Weekendowy rozkład jazdy z MMA [24-25.08.2019]

Foto: Tymoteusz Łopaczyk- MMA fighter
Foto: Tymoteusz Łopaczyk- MMA fighter

Co przyniesie nam kolejny weekend jeśli chodzi o gale MMA? Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym rozkładem jazdy.

W sobotę w Bielawie odbędzie się gala Bebson Arena 5. W walce wieczoru Tymoteusz Łopaczyk (5-1) zmierzy się z Ukraińcem Aleksandem Udawiko (3-4-1). Na gali wystąpi też m.in. niepokonany Krzysztof Gutowski (6-0), którego rywalem będzie inny zawodnik z Ukrainy, Olech Kucheriawyi (5-6).

Ciekawie zapowiada się też gala Bellator 225. Tam w walce wieczoru po raz drugi spotkają się Matt Mitrione (13-6-0, 1 N/C) i Sergei Kharitonov (29-7, 2 N/C). Ich pierwsze starcie zakończyło się nierozstrzygnięte po kilkunastu sekundach przez przypadkowe kopnięcie w krocze. Poza tym w rozpisce gali pojawią się m.in. Vitaly Minakov (21-1), Yaroslav Amosov (21-0), Austin Vanderford (7-0) czy Nick Newell (15-2).

SOBOTA

Bebson Arena 5

Bielawa, Polska

Początek gali: 19:00

77 kg: Tymoteusz Łopaczyk (5-1) vs. Aleksander Udawiko (3-4-1)
63 kg: Mariusz Joniak (3-3) vs. Piotr Olszynka (6-5-1)
61 kg: Igor Wojtas (7-6) vs. Bogdan Kudelya (5-4)
66 kg: Krzysztof Gutowski (6-0) vs. Olech Kucheriawyi (5-6)
57 kg: Grzegorz Joniak (1-0) vs. Akaki Khorawa (2-3)
73 kg: Adam Kapka (0-0) vs. Kamil Góral (0-2)
77 kg: Kuba Kondrat (0-0) vs. Kamil Krzewina (0-0)
78 kg: Kasjan Sochański (0-0) vs. Rafał Chapuła (0-0)
61 kg: Kamil Lisowski vs. Jakub Palasik  – walka pokazowa
66 kg:  Piotr Kuriata (0-0) vs. Sylwester Zięba (0-2)
Oskar Stachura vs. Dominik Watuszko – walka pokazowa

Transmisja:

YouTube

Znalezione obrazy dla zapytania bebson arena 5

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Bellator 225

Bridgeport, Connecticut, USA

Początek gali: 23:45

Karta główna (3:00)

265 lb: Matt Mitrione (13-6-0, 1 N/C) vs. Sergei Kharitonov (29-7, 2 N/C)
265 lb: Vitaly Minakov (21-1) vs. Javy Ayala (11-7)
135 lb: Alejandra Lara (7-3) vs. Taylor Turner (4-5)
175 lb: David Rickels (21-5, 2 N/C) vs. Yaroslav Amosov (21-0)
265 lb: Tyrell Fortune (6-0) vs. Rudy Schaffroth (6-0, 1 N/C)

Karta wstępna (23:45):

170 lb: Khony Gracie (1-1) vs. Oscar Vera (0-1)
165 lb: Aviv Gozali (2-0) vs. Eduard Muravitsky (9-8)
205 lb: Grant Neal (1-0) vs. Alpha Toure (0-0)
170 lb: Sabah Homasi (12-8) vs. Micah Terrill (14-7, 1 N/C)
185 lb: Austin Vanderford (7-0) vs. Joseph Creer (6-0-1)
265 lb: Timothy Johnson (12-5) vs. Azunna Anyanwu (15-5)
135 lb: Ricky Bandejas (11-3) vs. Ahmet Kayretli (8-3, 1 N/C)
140 lb: Mike Kimbel (3-1) vs. Chris Disonell (3-3)
155 lb: Nick Newell (15-2) vs. Corey Browning (5-2)
170 lb: Kastriot Xhema (3-3, 1 N/C) vs. Rodolfo Rocha (1-3)
175 lb: Jon Manley (11-6) vs. Thiago Rela (10-7)