Weekendowy rozkład jazdy z MMA [22-24.03.2019]

Foto: Adam Jankowski/KSW
Foto: Adam Jankowski/KSW

Czeka nas kolejny intensywny weekend pełen emocji związanych z MMA.

W Thackerville w stanie odbędzie się gala Bellator 218, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Emmanuel Sanchez (17-4) i Georgi Karakhanyan (28-8-1, 1 N/C). Będzie to drugie starcie między tym zawodnikami. W pierwszym po większościowej decyzji zwyciężył Sanchez.

Z kolei w Nashville czeka nas gala UFC on ESPN+ 6. Tam bohaterowie walki wieczoru to Stephen Thompson (14-3-1) oraz Anthony Pettis (21-8). Poza tym zobaczymy tam również m.in. takich zawodników jak Curtis Blaydes (10-2, 1 N/C) czy Jussier Formga (22-5).

Najważniejszym wydarzeniem w polskim MMA będzie natomiast łódzka gala KSW 47. Czempion wagi ciężkiej Phil De Fries (16-6) będzie bronił tam tytułu przeciwko próbującemu zdobyć drugi pas Tomaszowi Narkunowi (16-2). Fani czekają też na walkę dwóch zawodników, którzy wcześniej osiągali wielkie sukcesy w innych sportach – Mariusza Pudzianowskiego (12-6, 1 N/C) i Szymona Kołeckiego (6-1). Poza tym na gali wystąpią m.in. Borys Mańkowski (19-7-1), Marcin Wrzosek (13-5), Damian Janikowski (3-1) czy debiutujący w okrągłej klatce KSW Japończyk Satoshi Ishii (19-8-1).

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Bellator 218

Thackerville, Oklahoma, USA

Karta główna (2:00):

145 lb: Emmanuel Sanchez (17-4) vs. Georgi Karakhanyan (28-8-1, 1 N/C)
265 lb: Valentin Moldavsky (7-1) vs. Linton Vassell (19-7, 1 N/C)
185 lb: Anatoly Tokov (27-3) vs. Gerald Harris (25-7-1)
185 lb: Norbert Novenyi (3-0) vs. William Lavine (1-1)

Karta wstępna (23:45):

145 lb: John Macapa (21-4-2) vs. Kevin Croom (19-11)
185 lb: Johnny Eblen (4-0) vs. Chauncey Foxworth (9-7)
155 lb: Nation Gibrick (2-0) vs. Nicholas Page (0-2)
125 lb: Malin Hermansson (2-0) vs. Victoria Leonardo (4-1)
135 lb: Aaron Vickers (3-1) vs. Isaiah Gutierrez (4-1)
125 lb: Ky Bennett (1-1) vs. Deborah Kouzmin (1-0)
205 lb: Christian Edwards (0-0) vs. Roman Huerta (1-0)
155 lb: Craig Fairley (2-1) vs. Luis Erives (1-1)
155 lb: Vladimir Tokov (3-0) vs. Ryan Walker (8-4)
185 lb: Jordan Newman (0-0) vs. Joseph Holmes (0-0)

SOBOTA

KSW 47

Łódź, Polska

Początek gali: 19:00

120,2 kg: Phil De Fries (16-6) vs. Tomasz Narkun (16-2) – walka o pas wagi ciężkiej
120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (12-6, 1 N/C) vs. Szymon Kołecki (6-1)
77,1 kg: Borys Mańkowski (19-7-1) vs. Norman Parke (25-6-1, 1 N/C)
120,2: Fernando Rodrigues Jr. (12-4) vs. Satoshi Ishii (19-8-1)
83,9 kg: Damian Janikowski (3-1) vs. Aleksandar Ilić (10-2)
65,8 kg: Marcin Wrzosek (13-5) vs. Krzysztof Klaczek (12-5)
56,7 kg: Karolina Owczarz (1-0) vs. Marta Chojnoska (1-1)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (4-1) vs. Bartłomiej Kopera (9-4)
61,3 kg: Dawid Gralka (6-2) vs. Paweł Polityło (3-1)

Transmisja w systemie PPV – wykup dostęp TUTAJ

Znalezione obrazy dla zapytania KSW 47

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN+ 6

Nashville, Tennessee, USA

Początek gali: 22:00

Karta główna (1:00):

170 lb: Stephen Thompson (14-3-1) vs. Anthony Pettis (21-8)
265 lb: Curtis Blaydes (10-2, 1 N/C) vs. Justin Willis (8-1)
155 lb: John Makdessi (16-6) vs. Jesus Pinedo (16-4-1)
125 lb: Jussier Formiga (22-5) vs. Deiveson Figueiredo (15-0)
145 lb: Luis Pena (5-1) vs. Steven Peterson (17-7)
125 lb: Maycee Barber (6-0) vs. JJ Aldrich (7-2)

Karta wstępna (22:00):

145 lb: Bryce Mitchell (10-0) vs. Bobby Moffett (14-3)
135 lb: Marlon Vera (14-5-1) vs. Frankie Saenz (12-5)
125 lb: Alexis Davis (19-8) vs. Jennifer Maia (15-5-1)
115 lb: Randa Markos (8-6-1) vs. Angela Hill (8-5)
135 lb: Ryan MacDonald (10-0) vs. Chris Gutierrez(12-3-1)
125 lb: Eric Shelton (12-5) vs. Jordan Espinosa (13-5, 1 N/C)

Transmisja:

22:00 – UFC Fight Pass

1:00 – Polsat Sport Extra

Znalezione obrazy dla zapytania ufc 235 official poster