MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [17-19.10.2019]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-19.10.2019]

Przed nami kolejny weekend emocji związanych z MMA. Tym razem najbardziej interesujące gale odbędą się wyjątkowo szybko.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA
Foto: LAS VEGAS, NV - JULY 06: (R-L) Chris Weidman punches Anderson Silva in their UFC middleweight championship fight during the UFC 162 event inside the MGM Grand Garden Arena on July 6, 2013 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

Już w nocy z czwartku na piątek w Las Vegas czeka nas kolejna gala fazy play-off organizacji PFL. Tym razem rywalizować będą zawodnicy kategorii piórkowej i lekkiej, w tym ubiegłoroczni mistrzowie a zarazem liderzy po sezonie regularnym Lance Palmer (19-3) oraz Natan Schulte (17-3-1).

Z kolei w piątek w Rzeszowie odbędzie się gala PLMMA 79, na której zobaczymy dwa pojedynki mistrzowskie. W walce wieczoru o pas kategorii półciężkiej zawalczą Michał Pasternak (13-4) i Paweł Zakrzewski (3-1).  Kevin Szaflarski (6-1) będzie bronił zaś tytułu w wadze ciężkiej w starciu z  Fikro Bosnicem (1-0).

Wyjątkowo w nocy z piątku na sobotę a nie dzień później odbędzie się gala UFC on ESPN 6 w Bostonie. W najważniejszym pojedynku niepokonany Dominick Reyes (11-0) powita w kategorii półciężkiej byłego czempiona dywizji do 185 funtów  Chrisa Weidmana (14-4). Po niefortunnym zakończeniu walki sprzed miesiąca ponownie w oktagonie spotkają się też Yair Rodriguez (12-2, 1 N/C) i Jeremy Stephens (28-16, 1 N/C).

NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

PFL 2019 #8

Las Vegas, Nevada, USA

Początek gali: 2:00

Karta główna (4:30)

155 lb: TBA vs. TBA – półfinał w wadze lekkiej
155 lb: TBA vs. TBA – półfinał w wadze lekkiej
145 lb:  TBA vs. TBA – półfinał w wadze piórkowej
145 lb: TBA vs. TBA – półfinał w wadze piórkowej
155 lb: Akhmet Aliev (18-5) vs. Rashid Magomedov (23-4-1) – ćwierćfinał w wadze lekkiej
155 lb: Chris Wade (16-5) vs. Nate Andrews (16-2) – ćwierćfinał w wadze lekkiej
155 lb: Islam Mamedov (18-1) vs. Loik Radzhabov (12-1) – ćwierćfinał w wadze lekkiej

Karta wstępna (2:00):

155 lb: Natan Schulte (17-3-1) vs. Ramsey Nijem (10-7) – ćwierćfinał w wadze lekkiej
145 lb: Luis Rafael Laurentino (34-2) vs. Jeremy Kennedy (14-2) – ćwierćfinał w wadze piórkowej
145 lb: Movlid Khaibulaev (14-0-1) vs. Daniel Pineda (26-13) – ćwierćfinał w wadze piórkowej
145 lb: Alex Gilpin (13-2) vs. Andre Harrison (21-1-1) – ćwierćfinał w wadze piórkowej
145 lb: Lance Palmer (19-3) vs. Gadzhi Rabadanov (12-3-2) – ćwierćfinał w wadze piórkowej

Transmisja: YouTube PFL MMA

PIĄTEK

PLMMA 79

Początek gali: 19:30

Rzeszów, Polska

Walki zawodowe

93 kg: Michał Pasternak (13-4) vs. Paweł Zakrzewski (3-1) – walka o pas wagi półciężkiej
120 kg: Kevin Szaflarski (6-1) vs. Fikro Bosnic (1-0) – walka o pas wagi ciężkiej
93 kg: Łukasz Klinger (8-5) vs. Adam Biegański (6-2)
120 kg: Kamil Minda (1-1) vs. Adnan Alic (10-18)
66 kg: Jakub Jerzuchowski (1-2-1) vs. Kamil Czyżewski (1-1)
93 kg: Piotr Kalenik (6-3) vs. Aleksandar Joketic (0-10)

Walki semi-pro:

96.5 kg: Bartek Szewczyk vs. Piotr Mierzejewski
82 kg: Vadim Demeshenko vs. Konrad Rusińskii
86,5 kg: Michał Rogula vs. Arkadiusz Romaniuk
70,3 kg: Kamil Stefański vs. Ireneusz Siemiończyk
83.9 kg: Kamil Mękal vs. Kamil Łuczaj

Transmisja:

21:00 – sport.tvp.pl i aplikacja mobilna TVP Sport (Android oraz iOS)

22:05 – TVP Sport

Obraz może zawierać: 4 osoby

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

UFC on ESPN 6

Karta główna (3:00):

205 lb: Dominick Reyes (11-0) vs. Chris Weidman (14-4)
145 lb: Yair Rodriguez (12-2, 1 N/C) vs. Jeremy Stephens (28-16, 1 N/C)
265 lb: Greg Hardy (5-1) vs. Ben Sosoli (7-2, 1 N/C)
155 lb: Joe Lauzon (27-15) vs. Jonathan Pearce (9-3)
125 lb: Maycee Barber (7-0) vs. Gillian Robertson (7-3)
185 lb: Deron Winn (6-0) vs. Darren Stewart (10-4, 1 N/C)

Karta wstępna (0:00):

145 lb: Charles Rosa (11-3) vs. Manny Bermudez (14-1)
125 lb: Molly McCann (9-2) vs. Diana Belbita (13-4)
145 lb: Kyle Bochniak (8-4) vs. Sean Woodson (6-0)
135 lb: Randy Costa (4-1) vs. Boston Salmon (6-2)
170 lb: Court McGee (19-8) vs. Sean Brady (10-0)
185 lb: Brendan Allen (12-3) vs. Kevin Holland (16-4)
265 lb: Daniel Spitz (6-2) vs. Tanner Boser (16-5-1)

Transmisja:

0:00 – UFC Fight Pass

3:00 – Polsat Sport Extra

Znalezione obrazy dla zapytania ufc fight night

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis