Weekendowy rozkład jazdy z MMA [30-31.08.2019]

Foto: DALLAS, TX - SEPTEMBER 08: (L-R) Karolina Kowalkiewicz and Jessica Andrade in their WomenÕs Strawweight bout during UFC 228 at American Airlines Center on September 8, 2018 in Dallas, United States. (Photo by Ronald Martinez/Getty Images)
Foto: DALLAS, TX - SEPTEMBER 08: (L-R) Karolina Kowalkiewicz and Jessica Andrade in their WomenÕs Strawweight bout during UFC 228 at American Airlines Center on September 8, 2018 in Dallas, United States. (Photo by Ronald Martinez/Getty Images)

Na zakończenie wakacji czeka nas jeszcze kilka ciekawych gala. Nasza uwaga powinna się skierować na wschód.

W rosyjskim Orenburgu odbędzie się w piątek gala M-1 Challenge 104. W walce wieczoru na szali będzie pas wagi lekkiej. Niepokonany mistrz Roman Bogatov (9-0) będzie bronił tytułu w starciu z Francuzem Mickaelem Leboutem (19-9-2, 1 N/C).

W sobotę zmagania zawodników będziemy mogli śledzić już od porannych godzin.  W chińskim Shenzhen podczas gali UFC on ESPN+ 15 o pas mistrzowski po raz pierwszy zawalczy reprezentantka Chin. Weili Zhang (19-1). Spróbuje ona odebrać tytuł obecnej mistrzyni Jessice Andrade (20-6). Ciekawie zapowiada się też co-main event gali, w którym zmierzą się Elizeu Zaleski (21-5) i Jingliang Li (16-5).

Podwójną dawkę emocji w Krasnodarze w sobotę zapewni organizacja ACA. Co ciekawe poranną galę oznaczono numerem 98, zaś tę wieczorną 97. Główną atrakcją tego dnia ma być starcie o pas wagi ciężkiej, gdzie rękawice skrzyżują Evgeny Goncharov (13-2, 1 N/C) oraz Tony Johnson Jr. (13-4-1, 1 N/C).

PIĄTEK

M-1 Challenge 104

Orenburg, Rosja

Początek gali: 13:00

155 lb:  Roman Bogatov (9-0) vs. Mickael Lebout (19-9-2, 1 N/C) – walka o pas wagi lekkiej
145 lb; Andrii Liezhniev (18-8) vs. Busurmankul Abdibait Uulu (11-2-1)
135 lb: Georgie Garcia (9-3) vs. Bair Shtepin (7-3)
145 lb: Anthony Dizy (12-3) vs. Zolinbek Omarov (10-3-1)
194 lb: Jean Patrick (10-3) vs. Boris Polejay (18-6-1)
135 lb: Vazha Tsiptauri (8-1-1) vs. Selem Evloev (4-1)
170 lb: Mikhail Doroshenko (4-0) vs. Bayram Mamedov (0-1)
125 lb: Asiya Klutova (1-1) vs. Zarina Gumerova (2-1-1)
125 lb: Arman Ashimov (10-3-1) vs. Flavio Alagoano (9-3)

Transmisja:

Aplikacja M-1 Global TV – Android i iOS
Fite.tv (13:30) – PPV $7,99

SOBOTA

UFC on ESPN+ 15

Shenzhen, Chiny

Początek gali: 9:00

Karta główna (12:00):

115 lb: Jessica Andrade (20-6) vs. Weili Zhang (19-1) – o pas wagi słomkowej
170 lb: Elizeu Zaleski (21-5) vs. Jingliang Li (16-5)
125 lb: Kai Kara-France (19-7, 1 N/C) vs. Mark De La Rosa (11-2)
170 lb: Kenan Song (14-5) vs. Derrick Krantz (24-11)
125 lb: Yanan Wu (10-2) vs. Mizuki Inoue (13-5)

Karta wstępna (9:00):

185 lb: Anthony Hernandez (6-1, 1 N/C) vs. Jun Young Park (10-3)
135 lb: Su Mudaerji (11-4) vs. Andre Soukhamthath (13-7)
205 lb: Da Un Jung (11-2) vs. Khadis Ibragimov (8-0)
155 lb: Damir Ismagulov (18-1) vs. Thiago Moises (12-3)
135 lb: Batgerel Danaa (6-1) vs. Heili Alateng (12-7-1)
135 lb: Karol Rosa (11-3) vs. Lara Procopio (6-0)

Transmisja:

9:00 – UFC Fight Pass

12:00 – Polsat Sport oraz UFC Fight Pass

Znalezione obrazy dla zapytania ufc fight night andrade vs zhang

ACA 98

Krasnodar, Rosja

Początek gali: 9:00

155 lb: Timur Nagibin (14-3, 1 N/C) vs. Viskhan Magomadov (7-3)
125 lb: Valeriy Khazhirokov (4-1) vs. Charles Henrique (11-1)
135 lb: Ivan Zhvirblia (6-3) vs. Tural Ragimov (18-5)
135 lb: Magomed Ginazov (13-5, 1 N/C) vs. Maycon Silvan (13-3)
265 lb: Denis Smoldarev (13-5) vs. Ioannis Arzoumanidis (6-0)
155 lb: Rasul Shovkhalov (16-6) vs. Efrain Escudero (30-15)
170 lb: Abdul-Rakhman Makhazhiev (8-4) vs. Aurel Pîrtea (16-10, 1 N/C)
145 lb: Khusein Maltsagov (5-1) vs. Makhochi Sagitov (5-3)
135 lb: Rodrigo Praia (13-3) vs. Salamu Zakarov (7-2)
145 lb: Makharbek Karginov (12-1) vs. Daniel Oliveira (25-7-1)
145 lb: Kharon Orzumiev (3-1) vs. Kyle Reyes (14-6)
145 lb: Andrey Goncharov (11-3) vs. Fanil Rafikov (15-5)
125 lb: Azamat Pshukov (6-0) vs. Ruslan Abiltarov (21-9-1)
125 lb: Murad Magomedov (8-0) vs. Felipe Silva (10-3)

Transmisja: ACA-MMA.com

Znalezione obrazy dla zapytania aca 98

ACA 97

Krasnodar Rosja

Początek gali: 18:00

Karta główna:

265 lb: Evgeny Goncharov (13-2, 1 N/C) vs. Tony Johnson Jr. (13-4-1, 1 N/C) – walka o pas wagi ciężkiej
170 lb: Mukhamed Berkhamov (13-1) vs. Ciro Rodrigues (22-9, 1 N/C)
125 lb: Azamat Kerefov (11-0) vs. Goga Shamatava (14-5)
155 lb: Yusuf Raisov (14-1) vs. João Luis Nogueira (26-7, 1 N/C)
185 lb: Alexey Efremov (20-9-1) vs. Nikola Dipchikov (17-7, 1 N/C)

Karta wstępna:

145 lb: Adlan Bataev (11-3) vs. Mukhamed Kokov (14-4)
205 lb: Alexey Butorin (14-3) vs. Evgeny Egemberdiev (10-1)
185 lb: Bruno Santos (18-2-1) vs. Vyacheslav Babkin (5-1)
205 lb: Muslim Magomedov (5-0) vs. Ilya Shcheglov (8-1)
145 lb: Ramazan Kishev (14-2) vs. Apti Bimarzaev (14-3)
205 lb: Nasrudin Nasrudinov (6-0) vs. Jorge Gonzalez (15-3)
125 lb: Murad Kalamov (10-2) vs. Islam Meshev (8-2)

Transmisja: PPV –  $3

Znalezione obrazy dla zapytania aca 97