MMA PLMMAWeteran MMA chce zrzec się obywatelstwa USA: Kocham Rosję! Ameryka rozpoczęła tę wojnę…

Weteran MMA chce zrzec się obywatelstwa USA: Kocham Rosję! Ameryka rozpoczęła tę wojnę…

Jeff Monson (61-27-2) weteran MMA zapewnia, że jest w trakcie zrzekania się obywatelstwa amerykańskiego.

Monson

Przypomnijmy, że Monson w 2018 roku otrzymał rosyjskie obywatelstwo od Prezydenta Władimira Putina. Tym samym idąc w ślady legendy Roya Jonesa Jr czy chociażby aktora Stevena Seagala. Warto zaznaczyć, że Jeff szybko pojawił się w polityce. “The Snowman” startował w wyborach do rady Krasnogorska (z listy partii Jedyna Rosja). Wcześniej próbował jednak wstąpić do rosyjskiej partii komunistycznej.

Mosnon walczył w największych organizacjach na świecie. 51-latek mierzył się z takimi zawodnikami jak Aleksander Emelinaneko, Daniel Cormier, Fedor Emelianenko, Tim Sylvia czy Josh Barnett.

Jeff Monson: Nie zgadzam się z polityką USA!

Jeff Monson (61-27-2) w rozmowie z państwowymi mediami zdradził, że zamierza zrzec się amerykańskiego obywatelstwa. Weteran MMA wyjaśnił swoją decyzje.

Jestem w trakcie procesu zrzekania się amerykańskiego obywatelstwa. Na wiosnę będę miał tylko rosyjski paszport. Nie zgadzam się z polityką USA, wtrącają się w sprawy innych krajów, ludzie cierpią z ich powodu. Tak, mam dzieci w USA, ale kocham Rosję i naród rosyjski. Wszystko mi się tu podoba i chcę, aby tylko mój rosyjski paszport pozostał

Monson w wywiadzie z RT dodał, że częścią jego motywacji do takich działań było zachowanie USA, którego jego zdaniem sprowokowały trwający konflikt Rosja-Ukraina. 

Ameryka rozpoczęła tę wojnę, podżegając do puczu w 2014 roku. Od tego czasu dostarczają Ukrainie broń, aby zdestabilizować kraj. Ukraina stanie się kolonią korporacyjnej Ameryki.

Zobacz także:

Mogło się skończyć źle! Zawodnik cieszył się z wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej [WIDEO] Widzieliście?

Dość niespodziewana sytuacja miała miejsce na gali Octagon League 41 w miejscowości Ałmaty w Kazachstanie, która odbyła się w minioną niedzielę. Jeden zawodnik cieszył się ze swojej wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej!

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem” Co wy na to?

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powiedział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis