MMA PLjiu jitsu/BJJWeteran bez nóg inspiruje i zachęca do trenowania BJJ! SZACUNEK!

Weteran bez nóg inspiruje i zachęca do trenowania BJJ! SZACUNEK!

Foto: weteran bez kończyn dolnych

Piękna postawa amerykańskiego weterana. Mężczyzna stracił obie dolne kończyny, mimo tego nie poddał się i postanowił, że będzie się uczył brazylijskiego Jiu-Jitsu.

Garrett Carnes dołączył do wojska po liceum. Amerykanin był na dwóch misjach w Afganistanie. Na jego nieszczęście pewnego razu trafił na bombę IED – improwizowane urządzenie wybuchowe. Eksplozja spowodowała, że stracił obie nogi. Carnes jest ojcem trojga dzieci, teraz stawia czoła nowemu wyzwaniu – nauce BJJ.

Garrett na razie posiada biały pas, a do treningu podchodzi na poważnie i będąc w pełni skoncentrowany. Jak widać na filmiku, weteran wyciska siódme poty.

Burpees to start the new week. If the Marine Corps teaches you anything, it’s that you should do burpees until your morale improves.

Opublikowany przez Garrett Carnes Niedziela, 20 maja 2018

Garrett Carnes znajduje się w dolnym rzędzie, pierwszy od prawej:

Opublikowany przez Garrett Carnes Piątek, 9 listopada 2018

Co więcej, Amerykanin konkuruje w zawodach! Ten człowiek jest niesamowity, należy brać z niego przykład.

“Kilku moich kolegów z teamu znajduje się na karcie walk z Titans of the Cage. W zeszłym tygodniu dowiedziałem się, że zostałem dodany do karty.

To kolejna okazja, aby pokazać wielu, dlaczego określenie “niepełnosprawny” jest tylko stanem umysłu. To kolejny krok w kierunku, w którym chcę iść, mimo amputowanych dwóch kończyn, chcę iść w świat mieszanych sztuk walki.

Dziękuję trenerowi Graeme Prue za pracę dla mnie i Titans of the Cage za umożliwienie niektórym zmodyfikowanym weteranom rywalizacji w klatce. Nie mogę się doczekać wyzwania.”

A few of my teammates are on this fight card with Titans of the Cage. This past week I found out I was added to the card…

Opublikowany przez Garrett Carnes Sobota, 17 listopada 2018

Amerykański weteran jak sam określił, termin – “niepełnosprawny” to tylko stan umysłu. Nie idziesz na trening bo masz wymówkę? Może Garrett Cię zainspiruje. Carnes, który nie ma nóg udowadnia, że każdy może uprawiać sport i spełniać swoje marzenia. Postawa mężczyzny jest godna nie tyle szacunku, a podziwu i jest warta dużego rozgłosu.