MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [20-22.12.2019]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [20-22.12.2019]

Foto: Esther Lin, MMA Fighting

W okresie przedświątecznym czeka nas kilka naprawdę interesujących gal MMA. Warto zapoznać się z kolejnym weekendowym rozkładem jazdy z MMA!

Podwójną dawkę dobrego sportu przygotował Bellator na Hawajach. W walce wieczoru Bellator 235 spotkają się zawodnicy kategorii ciężkiej, czyli Josh Barnett (35-8) i Ronny Markes (19-7). Z kolei w najważniejszym pojedynku gali Bellator 236 Ilima-Lei Macfarlane (10-0) będzie bronić pasa wagi muszej w starciu z Kate Jackson (11-3-1). Na tej samej gali niepokonany A.J. McKee (15-0) w ćwierćfinałowym pojedynku grand prix wagi piórkowej podejmie Dereka Camposa (20-9).

UFC z ostatnią tegoroczną galą zawita zaś do Korei Południowej. Lokalna gwiazda – “Korean Zombie”, czyli Chan Sung Jung (15-5) w walce wieczoru gali w Busan zmierzy się z byłym czempionem UFC Frankiem Edgarem (23-7-1). Ciekawie zapowiada się też starcie dwóch artystów nokautu walczących w kategorii półciężkiej – Volkan Oezdemir (16-4) vs. Aleksandar Rakic (12-1).

W Lublinie czeka nas z kolei gala TFL 19. W dwóch najważniejszych pojedynkach mistrzowskich pasów będą bronić zawodnicy występujący ostatnio w KSW, czyli Cezary Kęsik (10-0) i Hubert Szymajda (8-3).

Gala FFF 2 odbędzie się natomiast w Zielonej Górze. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Piotr Świerczewski i Greg Collins. Zobaczymy tam również choćby starcia Dariusza „DJ Decksa” Działka z Tomaszem Słodkiewiczem czy Pawła „Trybsona” Trybały z Damianem Kostrzewa.

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Bellator 235

Honolulu, Hawaje, USA

Karta główna (4:00):

265 lb: Josh Barnett (35-8) vs. Ronny Markes (19-7)
135 lb: Toby Misech (11-7) vs. Erik Perez (19-6)
125 lb: Alejandra Lara (8-3) vs. Veta Arteaga (5-3)
145 lb: Tywan Claxton (5-1) vs. Braydon Akeo (3-0)
170 lb: Joey Davis (6-0) vs. Chris Cisneros (19-10)

Karta wstępna (2:45):

135 lb: Cass Bell (4-0) vs. Pierre Daguzan (5-3, 1 N/C)
170 lb: Hunter Ewald (0-0) vs. Brysen Bolohao  (0-1)
185 lb: Jered Gwerder (4-0) vs. Joseph Creer (6-1-1)

SOBOTA

UFC on ESPN+ 23

Busan, Korea Południowa

Początek gali: 8:00

Karta główna (11:00):

145 lb: Frankie Edgar (23-7-1) vs.  Chan Sung Jung (15-5)
205 lb: Volkan Oezdemir (16-4) vs. Aleksandar Rakic (12-1)
145 lb: Doo Ho Choi (14-3) vs. Charles Jourdain (9-2)
205 lb: Da Un Jung (12-2) vs. Mike Rodriguez (10-4)
185 lb: Jun Yong Park (10-4) vs. Marc-Andre Barriault (11-3)
135 lb: Kyung Ho Kang (16-8, 1 N/C) vs. Pingyuan Liu (15-5)

Karta wstępna (8:00):

265 lb: Ciryl Gane (5-0) vs. Tanner Boser (17-5-1)
145 lb: Seung Woo Choi (7-3) vs. Suman Mokhtarian (8-1)
155 lb: Dong Hyun Ma (16-10-3) vs. Omar Morales (8-0)
125 lb: Alexandre Pantoja (21-4) vs. Matt Schnell (14-4)
135 lb: Raoni Barcelos (14-1) vs. Said Nurmagomedov (13-1)
125 lb: Amanda Lemos (6-1-1) vs. Miranda Granger (7-0)
135 lb: Heili Alateng (13-7-1) vs. Ryan Benoit (10-5)

Transmisja:

8:00 – UFC Fight Pass
11:00 – Polsat Sport

Znalezione obrazy dla zapytania ufc busan edgar vs korean zombie poster

TFL 19

Lublin, Polska

Początek gali: 19:00

Karta główna:

86 kg: Cezary Kęsik (10-0) vs. Jussi Halonen (8-6)- walka o pas wagi średniej
70 kg: Hubert Szymajda (8-3) vs. Jerry Kvarnstrom (14-13) – walka o pas wagi lekkiej
66 kg: Sławomir Kołtunowicz (3-3) vs. Krystian Krawczyk (3-2) – eliminator do walki o pas
93 kg: Arkadiusz Jędraczka (7-14) vs. Jakub Ozga (2-0)
77 kg: Damian Adamiuk (1-1) vs. Ireneusz Dachowski (1-1)
70 kg: Krzysztof Dobrzyński (5-3) vs. Marcin Skrzek (3-1)
86 kg: Tomasz Borowiec vs. Paweł Tomczak – walka o zawodowe mistrzostwo Polski Polskiego Związku Kickboxingu
57 kg: Gabriela Hermogenes (2-1) vs. Katarzyna Biegajło (3-0)
84 kg: Kacper Just (0-0) vs. Konrad Rusiński (0-0)
91 kg: Grzegorz Chałubiński vs. Grzegorz Adamczyk – walka o zawodowe mistrzostwo Polski K1 ISKA
84 kg: Marek Samociuk (1-0) vs. Paweł Białas (1-4)

Karta wstępna:

75 kg: Piotr Smoczyński vs. Maciej Guz – walka na zasadach K1
93 kg: Szymon Christ (0-0) vs. Rafal Litwiniuk (0-0)
56 kg: Karyna Chaplinskaya (0-0) vs. Olena Shydlovska (1-1)
61 kg: Rafał Kuźma (0-0) vs. Kamil Giez (0-0)
70 kg: Adrian Masierak (0-0) vs Wiktor Jakubowski (0-0)

Transmisja:

19:00 – Fightbox HD

Obraz może zawierać: tekst

FFF 2

Zielona Góra, Polska

Początek gali: 19:00

Karta główna:

Piotr Świerczewski vs. Greg Collins
Dariusz „DJ Decks” Działek vs. Tomasz Słodkiewicz
Paweł „Trybson” Trybała vs. Damian Kostrzewa
Karolina „Way of Blonde” Brzyszczyńska vs. Patrycja „Lady Squat” Zahorska
Damian „Rest Dixon37” Osytek  vs. Rafał „Tito” Kryla

Karta wstępna:

Filip Bątkowski vs. Hubert Sulewski
Justyna „Lara Croft” Haba  vs. Klaudia Pawicka

Transmisja:

20:00 – Polsat
19:00 – Polsat Sport
19:00 – ipla.tv (dostęp płatny – 10 zł)

Znalezione obrazy dla zapytania fff 2

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

Bellator 236

Honolulu, Hawaje, USA

Karta główna (4:00):

125 lb: Ilima-Lei Macfarlane (10-0) vs. Kate Jackson (11-3-1) – walka o pas wagi muszej
145 lb: A.J. McKee (15-0) vs. Derek Campos (20-9) – ćwierćfinał grand prix wagi piórkowej
170 lb: Neiman Gracie (9-1) vs. Kiichi Kunimoto (20-8-2, 1 N/C)
125 lb: Juliana Velasquez (9-0) vs. Bruna Ellen (5-2)
135 lb: Raufeon Stots (12-1) vs. Cheyden Leialoha (7-1)
155 lb: Nainoa Dung (3-0) vs. Zachary Zane (13-9)

Karta wstępna (2:30)

135 lb: Swayne Lunasco (0-0) vs. Kaylan Gorospe (0-0)
155 lb: Keoni Diggs (7-0) vs. Scotty Hao (4-2)
125 lb: Nate Yoshimura (0-0) vs. Chas Dunhour (0-1)
145 lb: Kai Kamaka III (5-2) vs. Spencer Higa (7-10)
170 lb: Kona Oliveira (1-2) vs. Ben Wilhelm (3-0)
155 lb: Dustin Barca (3-0) vs. Brandon Pieper (11-13)