MMA PLACBWeekendowy rozkład jazdy z MMA [23-25.03.2018]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [23-25.03.2018]

Foto: MMAJunkie

Kolejny weekend z dużą liczbą gal MMA przed nami!

Już w piątkowy wieczór w Hali Globus w Lublinie odbędzie się gala Thunderstrike Fight League 13: Noxy Night, której zwieńczeniem będzie walka o pas kategorii lekkiej: Hubert Szymajda (6-1) vs. Guilherme Cadena Martins (12-10).

Hitowe starcie w Bangkoku przygotowano na gali ONE Championship: Iron Will. W walce wieczoru Bibiano Fernandes (21-3) będzie bronił pasa kategorii koguciej w starciu z Martinem Nguyenem (10-1), który jest już posiadaczem pasów w kategoriach piórkowej i lekkiej.

Prawdziwą”Super Sobotę” zaplanowano w Londynie. Na Cage Warriors 92 będą dwie karty główne i aż trzy pojedynki o pas. Galę zwieńczy starcie o pas kategorii lekkiej: Nathaniel Wood (12-3) vs. Luca Iovine (12-1). Na wcześniejszej karcie zmierzą się dwaj mistrzowie, mistrz kategorii ciężkiej Mauro Cerilli (11-2) będzie bronił pasa, a jego rywalem będzie mistrz kategorii półciężkiej Karl Moore (8-1). Zaplanowano także starcie o wakujący pas kategorii muszej: Sam Creasey (9-1) vs. Nathan Greyson (5-2). Na gali pojawi się również polski akcent w postaci Marcina Prostko (4-5).

W wakce wieczoru ACB 83 w Baku otrzymamy walkę o wakujący pas kategorii koguciej pomiędzy Olegiem Borisovem (20-2-1) vs. Rustamem Kerimovem (10-0). Pas nie ma obecnie właściciela na skutek podpisania kontraktu z UFC przez dotychczasowego mistrza Petra Yana (8-1). Najważniejszym wydarzeniem dla polskich kibiców będzie jednak debiut w tej organizacji Daniela Omielańczuka (19-8-1, 1 N/C). Jego przeciwnikiem będzie Bobby Brents (17-6, 1 N/C).

W nocy z soboty na niedzielę najlepsza kobieca organizacja MMA organizuje w Salt Lake City kolejną galę. W walce wieczoru Invicta FC 28 była rywalka Karoliny Kowalkiewicz (11-2)Mizuki Inoue (12-4) zmierzy się z niepokonaną Brazylijką  Virną Jandiroba (12-0). Stawką pojedynku będzie wakujący pas kategorii słomkowej.

Rozpiska gal tego weekendu:

Piątek

Thunderstrike Fight League 13: Noxy Night

Lublin, Polska

Początek gali: 20:00

Walki zawodowe:
70 kg: Hubert Szymajda (6-1) vs. Guilherme Cadena Martins (12-10) – walka o pas kategorii lekkiej
59 kg: Izabela Badurek (6-4) vs. Barbara Nalepka (4-3)
70 kg: Mariusz Skwarek (1-1) vs. Grzegorz Stelmasiewicz (0-0)
77 kg:  Cezary Oleksiejczuk (0-0) vs. Jakbub Martys (2-1)
93 kg: Rafał Kijańczuk (1-0) vs. Jonathan Casariego (2-0)
66 kg: Paweł Lisiewski (0-1) vs. Michał Folc (0-2)
66 kg: Sławomir  Kołtunowicz (0-2) vs. Bartłomiej Wdowiak (1-0)
85 kg: Wojciech Żuchnik (0-0) vs. Adrian Bartosiński (1-0)
77 kg: Łukasz Talarowski (1-2) vs. Karol Michalak (0-0)

Walki semi-pro:
77 kg: Marcin Skrzek  vs. Mateusz Makarowski
120 kg: Marcin Łuczyński  vs. Przemysław Chimczuk
77 kg:  Artur Berezovskiy vs. Michał Pach
86 kg:  Marcin Izdebski vs. Jacek Buczko
85 kg:  Łukasz Bartnik vs. Krystian Sitko – walka w formule K-1
70 kg:  Kamil Goral vs. Paweł Sidor
65 kg:  Anna Tarsińska  vs. Monika Kędzierska
66 kg:  Marcel Kachel vs. Robert Ruchała

Transmisja:

22:00 – Fightbox

Sobota

ONE Championship: Iron Will

Bangkok, Tajlandia

Karta główna (14:30):

135 lbs: Bibiano Fernandes (21-3) vs. Martin Nguyen (10-1) – walka o pas kategorii koguciej
115 lbs: Dejdamrong Sor Amnuaysirchoke (8-3) vs. Jeremy Miado (6-2)
155 lbs: Shannon Wiratchai (8-2, 1 N/C)  vs. Rahul Raju (4-1)
105 lbs: RIka Ishige (3-1) vs. Angelie Sabanal (0-0)
155 lbs: Saygid Guseyn Arslanaliev (4-1) vs. Tetsuya Yamada (22-5-2)
145 lbs: Waqar Umar (4-4) vs. Zhao Zhi Kang (10-2)
155 lbs: Garry Tonon (0-0) vs. Richard Corminal (4-3)

