MMA PLFight nights globalWeekendowy rozkład jazdy z MMA [30.03-01.04.2018]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [30.03-01.04.2018]

Okres wielkanocny sprawia, że niewiele z większych organizacji zdecydowało się na organizację gal MMA. Wyjątkiem są bowiem jedynie organizacje rosyjskie.

Rousimar Palhares komentuje doping
Foto: Fightsol

W piątek odbędą się dwie znaczące gale w Rosji. W Moskwie na Fight Nights Global 85 dojdzie do dwóch pojedynków mistrzowskich. W walce wieczoru o pas kategorii średniej niepokonany jak dotąd Roman Kopylov (5-0) zmierzy się z Abusupiyanem Alikhanovem (9-2). W co-main evecnie wystąpi natomiast znany z przeciągania dźwigni były rywal Michała Materli (25-6), czyli Rousimar Palhares (19-8-1). Rywalem “Pniaka” będzie niepokonany rosyjski zawodnik Aliaskhab Khizriev (9-0).

Na gali M-1 Challenge 90 w St. Petersburgu pasa kategorii półśredniej będzie bronił Alexey Kunchenko (17-0), który w ostatnim pojedynku szybko poradził sobie z pretendentem. Tym razem jego rywalem będzie bardzo doświadczony Alexander Butenko (45-12-3).

W wielkanocną niedzielę w kazachskich Ałmatach w walce wieczoru Fight Nights Global 86 zawalczą Tyson Nam (16-8-1) i Zhalgas Zhumagulov (10-3). Stawką pojedynku będzie pas kategorii muszej.

Rozpiska gal tego weekendu:

PIĄTEK

Fight Nights Global 85

Moskwa, Rosja

Początek gali: 16:00

83.9 kg: Roman Kopylov (5-0) vs. Abusupiyan Alikhanov (9-2) – walka o pas kategorii średniej
77.1 kg: Rousimar Palhares (19-8-1) vs. Aliaskhab Khizriev – walka o pas ktegorii półśredniej
93.0 kg: Vladimir Seliverstov (2-0) vs. Alexander Dankov (2-0)
83.9 kg: Ildemar Alcantara (22-12) vs. Magomed Ismailov (12-2)
77.1 kg: Valdir Araujo (18-8) vs. Raimond Magomedaliev (4-0)
65.8 kg: Boyd Allen (15-3-1) vs. Magomed Yunusilau (5-0)
65.8 kg: Bekhruz Zugurov (6-1) vs. Akhmed Balkizov (7-2-1)
77.1 kg: Ivan Gluhak (17-7-1) vs. Zelim Imadaev (7-0)
70.3 kg: Gabriel Sabo (6-3) vs. Maxim Shchekin (4-2)
70.3 kg: Murat Kazgan (2-2-1) vs. Andrei Ciubotaru (8-8)
56.7 kg: Liliya Shakirova (4-0) vs. Julia Borisova (4-4)
+93.0 kg: Eradzh Kholov (3-2) vs. Ismail Sagov (0-1)
61.2 kg: Ali Yousefi (5-2) vs. Nikolay Baykin (11-7-1)

M-1 Challenge 90

St. Petersburg, Rosja

Początek gali: 16:30

Karta główna:

77 kg: Alexey Kunchenko (17-0) vs. Alexander Butenko (45-12-3) – walka o pas kategorii półśredniej
84 kg: Joe Riggs (47-17, 1 N/C) vs. Boris Polezhay (18-6)
57 kg: Vadim Malygin (12-3-1) vs. Rafael Dias (14-5)
73,5 kg: Sado Ucar (5-4) vs. Magomedkamil Malikov (4-0)
84 kg: Silmar Nunes (35-12-1, 1 N/C) vs. Oleg Oleinichev (9-5)

Karta wstępna:

70 kg: Tahir Abdulaev (6-0) vs. Roman Bogatov (4-0)
93 kg: El Anwar Bakary (5-5, 1 N/C) vs. Alexander Popov (2-1)
66 kg: Damien Peltier (8-8-1) vs. Maksim Kuldashev (2-0)
70 kg: Lom-Ali Nalgiev (14-6) vs. Kurban Taygibov (6-1)
59 kg: Nureles Aidarov (2-0) vs. Oleg Lichkovakha (3-2, 2 N/C)
93 kg: Abylkasym Yakubov (4-4) vs. Dmitry Tebekin (8-3)
84 kg: Vyacheslav Babkin (0-0) vs. Vladimir Trusov (0-0)
77 kg: Movsar Bokov (3-1) vs. Levan Solodovnik (5-2)

Transmisja

m1global.tv lub aplikacja M1 Global

NIEDZIELA

Fight Nights Global 86

Ałmaty, Kazachstan

Początek gali: 13:00

56.7 kg: Tyson Nam (16-8-1) vs.  Zhalgas Zhumagulov (10-3) – walka o pas kategorii muszej
70.3 kg: Nariman Abbasov (18-3) – Adil Boranbayev (6-4-1)
61.2 kg: Nikita Baltabaev (5-2) – Zhuman Zhumabekov (6-2)
61.2 kg: Nikita Mikhailov (4-1) – Sabit Zhusupov (4-0, 1 N/C)
83.9 kg: Georgi Lobzhanidze (4-3) – Dauren Ermekov (10-4)
65.8 kg: Muratbek Kasimbay (5-1) – Renat Ondar (4-2)
61.2 kg: Artur Magomedov (2-1) – Karshyga Dautbek (4-1)
65.8 kg: Nikolai Tsygankov (1-0) – Zhasulan Akimzhanov (2-1)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis