Weekendowy rozkład jazdy z MMA [18-19.01.2020]

Foto: Bleacher Report
Foto: Bleacher Report

Po spokojnym początku roku świat MMA powoli się rozkręca, dlatego też zapraszamy na pierwszy tegoroczny rozkład jazdy z MMA!

W sobotę w Szczecinie czeka nas gala FEN 27. W walce wieczoru pasa wagi lekkiej bronić będzie Mateusz Rębecki (10-1). Rywalem „Chińczyka” będzie były zawodnik m.in. M-1 Global, Rosjanin Magomed Magomedov (12-1). Zobaczymy tam również starcie, które zwycięzcy da przepustkę do walki o tytuł w kategorii półciężkiej. Rękawice skrzyżują Wojciech Janusz (8-4) i Adam Kowalski (11-5-1). Ponadto na gali wystąpią m.in. Marcin Sianos (4-4), Katarzyna Lubońska (7-2), Łukas Sudolski (5-0) czy Kamil Gniadek (13-7-1, 1 N/C).

Wydarzeniem weekendu będzie natomiast powrót do oktagonu po kilkunastu miesiącach przerwy Conora McGregora (21-4). Irlandczyk w w walce wieczoru UFC 246 w Las Vegas zmierzy się z Donaldem Cerrone (36-13, 1 N/C). Z kolei w co-main evencie Holly Holm (12-5) w rewanżowy starciu będzie walczyć z Raquel Pennington (10-7). Na gali zobaczymy też m.in. Alexeya Oleinika (57-13-1), Claudię Gadelhę (17-4), Anthony’ego Pettisa (22-9) czy Maycee Barber (8-0).

SOBOTA

FEN 27

Szczecin, Polska

Początek gali: 18:15

70,3 kg: Mateusz Rębecki (10-1) vs. Magomed Magomedov (12-1) – walka o pas wagi lekkiej
93 kg: Wojciech Janusz (8-4) vs. Adam Kowalski (11-5-1)
70 kg: Marcin Parcheta vs. Gor Harutjunjan – walka w formule K-1
56,7 kg: Katarzyna Lubońska (7-2) vs. Eva Dourthe (4-3)
61,2 kg: Sebastian Romanowski (13-8-1) vs. Rildeci Lima Dias (23-10)
77,1 kg: Kamil Gniadek (13-7-1, 1 N/C) vs. Michał Balcerczak (2-1, 1 N/C)
93 kg: Michał Gutowski (9-10, 1 N/C) vs. Łukasz Sudolski (5-0)
77,1 kg: Jacek Jędraszczyk (6-2) vs. Samuel Vogt (1-1)
120,2 kg: Seweryn Kirschhiebel (2-2) vs. Kirill Kornilov (2-0)
61,2 kg: Mariusz Joniak (4-3) vs. Oleksii Polischuk (7-2)

Transmisja:

18:15 –Polsat Sport Fight
20:00 – Polsat Sport Extra i Super Polsat

 

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC 246

Las Vegas, Nevada, USA

Początek gali: 1:00

Karta główna:

170 lb: Conor McGregor (21-4) vs. Donald Cerrone (36-13, 1 N/C)
135 lb: Holly Holm (12-5) vs. Raquel Pennington (10-7)
265 lb: Alexey Oleinik (57-13-1) vs. Maurice Greene (8-3)
135 lb: Brian Kelleher (19-10) vs. Ode Osbourne (8-2, 1 N/C)
155 lb: Anthony Pettis (22-9) vs. Carlos Diego Ferreira (16-2)

Karta wstępna

125 lb: Roxanne Modafferi (23-16) vs. Maycee Barber (8-0)
145 lb: Andre Fili (20-6) vs. Sodiq Yusuff (10-1)
125 lb: Tim Elliott (15-9-1) vs. Askar Askarov (10-0-1)
155 lb: Drew Dober (21-9) vs. Nasrat Haqparast (11-2)

Karta UFC Fight Pass:

205 lb: Aleksa Camur (5-0) vs. Justin Ledet (9-2, 1 N/C)
125 lb: Sabina Mazo (7-1) vs. JJ Aldrich (8-3)

Transmisja:

1:00 – karta UFC Fight Pass – UFC Fight Pass
2:00 – karta wstępna  –  UFC Fight Pass
4:00 – karta główna – Polsat Sport