MMA PLUFCWeteran UFC wygrał walkę z nowotworem: Było ciężko, ale…

Weteran UFC wygrał walkę z nowotworem: Było ciężko, ale…

Mamy bardzo dobrą wiadomość. Weteran UFC – Mike Swick (15-6) wygrał walkę z nowotworem o czym poinformował w mediach społecznościowych. Amerykanin zapewnia, że od samego początku był silny i miał dobre nastawienie – co było kluczowe w tej sytuacji.

Swick

Byłemu fighterowi powiększyły się węzły chłonne. Amerykanin myślał, że są to powikłania po wirusie – prawda jednak okazała się brutalniejsza. Swick po kolejnych badaniach dowiedział się, że ma nowotwór.

Mike dziesięć lat swojej kariery spędził w największej organizacji na świecie. 43-latek skrzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak Chris Leben, Joe Riggs, Yushin Okami, Dan Hardy czy chociażby Matt Brown. Swick karierę zakończył w 2015 roku po przegranej na punkty z Alexem Garcią.

Mike Swick zabrał głos!

Weteran UFC zabrał głos w mediach społecznościowych.

Jak widać po zdjęciu, nie czekałem na wyniki badań… Bardzo pozytywnie nastawiony byłem na to, że jakoś wygram tę bitwę. To może wrócić i zawsze mogę dostać to później w życiu, ale będę o wiele bardziej przygotowany i gotowy i mogę przynajmniej zawsze powiedzieć bez względu na wszystko, skopałem mu tyłek! Jak widać z mojej osi czasu ostatni rok, nie spowolnił mnie. Było ciężko, ale utrzymanie pozytywnego nastawienia i nie pozwolenie na zmianę mojego życia bardziej niż to było konieczne było ważne i utrzymywało mój stres w dół i życie do przodu. Etap 4 najbardziej agresywnej i śmiertelnej formy chłoniaka białaczki nie był łatwą rzeczą do usłyszenia, ale byłem wojownikiem od dziecka i przyjąłem wyzwanie i wiedziałem, że ten post przyjdzie pewnego dnia. Dosłownie od dnia, w którym zrobiłam to pierwsze selfie, nie mogłam się doczekać, by opublikować ten post. Mam nadzieję, że to inspirujące dla każdego, kto stoi w tej samej sytuacji lub podobnej i jeśli masz jakieś pytania, skomentuj poniżej lub DM mnie. Dzięki dla każdego kto wspierał! To było niesamowite! Kocham was wszystkich!

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis