MMA PLUFCWerdum wyznał jak został obdarowany mercedesem przez Kadyrowa: Prezydent zadzwonił do mnie!

Werdum wyznał jak został obdarowany mercedesem przez Kadyrowa: Prezydent zadzwonił do mnie!

Legendarny Fabricio Werdum (24-9-1) w podcaście Podpah zdradził kulisy, kiedy to został obdarowany mercedesem przez Ramzana Kadyrowa.

Werdum wyznał jak został obdarowany mercedesem przez Kadyrowa

Warto zaznaczyć, że były mistrz UFC w 2015 roku podpisał lukratywną umowę i stał się ambasadorem klubu Akhmat MMA. Brazylijczyk regularnie przyjeżdżał do Czeczenii, a w mediach społecznościowych promował wspomniany klub. Dodatkowo pomagał zawodnikom w treningach.

Werdum ostatni pojedynek w największej organizacji na świecie stoczył w 2020 roku, gdy już w pierwszej odsłonie poddał Alexandra Gustafssona. “Vai Cavalo” wystąpił jeszcze na gali PFL, gdzie zmierzył się z Renanem Ferreirą. Początkowo była to przegrana przed czasem. Okazało się jednak, że w czasie walki Ferreira klepał, a nie zauważył tego sędzia. Tym samym wynik pojedynku zmieniono na NC. 

Werdum opowiada!

Fabricio Werdum w podcaście Podpah opowiedział – jak został obdarowany  mercedesem przez Ramzana Kadyrowa. 

Reprezentowałem Akhmat Fight Club przez trzy lata. Więc zawsze, gdy coś mówię, to zawsze był to Akhmat Sila. Byłem przedstawicielem prezydenta w MMA, prawda? Potem walczyłem w UFC…Więc jestem w walce, walka się skończyła, wygrałem, dałem wywiad i kiedy Joe Rogan wychodził, wziąłem mikrofon i powiedziałem ‘Akhmat Sila (..) Człowieku, kiedy powiedziałem ‘Akhmat Sila’, wyszedłem z oktagonu i prezydent zadzwonił do mnie na FaceTime. ”Werdum, naprawdę mi się to podobało! Akhmat Sila! Kiedy wrócisz do domu, jedź gdziekolwiek chcesz i kup samochód jaki chcesz, chcę ci dać samochód w prezencie”. Powiedziałem: ”Nie mogę go wziąć”. ”Tak możesz, weź samochód jaki chcesz”… Poszedłem do Mercedesa. Bardzo szybko zatrzymałem się przy Mercedesie. 

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Arkadiusz Tańcula chce zawalczyć w wielkiej sportowej organizacji: Mogę tam iść nawet za darmo! Co wy na to?

Arkadiusz Tańcula obecnie przygotowuje się do swojej kolejnej walki z przedstawicielem rodziny Murańskich. Po pokonaniu najpierw Mateusza, potem Jacka, teraz znowu wraca do Mateusza. Na gali FAME 15 już 27 sierpnia zmierzy się w kolejnej walce z Mateuszem Murańskim.

Glory w Polsce na platformie Viaplay! Najbliższa gala już w sobotę! Będziecie oglądać?

To nie koniec, a wzrost sportów uderzanych na platformie Viaplay! Oficjalnie ogłoszono współpracę z największą organizacją kick-boxingu na świecie. Jest to partnerstwo medialne w Polsce i tym samym zobaczymy wszystkie gale Glory na wspomnianej platformie. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis