosjanin przetrwał ciężki moment, aby w następnej odsłonie wszystkim opadły szczęki! Sami zobaczcie jak to wyglądało w materiale poniżej.

Dillian Whyte podgrzewa atmosferę!

Dillian Whyte (27-2, 18 KO) w rozmowie z The Sun powiedział, że Aleksander Povietkin (36-2-1, 25 KO) wcale nie miał koronawirusa. Brytyjczyk gwarantuje, że Rosjanin chciał po prostu mieć dłuższe przygotowania na rewanżowe starcie.

On nie miał żadnego koronawirusa, chciał mieć tylko więcej czasu na przygotowania. Nie da się tak z dnia na dzień wyleczyć się z koronawirusa, to było jakieś cudowne ozdrowienie. Ale taki już jest boks i jestem przyzwyczajony do różnych sztuczek. Powietkin jak na kogoś po Covid wygląda na zdjęciach za dobrze, lepiej niż wcześniej wyglądał.

Przypomnijmy, że w przygotowaniach Whyte’a pomaga nasz reprezentant Mateusz Masternak (43-5, 29 KO). Dillian przy okazji nauczył się trochę mówić po polsku.

Krótka lekcja języka polskiego😁🥊🥊👊#dillianwhyte #champ

Posted by Mateusz Masternak on Wednesday, March 10, 2021

Zobacz także:

Ile Jan Błachowicz zarobił po pokonaniu Israela Adesanyi? Są wyliczenia!

Wiele osób zastanawia się ile Jan Błachowicz zarobił po pokonaniu Israela Adesanyi w walce wieczoru minionej gali UFC 259. W amerykańskich serwisach tematycznych istnieją nieoficjalne wyliczenia dotyczące gaży Polaka. Z nich jasno wynika, że “Cieszyński Książę” zarobił ogromną sumę pieniędzy!