Karta wstępna (13:00):

115 lbs: Kritsada Kongsrichai (6-3) vs. Robin Catalan (6-3)
205 lbs: Alain Ngalani (3-4, 1 N/C) vs. Ariunbold Tur-Ochir (1-0)
185 lbs: Jake Butler (7-2) vs. Gilberto Galvao (29-6-1)
135 lbs: Hisyam Samsudin (2-2) vs. Sunoto Peringkat (7-3)

Transmisja:

13:00 – Facebook ONE (karta wstępna) lub Twitter ONE (karta wstępna+ 2 walki karty głównej)

ACB 83

Baku, Azerbejdżan

Początek gali: 15:00

61.2 kg: Oleg Borisov (20-2-1) vs. Rustam Kerimov (10-0) – walka o wakujący pas kategorii koguciej
120.2 kg: Amir Aliakbari (7-1) vs.  Denis Smoldarev (13-3)
61.2 kg: Tural Ragimov (16-4) vs. Atilla Korkmaz (8-3)
61.2 kg:: Magomed Magomedov (14-2) vs. Edgars Skrivers (12-5)
65.7 kg: Alihan Suleimanov (7-2) vs. Sergei Grecicho (25-9-1)
65.7 kg: Bakhtiyar Arzumanov (9-3) vs. Miri Sadygov (2-2)
61.2 kg: Islam Yunusov (5-2) vs. Dileno Lopes (19-4)
65.7 kg: Firuz Mammadov (4-2) vs. Mate Sanikidze (1-0)
120.2 kg: Daniel Omielańczuk (19-8-1, 1 N/C) vs. Bobby Brents (17-6, 1 N/C)
65.7 kg: Lamberd Akhiadov (8-4) vs. Adrian Diaz (11-5-1)
70.3 kg: Khamzat Aushev (11-3) vs. Efrain Escudero (29-13)
83.9 kg: Ibragim Magomedov (3-0) vs. Rafael Xavier (6-3)
65.7 kg: Askhab Zulaev (4-0) vs. Robson Silva (7-6)

Transmisja: fite.tv oraz Facebook ACB

Cage Warriors 92

Londyn, Anglia

Początek gali: 17:30

Karta główna nr 2 (22:00)

135 lbs: Nathaniel Wood (12-3) vs. Luca Iovine (12-1) – walka o pas kategorii koguciej
170 lbs: Craig White (13-7) vs. Alex Montagnani (10-2-1)
135 lbs: Jack Shore (7-0) vs. Vaughan Lee  (14-13-1)
145 lbs: Corrin Eaton (9-2, 1 N/C) vs. Dean Trueman (7-4)

Karta główna nr 1 (19:00)

265 lbs: Mauro Cerilli (11-2) vs. Karl Moore (8-1) – walka o pas kategorii ciężkiej
125 lbs: Sam Creasey (9-1) vs. Nathan Greyson (5-2) – walka o wakujący pas kategorii muszej
170 lbs: Jamie Richardson (6-3) vs. Sam Boult (8-2)
170 lbs: Mehrdad Janzemini (8-2) vs. Brad Wheeler (16-11)

Karta wstępna (17:30)

145 lbs: Cameron Else (5-4) vs. Thomas Terdjman (1-1)
145 lbs: Aiden Lee (5-2) vs. Tom Mearns (5-0)
205 lbs: Pelu Adetola (4-6) vs. Modestas Bukauskas (4-2)
185 lbs: James Webb (2-1) vs. Marcin Prostko (4-5)
135 lbs: Salih Kulucan (5-5, 1 N/C) vs. Darren O’Gorman (5-3)

Transmisja:

17:30 (karta wstępna)- Facebook Cage Warriors

19:00 (karta główna nr 1)- Eleven Sports 3 lub Facebook Sportbible lub UFC Fight Pass

22:00 (karta główna nr 2) -Eleven Sports 3 lub UFC Fight Pass

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Invicta FC 28

Salt Lake City, USA

Początek gali: 1:00

115 lbs: Mizuki Inoue (12-4) vs. Virna Jandiroba (12-0) – walka o wakujący pas kategorii słomkowej
115 lbs: Milana Dudieva (11-7) vs. Christina Marks (8-9)
125 lbs: DeAnna Bennett (8-3-1) vs. Karina Rodriguez (6-2)
115 lbs: Kali Robbins (5-0) vs. Pearl Gonzalez (6-3)
105 lbs: Minna Grusander (5-1) vs. Fernanda Priscila (2-1)
115 lbs: Kalyn Schwartz (1-1) vs. Kay Hansen (1-0)
135 lbs: Kerri Kenneson (2-0) vs. Chelsea Chandler (0-0)
105 lbs: Jillian DeCoursey (1-0) vs. Rebekah Levine (1-0)
125 lbs: Tracy Cortez (1-1) vs. Kaytlin Neil (1-2)

Transmisja: UFC Fight Pass