MMA PLWeekendowy rozkład jazdy z MMAWeekendowy rozkład jazdy z MMA [27.08-01.09.2021]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [27.08-01.09.2021]

Foto: UFC Europe on Twitter

Najbliższe dni przyniosą nam kilka ciekawych gal. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozkładem jazdy!

Sezon PFL trwa dalej i tym razem o awans do finału powalczą zawodnicy z kategorii piórkowej oraz półciężkiej. W dywizji do 145 funtów zawalczą m.in. Movlid Khaybulaev (17-0-1) czy Bubba Jenkins (16-4). Z kolei tytuł w wadze półciężkiej spróbuje po raz kolejny zdobyć Emiliano Sordi (23-8-1). Argentyńczykowi spróbują w tym przeszkodzić m.in. walczący przez wiele lat w UFC Brazylijczycy – jego rywal w półfinale Antonio Carlos Junior (11-5) a także Cezar Ferreira (14-9).

W Kazaniu czeka nas gala ACA 127, gdzie w walce wieczoru niepokonany Azamat Kerefov (14-0) będzie bronił pasa wagi muszej w starciu z Rasulem Albaskhanovem (11-4). Na gali zawalczą też m.in. Artem Frolov (15-3) czy Diego Brandao (25-17).

Swoją pierwszą galę zorganizuje w ten weekend High League. W najważniejszym pojedynku zobaczymy influencerki Lexy Chaplin (0-0) oraz Natalię “Natsu” Karczmarczyk (0-0). W formule MMA zadebiutuje była mistrzyni świata w boksie Ewa Brodnicka (0-0), której rywalką będzie Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0). Na karcie walk znaleźli się też m.in. Adrian “Medusa” Salamon (1-0) czy Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4). Atrakcjami wieczoru mają być też starcia niskorosłych czy pojedynek 3 zawodników jednocześnie.

W ten weekend nie zabraknie gali UFC, która jednocześnie zwieńczy sezon TUF-a, gdzie rywalizowali zawodnicy wagi średniej i koguciej. Walka wieczoru powinna być ucztą dla fanów stójki, gdyż w oktagonie zmierzą się Edson Barboza (22-9) i Giga Chikadze (13-2). W Las Vegas zawalczą też choćby Kevin Lee (18-6) czy Makhmud Muradov (25-6).

Swoistym “przedłużeniem” weekendu z MMA będzie pierwsza gala nowego sezonu Contender Series.

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

PFL 2021 #9

Początek gali: 0:30

Karta główna (4:00):

145 lb: Brendan Loughnane (21-3) vs. Movlid Khaybulaev (17-0-1) – półfinał sezonu wagi piórkowej
145 lb: Chris Wade (19-6) vs. Bubba Jenkins (16-4) – półfinał sezonu wagi piórkowej
205 lb: Emiliano Sordi (23-8-1) vs. Antonio Carlos Junior (11-5) – półfinał sezonu wagi półciężkiej
205 lb: Cezar Ferreira (14-9) vs. Marthin Hamlet Nielsen (7-2) – półfinał sezonu wagi półciężkiej

Karta wstępna (0:30):

145 lb: Sheymon Moares (12-5) vs. Lazar Stojadinovic (14-8)
205 lb: Chris Camozzi (26-15) vs. Cory Hendricks (8-3)
145 lb: Anthony Dizy (13-4) vs. Jesse Stirn (11-5)
145 lb: Jason Knight (21-6) vs. Bobby Moffett (13-6)
145 lb: Alejandro Flores (19-3) vs. Carl Deaton III (15-4)
155 lb: Jacob Kilburn (8-4) vs. Brandon Jenkins (14-7)

0:30: TVP Sport, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport (Android i iOS

Chris Wade vs. Bubba Jenkins, PFL 2021 #9 | MMA Bout | Tapology

SOBOTA

ACA 127

Początek gali: 17:30

57,2 kg: Azamat Kerefov (14-0) vs. Rasul Albaskhanov (11-4) – o pas wagi muszej
84,4 kg: Artem Frolov (15-3) vs. Abdul-Rahman Dzhanaev (14-2)
66,2 kg: Diego Brandao (25-17) vs. Salman Zhamaldaev (19-2)
66,2 kg: Andrey Goncharov (13-3) vs, Apti Bimarzaev (17-2)
70,8 kg: Mukhamed Kokov (16-6) vs. Lom-Ali Nalgiev (19-8)
61,7 kg: Oleg Borisov (23-6-1) vs. Islam Meshev (11-3)
77,6 kg: Murad Abdulaev (19-5) vs. Andrei Koshkin (20-7)
84,4 kg: Vitaly Nemchinov (12-2) vs. Beslan Ushukov (18-5)
120,0 kg: Mukhumat Vakhaev (9-4-1) vs. Raphael Pessoa (10-2)
57,2 kg: Azamat Pshukov (8-1) vs. Kurban Gadzhiev (16-4)
57,2 kg: Mansur Khatuev (9-2) vs. Charles Henrique (13-2)
120,0 kg: Elkhan Musaev (6-1) vs. Adlan Ibragimov (5-1)
66,2 kg: Makhochi Sagitov (8-3) Davlatmand Chuponov (8-2)

Transmisja: PPV (199 rubli – ok. 10,50 zł)

High League

Początek gali: 20:00

Lexy Chaplin (0-0) vs. Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs. Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs. Maciej Rataj (1-1)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs. Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs. Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs. Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs. Kamil Kossakowski (0-0)
Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs. Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs. Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

Transmisja: PPV (od 24,99 zł)

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „LEXY NATSU HIGH LEAGUE ERGO RENA GDAŃSK ERGOARENA-GDAŃSK/SOPOT SOPOT 28.08.21 BILETY DOST DOSTĘPNE PNE NA eventim.pl”

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN 30

Początek gali: 1:00

Karta główna (4:00):

145 lb: Edson Barboza (22-9) vs. Giga Chikadze (13-2)
185 lb: Bryan Battle (5-1) vs. Gilbert Urbina (6-1) – finał TUF 29 w wadze średniej
135 lb: Ricky Turcios (10-2) vs. Brady Hiestand (5-1) – finał TUF 29 w wadze koguciej
170 lb: Kevin Lee (18-6) vs. Daniel Rodriguez (15-2)
185 lb: Andre Petroski (5-1) vs. Micheal Gillmore (6-3)
185 lb: Makhmud Muradov (25-6) vs. Gerald Meerschaert (32-14)

Karta wstępna (1:00):

185 lb: Abdul Razak Alhassan (10-4) vs. Alessio Di Chirico (13-5)
185 lb: Sam Alvey (33-15-1,1 N/C) vs. Wellington Turman (16-5)
205 lb: Dustin Jacoby (14-5-1) vs. Darren Stewart (12-7, 2 N/C)
125 lb: JJ Aldrich (9-4) vs. Vanessa Demopoulos (6-3)
145 lb: Jamall Emmers (18-5) vs. Pat Sabatini (14-3)
135 lb: Mana Martinez (8-2) vs. Guido Cannetti (8-5)

Transmisja:

1:00 – UFC Fight Pass
4:00 – Polsat Sport

UFC Fight Night: Barboza vs Chikadze | Monster Energy

NOC Z WTORKU NA ŚRODĘ

Contender Series 2021: Week 1

Początek gali: 2:00

205 lb: Azamat Murzakanov (9-0) vs. Matheus Scheffel (14-6)
145 lb: Diego Lopes (19-3) vs. Joanderson Brito (11-2-1)
125 lb: Victor Altamirano (9-1) vs. Carlos Candelario (8-0)
170 lb: AJ Fletcher (8-0) vs. Leonardo Damiani (10-2-1)

Transmisja: UFC Fight Pass

UFC 'Contender Series' 5 results: Live stream play-by-play updates -  MMAmania.com

Zobacz także:

Parke na konferencji EFM SHOW 2: „Irokez na śniadanie, Borys na obiad, Popek na kolację!”

Norman Parke ma coraz większe ego! Teraz przyszła mu chęć na boksowanie. Na początek krnąbrny Irlandczyk zamierza zlać w tej formule Macieja Jewtuszkę podczas gali EFM SHOW 2, która odbędzie się już 11 września w Sofii

Wielki powrót Alistaira Overeema do kickboxingu! Rico Verhoeven rywalem w walce o pas GLORY!

Alistair Overeem ponownie zawalczy w kickboxingu i to od razu o najwyższą stawkę, czyli pas królewskiej dywizji prestiżowej organizacji GLORY.