MMA PLBoksWhite znów dogada się z Mayweatherem? “Wciąż prowadzimy dialog”

White znów dogada się z Mayweatherem? “Wciąż prowadzimy dialog”

Foto: naszemma.pl

Czy jest szansa na to, aby Dana White ponownie stworzył wspólną galę wraz z Floydem Mayweatherem Jr? Prezydent UFC nie wyklucza takiej możliwości, zaznaczając, że prowadzi z bokserem rozmowy.

Gdy mówi się o współpracy Dany White’a oraz Floyda Mayweathera, na myśl od razu przychodzi pięściarski pojedynek boksera z Conorem McGregorem (22-4). Choć samo starcie było grą do jednej bramki, to jednak całe przedsięwzięcie można zaliczać w kategorii jednego z najbardziej kasowych starć w historii sportów walki.

Okazuje się, że kontakt między prezydentem UFC a “Moneyem” nie urwał się po wspomnianej potyczce. Panowie cały czas pozostają ze sobą w kontakcie, dzięki czemu jest szansa na stworzenie kolejnego wspólnego projektu. O tym wspomniał zresztą sam White.

Ja i Floyd wciąż prowadzimy dialog, chodząc tam i z powrotem. Jesteśmy wciąż zainteresowani z obu stron.

Na razie nie ma żadnych konkretnych planów, jakie wspomniana dwójka chciałaby zrealizować. Nie jest jednak wykluczone, by Mayweather miał wkroczyć do walki MMA, gdyż już wcześniej pojawiały się takie pomysły.

Od razu wśród niektórych pojawia się możliwość zorganizowania rewanżu pięściarza z McGregorem. White szybko uciął tego typu spekulacje, jasno dając do zrozumienia, że Irlandczyk nie jest brany po uwagę.

Wiem, że on chciałby rewanż z McGregorem, ale nie wiem, czy słyszeliście o tym, że Conor jest na emeryturze. Teraz kiedy coś robię, nie myślę o Conorze. On jest na emeryturze i dla mnie sytuacja się nie zmienia, dopóki sam nie powie mi, że jest inaczej.

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Zmieniła się data walki Tysona z Royem Jonesem Juniorem?

Zmiana daty walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Juniorem! Na pojedynek dwóch legend pięściarstwa poczekamy dłużej, niż według pierwotnego planu.

Będzie kara w FAME MMA! Zaskoczeni?

Krzysztof Rozpara zdradził, że Don Kasjo i Tyburskiego czeka kara! Zobaczcie cały wywiad z szefem FAME MMA.