MMA PLWeekendowy rozkład jazdy z MMAWeekendowy rozkład jazdy z MMA [24-27.06.2021]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [24-27.06.2021]

Foto: FEN

Przed nami naprawdę ciekawy weekend z MMA. Tylu interesujących gal na przestrzeni zaledwie kilku dni już dawno nie było.

Swoistą trylogię od czwartku do soboty przygotowała organizacja Cage Warriors. Dzień po dniu odbędą się gale oznaczone numerami od 123 do 125 i na każdej czeka na starcie mistrzowskie. Nathias Frederick (9-2-1) w obronie pasa wagi średniej zmierzy się z Matthew Bonnerem (9-6-1). Agy Sardari (14-2) po raz kolejny bronić będzie pasa wagi lekkiej, a jego rywalem będzie Joe McColgan (7-3-1). O wakujący pas kategorii półśredniej powalczą zaś Jack Grant (17-6) i Ian Garry (6-0).

W piątkowy wieczór odbędzie się gala Babilon MMA 23, gdzie walką wieczoru będzie starcie Filipa Stawowego (7-2) z Tonim Valtonenem (30-16). Oprócz tego w rozpiscy znalazły się też choćby Róża Gumienna (3-1) czy Anita Bekus (3-2).

Noc z soboty na niedzielę to podwójna dawka MMA zza oceanu. Na gali PFL 2021 #6 bohaterami głównych pojedynków będą Kayla Harrison (9-0), Anthony Pettis (24-11) vs. Raush Manfio (12-3) czy Lance Palmer (22-4). Z kolei podczas gali Bellator 261 wyłoniony zostanie tymczasowy mistrz kategorii ciężkiej a zostanie nim Tim Johnson (15-6) bądź Valentin Moldavsky (10-1).

Sobota to intensywny dzień w polskim MMA. W Bielsko-Białej czeka nas gala Celtic Gladiator 29, gdzie w walce wieczoru Radosław Tarnawa (4-2-1) zmierzy się z Borysem Borkowskim (2-0). Z kolei w Amfiteatrze w Ostródzie odbędzie się gala FEN 35, w rozpisce której znaleźli się choćby Adrian Zieliński (20-10), Adam Kowalski (12-6-1) czy też Kamil Łebkowski (18-10).

Nie może zabraknąć gali UFC, która tym razem odbędzie się w dogodnych godzinach dla fanów w Europie. Przyczynił się do tego m.in. europejski main event, czyli starcie Francuza Ciryla Gane (8-0) z Rosjaninem Alexandren Volkovem (33-8). Na karcie wstępnej wystąpi zaś Polak – Marcin Prachnio (14-5) podejmie Ike’a Villanuevę (18-11).

Jakby tego było mało w niedzielny poranek będzie gala RIZIN.29. Będzie to gala całkowicie japońska z turniejowymi pojedynki zarówno w MMA jak i kickboxingu.

CZWARTEK

Cage Warriors 123

Początek gali: 20:00

Karta główna (22:00):

185 lb: Nathias Frederick (9-2-1) vs. Matthew Bonner (9-6-1) – walka o pas wagi średniej
185 lb: Christian Duncan (3-0) vs. Will Currie (6-1)
125 lb: Sam Creasey (13-3) vs. Aaron Aby (11-3-1)
135 lb: Liam Gittins (6-2) vs. Emrah Sonmez (11-3)
185 lb: George Smith (5-2) vs. Mick Stanton (6-6)

Karta wstępna (20:00):

145 lb: Keir Harvie (3-1) vs. Manny Akpan (3-0)
170 lb: Omeil Brown (1-0) vs. Joel Downey-Cave (2-4)
155 lb: Adam Cullen (1-0) vs. Josh Plant (2-4)
145 lb: Rory Evans (3-3) vs. Jimmy Fell (0-0)

Transmisja: UFC Fight Pass

PIĄTEK

Cage Warriors 124

Początek gali: 19:30

Karta główna (22:00):

155 lb: Agy Sardari (14-2) vs. Joe McColgan (7-3-1) – o pas wagi lekkiej
170 lb: Justin Burlinson (5-0) vs. David Bear (9-1)
135 lb: Nathan Fletcher (5-0) vs. Brian Bouland (10-3)
145 lb: Harry Hardwick (6-3) vs. Jean N’Doye (9-2)
145 lb: Edward Walls (10-5) vs. Steve Aimable (15-8)

Karta wstępna (19:30):

155 lb: George Hardwick (6-1) vs. Dean Trueman (10-6)
125 lb: Luke Shanks (7-2) vs. Nicolas Leblond (6-3)
170 lb: Jesse Urholin (6-0) vs. Aaron Khalid (10-6-1)
135 lb: Dominique Wooding (6-4) vs. Cameron Hardy (6-2)
135 lb: Dylan Hazan (5-0) vs. Josh Reed (11-5)

Transmisja: UFC Fight Pass

Babilon MMA 23

Początek galI: 20:00

120 kg: Filip Stawowy (7-2) vs. Toni Valtonen (30-16)
61 kg: Róża Gumienna (3-1) vs. Vladenia Yavorskaya (6-4)
77 kg: Tomasz Skorodziłło (1-0) vs. Konrad Rusiński (2-0)
52 kg: Anita Bekus (3-2) vs. Eliza Kuczyńska (0-1)
120 kg: Marcin Kalata (2-2) vs. Mateusz Łazowski (2-2)
77 kg: Kacper Bróździak (4-1) vs. Łukasz Siwiec (4-1)
70 kg: Adam Rybczyński (1-1) vs. Filip Lamparski (3-2)
66 kg: Bartek Stawinoga vs. Fabian Łuczak – walka na zasadach semi-pro

Transmisja:

20:00 – Polsat Sport Fight, Super Polsat, Ipla (transmisja płatna – 5 zł)

Babilon MMA 23 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali - MMA PL

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

PFL 2021 #6

Początek gali: 0:00

Karta główna (4:00):

155 lb: Kayla Harrison (9-0) vs. Cindy Dandois (16-6)
155 lb: Anthony Pettis (24-11) vs. Raush Manfio (12-3)
145 lb: Lance Palmer (22-4) vs. Movlid Khaybulaev (16-0-1)
265 lb: Denis Goltsov (26-6) vs. Brandon Sayles (6-1)

Karta wstępna (0:00):

265 lb: Bruno Cappelozza (11-5) vs. Mo DeReese (8-3)
155 lb: Larissa Pacheco (14-4) vs. Helena Kolesnyk (5-3)
265 lb: Ante Delija (17-4) vs. Chandler Cole (8-2)
155 lb: Genah Fabian (3-1) vs. Julija Pajić (3-1)
265 lb: Renan Ferreira (6-2) vs. Stuart Austin (15-6)
155 lb: Taylor Guardado (1-1) vs. Laura Sanchez (1-1)
155 lb: Kaitlin Young (12-10-1) vs. Mariana Morais (16-11)
265 lb: Klidson Abreu (15-4) vs. Jamelle Jones (11-6)

Transmisja: TVP Sport (część karty wstępnej), sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport (Android oraz iOS)

PFL 2021 #6: Regular Season | MMA Event | Tapology

Bellator 261

Początek gali: 0:30

Karta główna (3:00):

265 lb: Tim Johnson (15-6) vs. Valentin Moldavsky (10-1) – o tymczasowy pas wagi ciężkiej
125 lb: Liz Carmouche (15-7) vs. Kana Watanabe (10-0-1)
145 lb: Daniel Weichel (40-12) vs. Keoni Digggs (9-0)
155 lb: Myles Jury (19-5) vs. Sidney Outlaw (15-4)
205 lb: Christian Edwards (4-0) vs. Simon Biyong (7-1)

Karta wstępna (0:30):

155 lb: Soren Bak (14-1) vs. Bobby Lee (12-5)
155 lb: Isaiah Hokit (0-0) vs. Corey Samuels (2-2)
135 lb: Jaylon Bates (2-0) vs. Cody Matthews (1-1)
185 lb: Taylor Johnson (6-2) vs. Lance Wright (5-1)
145 lb: John Teixeira (23-5-2) vs. John De Jesus (13-9)

Transmisja:

0:30 (karta wstępna) – YouTube

3:00 (karta główna) – TVP Sport, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport (Android oraz iOS)

Fight Night ATX - The Fight Starts Here!

SOBOTA

Cage Warriors 125

Początek gali: 15:00

Karta główna (16:30):

170 lb: Jack Grant (17-6) vs. Ian Garry (6-0) – o pas wagi półśredniej
145 lb: William Gomis (6-2) vs. Tobias Harila (9-1)
155 lb: Stevie McIntosh (6-2) vs. Decky McAleenan (7-3-1)
145 lb: Paull McBain (6-1) vs. James Hendin (5-1)
130 lb: Scott Malone (8-4) vs. Serdar Altas (4-1)

Karta wstępna (15:00):

125 lb: Gerardo Fanny (9-2) vs. Coner Hignett (9-6)
155 lb: Marcus Lewis (0-0) vs. Scott Pedersen (0-1)
125 lb: Connor Wilson (1-0) vs. Ciaran Mulholland (0-2)

Transmisja: UFC Fight Pass

Celtic Gladiator 29

Początek gali: 18:00

80 kg: Radosław Tarnawa (4-2-1) vs. Borys Borkowski (2-0)
84 kg: Tomasz Gargula (0-1) vs. Łukasz Baran (0-3)
61 kg: Patrik Martinik (1-0) vs. Piotr Olszynka (6-6-1)
70 kg: Adrian Gralak (2-0) vs. Marcin Zając (3-2)
70 kg: Paweł Szumlas (1-1) vs. Mateusz Grzelec (1-1)
80 kg: Adrian Grzelak (0-1) vs. Arkadiusz Świder (0-1)
70 kg: Paweł Śpioch vs. Jakub Gierczyński – walka na zasadach semi-pro
84 kg: Jacek Brzezicki vs. Remigiusz Rzemieniewski- walka na zasadach semi-pro
70 kg: Krzysztof Lelito vs. Gabriel Goch – walka na zasadach semi-pro
61 kg: Klaudiusz Sławiczek vs. Bohodirian Jomoldinov – walka na zasadach semi-pro

Transmisja: PPV (20 zł)

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎شه MLADIATOR GLAD ATOR POLAND BIELSKO BIAŁA 26TH JUNE 2021‎”‎

FEN 35

Początek gali: 19:00

70,3 kg: Adrian Zieliński (20-10) vs. Aleksandr Gorshechnik (15-5)
93,0 kg: Adam Kowalski (12-6-1) vs. Marcin Filipczak (5-1)
70,3 kg: Kamil Łebkowski (18-10) vs. Patryk Duński (6-5-1)
83,9 kg: Krystian Bielski (6-3) vs. Juan Caballero (3-1)
77,1 kg: Kamil Kraska (6-1) vs. Jose Barrios (11-2)
+95 kg: Artur Bizewski vs. Łukasz Szmajda – walka w formule K-1
120,2 kg: Paweł Biernat (1-0) vs. Damian Bujkowski (2-0)
93,0 kg: Kacper Miklasz (1-2) vs. Bartosz Szewczyk (1-0)
61,2 kg: Mariusz Joniak (7-4) vs. Krzysztof Gajek (0-0)
70,3 kg: Damian Rzepecki vs. Eryk Śmiatek – walka na zasadach semi-pro

Transmisja:

FEN 35 - rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali - MMA PL

UFC on ESPN+ 48

Początek gali: 19:00

Karta główna (22:00):

265 lb: Ciryl Gane (8-0) vs. Alexander Volkov (33-8)
265 lb: Tanner Boser (19-8-1) vs. Ovince St. Preux (25-15)
135 lb: Raoni Barcelos (16-1) vs. Timur Valiev (17-2, 1 N/C)
145 lb: Andre Fili (21-8) vs. Daniel Pineda (27-14, 2 N/C)
170 lb: Tim Means (31-12-1, 1 N/C) vs. Nicolas Dalby (19-3-1, 2 N/C)
155 lb: Renato Moicano (14-4-1) vs. Jai Herbert (10-2)

Karta wstępna (19:00):

205 lb: Kennedy Nzechukwu (8-1) vs. Danilo Marques (11-2)
170 lb: Shavkat Rakhmonov (13-0) vs. Michel Prazeres (26-3)
170 lb: Warlley Alves (14-4) vs. Jeremiah Wells (8-2-1)
205 lb: Marcin Prachnio (14-5) vs. Ike Villanueva (18-11)
135 lb: Julia Avila (8-2) vs. Julija Stoliarenko (9-4-1)
145 lb: Charles Rosa (13-5) vs. Justin Jaynes (16-7)
155 lb: Yancy Medeiros (15-7, 1 N/C) vs. Damir Hadzovic (13-6)

Transmisja:

19:00 – UFC Fight Pass
20:00 – Polsat Sport Extra

UFC-Las-Vegas-30-Poster - MMA.uno , #1 En noticias de Artes Marciales  Mixtas (MMA) en Español.

NIEDZIELA

RIZIN.29

Początek gali: 6:30

61 kg: Yuto “Kintaro” Hokamura (13-9-2) vs. Kuya Ito (10-8-1) – runda otwierająca japońskiego GP
61 kg: Takafumi Otsuka (28-18-1) vs. Hiroki Yamashita (8-8) – runda otwierająca japońskiego GP
61 kg: Masakazu Imanari (38-19-2) vs. Kenta Takizawa (11-7) – runda otwierająca japońskiego GP
61 kg: Kazuma Kuramoto (8-1) vs. Alan Yamaniha (17-8-4) – runda otwierająca japońskiego GP
71 kg: Yusuke Yachi (21-11) vs. Yuki Kawana (16-5-5)
66 kg: Rikuto “Dark” Shirakawa (9-8-1) vs. Jin Aoi (8-3-1)
57 kg: Yusaku Nakamura (16-8-1) vs. Daichi Kitakata (20-10-1)

walki kickbokserskie:
61 kg: finał turnieju
61 kg: Koji “Kouzi” Tanaka vs. Genji Umeno – półfinał turnieju
61 kg: Taiju Shiratori vs. Ryo Takahashi – półfinał turnieju
57 kg: Seiki Ueyama vs. Jyosei Izumi
63 kg: Yuma Yamahata vs. Kiyoto Takahashi
52 kg: Nadaka Yoshinari vs. Chikai

Transmisja: PPV (19,99 euro)

RIZIN.29 - MMA PL - MMA PL

Zobacz także:

KSW: Poznaliśmy rywala Tomasza Sarary? To byłaby wojna!

Tomasz Sarara jeszcze w tym roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Niewykluczone, że już w tym momencie poznaliśmy rywala krakowianina. Będzie to zawodnik również wywodzący się z kick-boxingu. Do debiutu Tomasza w KSW może dojść tuż po wakacjach.

Skandal na gali boksu! Miał rywala na deskach i zaczął go… kopać! [WIDEO] Widzieliście?

To dopiero zaskakująca sytuacja i od razu nasuwa się pytanie dlaczego? Zawodnik wygrywa na punkty, ma rywala na deski, a przy tym decyduje się na skandal w ringu. To emocje, a może przemyślana zagrywka…