MMA PLMMAWeteran MMA nie chce powołania do wojska: Chce, aby Rosja wygrała tak szybko jak to możliwe!

Weteran MMA nie chce powołania do wojska: Chce, aby Rosja wygrała tak szybko jak to możliwe!

Jeff Monson (61-26-2) ponownie zabrał głos. Weteran MMA, który ma rosyjskie obywatelstwo liczy, że jego kraj wygra z Ukrainą tak szybko jak, to możliwe. Tym samym ominęło by go powołanie do wojska.

Monson

“The Snowman” startował nawet w wyborach do rady Krasnogorska (z listy partii Jedyna Rosja). Wcześniej próbował jednak wstąpić do rosyjskiej partii komunistycznej.

Dość spore kontrowersje pojawiły się, gdy Jeff ostatnio wziął udział w konferencji, udzielał wywiadów i tam można było szybko zauważyć jego nowy tatuaż. Litera ”Z” na szyi, która od napaści Rosji na Ukrainę jest symbolem poparcia dla Putina w sprawie jego zbrodniczych działań.

Jeff Monson ponownie zabrał głos!

Były pretendent do tytułu UFC zdradził, że nie chce zostać powołany w ramach niedawnej akcji poborowej prezydenta Rosji – Władimira Putina.

Mam nadzieję, że nie zostanę powołany do wojska (…) Myślę, że każdy ma nadzieję, że nie zostanie powołany. Chcę, aby Rosja wygrała tę konfrontację tak szybko, jak to możliwe. 

Ponadto Monson zaznaczył, że jest gotowy bronić swojej ojczyzny.

Kocham ten kraj. Zrobił on dla mnie bardzo wiele. To jest mój dom, dom moich dzieci, mojej żony. Jeśli wszyscy będziemy tu mieszkać i powiemy “nie”, to kto będzie chronił ten kraj? Ale jeśli mnie wezwą, pójdę.

Zobacz także:

Najman odpowiada Omielańczukowi: Jestem gotowy na 2 vs 1, ale to Ty sobie weź Jóźwiaka! Widzieliście?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. ”El Testosteron” postanowił na swoim kanale YouTube odnieść się do ostatniej wypowiedzi Daniela Omielańczuka. Najman zapewnił, że jest gotowy na walkę 2 vs 1, ale to on ma w tej sytuacji warunek…

Piotr Szeliga zrobił sobie nowy tatuaż! To strzał w dziesiątkę?

Popularny freak fighter – Piotr Szeliga, który w pewnych gronach nazywany jest “Prokuratorem” zrobił sobie nowy tatuaż! Dość powiedzieć, że kontrowersyjny, to nic nie powiedzieć! Czy taka dziara to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza w dzisiejszych czasach?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis