MMA PLUFCWeteran UFC o walce z youtuberem: Prawdziwy mężczyzna kontra…

Weteran UFC o walce z youtuberem: Prawdziwy mężczyzna kontra…

Takie sytuację nie tylko w Polsce! Don Kasjo w ostatnim czasie rzucił wyzwanie w kierunku sław, ale nie jest on jedyny. Bracia Paul są również gotowi na walki z legendami MMA i boksu. Logan Paul ma zmierzyć się z Floydem Mayweatherem, a Jake z Benem Askrenem!

Nie brakuje też chętnych do utarcia nosa youtuberom. W ostatnim czasie takim przykładem jest Michael Bisping (30-9). Były mistrz UFC w wadze średniej przekonuje, że w starciu bokserskim zabrałby braci Paul do szkoły.

Gadacie bzdury. Kontaktowaliście się z moim menedżerem w sprawie walki. Zgadnijcie więc co? Jestem tutaj. Nigdzie się nie wybieram. Chcecie z kimś walczyć? Chcecie się sprawdzić? Mam rekord 0-0 w boksie. Wy mówicie, że macie 1-0 i 2-0. Jeśli więc chcecie to zrobić, przestańcie grać w gierki. Chcecie tego? Zrobię to z wami. Mam prawie 42 lata. Jestem byłym mistrzem i zabiorę was do szkoły. Gwarantuję też, że to nie wyjdzie poza trzecią rundę.

Chris Leben: Nie jest na to gotowy!

Tym razem Chris Leben! Weteran UFC w mediach społecznościowych zareagował na ostatnio często pojawiające się informacje na temat walk profesjonalistów z youtuberami.

Prawdziwy mężczyzna kontra człowiek wirtualnej rzeczywistości. Nie jest na to gotowy.

40-latek trafił do UFC w 2004 roku po pierwszym sezonie The Ultimate Fighter (TUF). Leben w amerykańskim gigancie stoczył dwadzieścia dwa pojedynki – w tym tylko siedem zakończyło się decyzją sędziów. Leben miał szansę zmierzyć się z takimi zawodnikami jak Anderson Silva, Wanderlei Silva czy wspomniany Michael Bisping. ”The Crippler” w ostatnim czasie próbował swoich sił w rywalizacje na gołe pięści.

Zobacz także:

Mocny materiał UFC o koronawirusie! Widzieliście?

Dana White kontra koronawirus. Mocny materiał od UFC! Oskarżają media…

Sylwester Wardęga w FAME MMA! Czekacie?

Mamy nowy nabytek freakowej organizacji. Sylwester Wardęga, bo o nim mowa już niebawem zadebiutuje. Kto będzie rywalem?