MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [22-23.11.2019]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [22-23.11.2019]

Przed nami kolejny weekend, podczas którego możemy zobaczyć kilka ciekawych gal MMA. Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym weekendowym rozkładem jazdy!

Weekendowy rozkład jazdy z MMA
Foto: Metro.co.uk

Na piątkowej gali Cage Warriors 111 w Londynie zobaczymy aż 3 pojedynki mistrzowskie. W walce wieczoru zobaczymy rewanżowe starcie o pas wagi średniej miedzy Jamesem Webbem (6-1-1) a Nathiasem Frederickem (7-2-1). Pierwszy pojedynek na Cage Warriors 106 zakończył się większościowym remisem. Ponadto Mads Burnell (12-3) będzie bronił pasa wagi piórkowej w starciu ze Stevem Aimable (14-5).* Z kolei litewski mistrz wagi półciężkiej Modestas Bukauskas (9-2) będzie bronił tytułu w starciu ze znanym z występów dla FEN Riccardo Nosiglią (8-1).

W sobotnie wczesne popołudnie polskiego czasu rozpocznie się gala w  Brave CF 30 w Hajdarabadzie w Indiach. Stawką walki wieczoru będzie pas wagi koguciej – Stephen Loman (13-2) vs. Louie Sanoudakis (8-1).  Na gali wystąpi też dwoje zawodników z Polski, czyli Łukasz Parobiec (14-9-2) i Karolina Wójcik (5-2).

W ten weekend czeka nas jeszcze jedna gala w Londynie a zorganizuje ją Bellator MMA.  W walce wieczoru wystąpi Michael “Venom” Page (15-1), którego rywalem w zastępstwie został Giovanni Melillo (13-4).  W co-main evencie wystąpi brat czołowego zawodnika UFC Leona Edwardsa, czyli Fabian Edwards (8-0). Debiut w organizacji zaliczy też niedawny mistrz Cage Warriors w wadze lekkiej Sorren Bak (13-1). W rozpisce znalazł się także Polak, Damian Frankiewicz (9-2).

* na ważeniu Aimable przekroczył limit o 0,2 funta. Walka utraciła status mistrzowski.

PIĄTEK

Cage Warriors 111

Londyn, Wielka Brytania

Karta główna (22:00)

185 lb: James Webb (6-1-1) vs. Nathias Frederick (7-2-1)  – walka o pas wagi średniej
205 lb: Modestas Bukauskas (9-2) vs. Riccardo Nosiglia (8-1) – walka o pas wagi półciężkiej
145 lb: Mads Burnell (12-3) vs. Steve Aimable (14-5)
170 lb: Alex Lohoré (18-4) vs. Joilton Santos Lutterbach (30-8, 1 N/C)

Karta wstępna (18:30):

145 lb: Emrah Sonmez (10-2) vs. Daryl Golding (7-1)
135 lb: Liam Gittins (4-0) vs. Adam Amarasinghe (4-1)
170 lb: Matthew Bonner (5-5-1) vs. Warren Kee (9-8-1)
135 lb: Cory Tait (9-5) vs. Ayton De Paepe (10-3)
135 lb: Mike Ekundayo (7-1) vs. Luca Iovine (12-4)
155 lb: Josh Onwordi (0-1, 1 N/C) vs. Harry Davies (5-1)
145 lb: Jordan Barton (5-0-1) vs. James Hendin (3-0)
145 lb: Kingsley Crawford (3-2) vs. Scott Butters (2-3)

Transmisja:

22:00 – Eleven Sports 3 oraz UFC Fight Pass

18:30 (karta wstępna) – Facebook Cage Warriors

SOBOTA

Brave CF 30

Hajdarabad, Indie

Początek gali: 14:30

Karta główna:

135 lb: Stephen Loman (13-2) vs. Louie Sanoudakis (8-1) – walka o pas wagi koguciej
185 lb: Dominik Schober (9-7) vs. Phil Hawes (5-2)
170 lb: Martin Hudson (4-7) vs. Bhabajeet Choudhury (8-3)
135 lb: Nawras Abzakh (7-2) vs. Kantharaj Shankar Agasa (10-2)
135 lb: Mohammad Farhad (10-3) vs. Kuhsal Vyas (10-4)

Karta wstępna:

225 lb: Todd Stoute (9-5) vs. Łukasz Parobiec (14-9-2)
115 lb: Samin Kamal Beik (3-3) vs. Manjit Kolekar (11-3)
195 lb: Enrico Cortese (4-2) vs. Jorick Montagnac (1-0)
115 lb: Karolina Wójcik (5-2) vs. Maria Ribeiro (5-2)
150 lb: Shankar Mehra (0-1) vs. Kuldeep Singh Sekhon (8-3)
125 lb: Pathian Malsawmdawngliana (0-0) vs. Satya Behuria (1-1)

Transmisja:

Brave TV (darmowa- po zalogowaniu)

fite.tv (PPV – $14,99)

Znalezione obrazy dla zapytania brave cf 30

Bellator London

Londyn, Wielka Brytania

Początek gali: 17:30

Karta główna (23:00):

170 lb: Michael Page (15-1) vs. Giovanni Melillo (13-4)
185 lb: Fabian Edwards (8-0) vs. Mike Shipman (13-2)
155 lb: Terry Brazier (11-2) vs. Soren Bak (13-1)

Karta wstępna (17:30):

125 lb: Denise Kielholtz (3-2) vs. Sabriye Sengul (0-0)
155 lb: Charlie Leary (16-10-1) vs. Tim Wilde (12-4)
185 lb: Charlie Ward (7-3) vs. Pietro Penini (8-1-1, 1 N/C)
145 lb: Robert Whiteford (15-4) vs. Sam Sicilia (17-10)
170 lb: Walter Gahadza (18-4) vs. Lewis Long (16-5)
155 lb: Chris Bungard (14-5) vs. Benjamin Brander (11-6)
185 lb: Kent Kauppinen (11-5) vs. Andy Manzolo (22-6)
161 lb: Alfie Davis (12-3) vs. Alessandro Botti (15-10)
185 lb: George Tokkos (4-0) vs. Kevin Fryer (7-3)
145 lb: Aiden Lee (7-4) vs. Damian Frankiewicz (9-2)
150 lb: Jeremy Petley (12-8-1) vs. Tom Mearns (6-2)
145 lb: Nathan Rose (7-2) vs. Harry Hardwick (4-2)
155 lb: Akonne Wanliss (3-1) vs. Tim Barnett (7-3-1)
135 lb: Raphael Uchegbu (1-0) vs. Shane Campbell (0-0)
145 lb: Charlotte McIntyre (0-0) vs. Josie Blaber (1-0)

Transmisja: Aplikacja Bellator MMA – Android i iOS

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis