MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [20-23.08.2020]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [20-23.08.2020]

Foto: ACA
Foto: ACA

Czeka nas bardzo interesujący weekend zarówno w polskim jak i światowym MMA. Zapraszamy na kolejny weekendowy rozkład jazdy!

Już w czwartek w Łodzi odbędzie gala ACA 109. W walce wieczoru zmierzą się Piotr Strus (15-5-2, 1 N/C) i Rafał Haratyk (12-3-2). Ponadto w rozpisce znaleźli się też Daniel Omielańczuk (23-9-1, 1 N/C), Karol Celiński (17-9-1) czy Łukasz Kopera (9-3). W czeczeńskiej organizacji zadebiutują też Adam Pałasz (5-0) i Kamil Oniszczuk (7-0).

Kolejną gale zorganizuje też Bellator. W głównym pojedynku Ryan Bader (27-5, 1 N/C) będzie bronił pasa wagi półciężkiej przeciwko Vadimowi Nemkovowi (12-2). Tego wieczoru zawalczą też m.in. Julia Budd (13-3) czy Roy Nelson (23-18).

W ostródzkim Amfiteatrze fani będą mogli zobaczyć w sobotę galę FEN 29. Wydarzenie to zostanie zwieńczone walką o wakujący pas kategorii półciężkiej, w której to zmierzą się Adam Kowalski (12-5-1) oraz Marcin Łazarz (12-7). W rozpisce możemy znaleźć też byłego mistrza Adriana Zielińskiego (19-9) czy debiutujacego w zawodowym MMA finalistę ostatniego turnieju WOTORE Kacpra Miklasza (0-0). Ciekawie zapowiadają się ponadto starcia Kamila Łebkowskiego (18-9) z Kacprem Formelą (9-4) czy też Jacka Jędraszczyka (7-2) z Robertem Bryczkie (10-3).

Zwyczajowo jak niemal w każdy weekend nie zabraknie też gali UFC. W walce wieczoru UFC on ESPN 15 w Las Vegas Pedro Munhoz (18-4, 1 N/C) podejmie debiutującego w kategorii koguciej Frankie Edgar (23-8-1). I tu nie zabrakło polskiego akcentu, gdyż na karcie głównej pojawi się Marcin Prachnio (13-4).

CZWARTEK

ACA 109

Łódź, Polska

Początek gali: 19:00

Karta główna:

83,9 kg: Piotr Strus (15-5-2, 1 N/C) vs. Rafał Haratyk (12-3-2)
120,2 kg: Daniel Omielańczuk (23-9-1, 1 N/C) vs. Tomas Pakutinskas (19-12-3)
83,9 kg: Goran Reljic (19-8) vs. Nikola Dipchikov (18-7, 1 N/C)
93 kg: Karol Celiński (17-9-1) vs. Luke Barnatt (15-8)
70,3 kg: Łukasz Kopera (9-3) vs. Aurel Pirtea (20-11, 1 N/C)

Karta wstępna:

65,8 kg: Lom-Ali Eskijew (16-5, 1 N/C) vs. Oemer Cankardesler (12-5-2)
77,1 kg: Kamil Oniszczuk (7-0) vs. Mindaugas Verzbickas (16-7-2)
120,2 kg: Adam Pałasz (5-0) vs. Dmitry Poberezhets (24-5-1, 1 N/C)
70,3 kg: Levan Makashvili (16-3-1) vs. Roman Dik (8-3)
70,3 kg: Viteczlav Rajnoch (8-3) vs. Christian Draxler (17-6)

Transmisja:

PPV w cenie ok. 25 zł

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „SRACON ACA109 20SIERPNIA SIERPNIA STRUS OMIELAŃCZUK HARATYK CELIŃSKI BARNATT TYLKO WPPV ppStore ay”

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Bellator 244

Uncasville, Connecticut, USA

Początek gali: 1:00

Karta główna (4:00):

205 lb: Ryan Bader (27-5, 1 N/C) vs. Vadim Nemkov (12-2) – o pas wagi półciężkiej
145 lb: Julia Budd (13-3) vs. Jessy Miele (9-3)
265 lb: Roy Nelson (23-18) vs. Valentin Moldavsky (9-1)
185 lb: John Salter (17-4) vs. Andrew Kapel (15-6)

Karta wstępna (1:00):

175 lb: Yaroslav Amosov (23-0) vs. Mark Lemminger (11-1)
155 lb: Adam Piccolotti (12-3) vs. Sidney Outlaw (14-4)
135 lb: Erik Perez (19-7) vs. Josh Hill (19-3)
145 lb: Weber Almeida (3-0) vs. Salim Mukhidinov (7-4)
150 lb: Vladyslav Parubchenko (16-1) vs. John de Jesus (12-8)
155 lb: Vladimir Tokov (5-0) vs. Chris Gonzalez (4-0)
145 lb: Lucas Brennan (2-0) vs. Will Smith (3-1)

Transmisja:

1:00 – YouTube (karta wstępna)

brak transmisji karty głównej w Polsce

SOBOTA

FEN 29

Ostróda, Polska

Początek gali: 18:15

Karta główna:

93,0 kg: Adam Kowalski (12-5-1) vs. Marcin Łazarz (12-7) – walka o pas wagi półciężkiej
70,3 kg: Adrian Zieliński (19-9) vs. Danilo Belluardo (12-5)
83,9 kg: Marcin Naruszczka (19-9-2) vs. Marko Radakovic (10-3)
65,8 kg: Kamil Łebkowski (18-9) vs. Kacper Formela (9-4)
77,1 kg: Jacek Jędraszczyk (7-2) vs. Robert Bryczek (10-3)
120,2 kg: Grzegorz Ciepliński (8-7) vs. Kamil Minda (4-1)

Karta wstępna:

83,9 kg: Krystian Bielski (5-2) vs Seweryn Kirschhiebel (2-3)
120,2 kg: Kacper Miklasz (0-0) vs. Paweł Biernat (0-0)
93,0 kg: Karol Łasiewicki vs. Mateusz Kopeć – walka w formule K-1
77,1 kg: Kamil Kraska (4-1) vs. Piotr Golon (0-0)

Transmisja:

18:15 –Polsat Sport Fight oraz Ipla (transmisja w Internecie płatna – 5 zł)
20:00 –Super Polsat
22:30 – Polsat Sport

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN 15

Las Vegas, Nevada, USA

Początek gali: 23:30

Karta główna (2:30):

135 lb: Pedro Munhoz (18-4, 1 N/C) vs. Frankie Edgar (23-8-1)
205 lb: Ovince St. Preux (24-14) vs. Alonzo Menifield (9-1)
205 lb: Marcin Prachnio (13-4) vs. Mike Rodriguez (10-4, 1 N/C)
125 lb: Mariya Agapova (9-1) vs. Shana Dobson (3-4)
170 lb: Takashi Sato (16-3) vs. Daniel Rodriguez (12-1)

Karta wstępna (23:30):

115 lb: Amanda Lemos (7-1-1) vs. Mizuki Inoue (14-5)
155 lb: Austin Hubbard (12-4) vs. Joe Solecki (9-2)
170 lb: Dwight Grant (10-2) vs. Calen Born (7-1)
205 lb: Isaac Villanueva (16-10) vs. Jordan Wright (10-0, 1 N/C)
170 lb: Carlton Minus (10-1, 1 N/C) vs. Matthew Semelsberger (6-2)
140 lb: Timur Valiev (16-2) vs. Trevin Jones (12-6)

Transmisja:

23:30 – UFC Fight Pass
2:30 – Polsat Sport Extra

UFC on Twitter: "FIGHT WEEK! ✴️ 🇧🇷 @PedroMunhozMMA vs ...

Zobacz także:

Wspominamy dotychczasową karierę Jana Błachowicza. Jak Polak doszedł do walki o pas UFC?

Już we wrześniu najważniejsza walka w historii polskiego MMA. Historia “Cieszyńskiego Księcia” była pełna perturbacji.

Co Jon Jones mówi o zestawieniu Błachowicz-Reyes?

Na pewno będziecie zaskoczeni.