MMA PLACBWeekendowy rozkład jazdy z MMA [16-19.11.2017]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [16-19.11.2017]

Kolejny ciekawy weekend przed nami. Sporo gal, zarówno w światowym jak i polskim MMA.

Marcin Tybura (16-2) stanie przed największym wyzwaniem w karierze i w walce wieczoru gali UFC Fight Night 121 w Sydney zmierzy się z Fabricio Werdumem (22-7-1). Na tej samej gali w UFC zadebiutuje również Adam Wieczorek (8-1).

Jeśli chodzi o występy Polaków to na gali ACB 74 w Wiedniu wystąpi Piotr Strus (11-3-2, 1 N/C). Ponadto swoje gal organizuje rónwnież Bellator (Bellator 188 w Tel Awiwie) oraz Fight Nights Global (Fight Nights Global 79 w Penzie).

Polscy fani mogą się natomiast udać do Radomia na galę Thunderstrike Fight League 12 lub do Gostynia, gdzie odbędzie się Gala Sportów Walki 14.

Pełna rozpiska gal tego weekendu poniżej:

CZWARTEK

Bellator 188

Początek gali: 16:30

Karta główna

145 lb: Jeremiah Labiano  (11-5) vs. Noad Lahat (11-3)
170 lb: Arsen Faitovich  (4-1) vs. Haim Gozali (7-4)
185 lb: Jason Radcliffe (12-4) vs. John Salter (14-3)
125 lb: Jessica Middleton (2-2) vs. Denise Kielholtz (0-1)

Karta wstępna

135 lb: Kirill Medvedovski (11-6) vs. Luiz Rocha (3-1)
170 lb: Shimon Gosh (5-2) vs. Francisco Silva (0-0)
145 lb: Olga Rubin (3-0) vs. Joana Magalhaes (0-0)
155 lb: Oron Kahlon (1-0) vs. Julian Maloku (0-0)
185 lb: Alex Nikulin (1-1) vs. Rami Abuhav (0-0)
135 lb: Almog Shay (2-1) vs. Anthony Mor (0-1)
170 lb: Alex Trofimov (2-1) vs. David Abisror (0-0)
145 lb: Netanel Parisi (0-0) vs. Or Eliov (0-0)
265 lb: Adam Keresh (0-0) vs. Roma Kushnir (0-0)
145 lb: Ivan Solomatov (0-1) vs. Moshiko Ben Shimol (0-0)
128 lb: Raz Bring (2-1) vs. Nadeem Kablan (0-0)
170 lb: Matan Levi (2-0) vs. Erik Sianov (0-1)
155 lb: Assaf Batan (0-0) vs. Mor Atias (1-0)

SOBOTA

Gala Sportów Walki 14

Początek gali: 18:00

170 lb: Jędrzej Łapawa (4-0) vs. Sebastian Jaroński (3-0)
170 lb: Łukasz Kopera (6-2) vs. Łukasz Dziudzia (1-1-1)
185 lb: Filip Tomczak (5-1) vs. Jacek Bednorz (3-3)
185 lb: Dagomir Zimmer (3-1) vs. Arkadiusz Maziakowski (2-1)
185 lb: Szymon Nadobny (1-1) vs. Adam Ugorski (0-0)
170 Ib: Marcin Kaczmarek (0-0) vs. Robert Hałota (0-0)
209 Ib: Bartosz Paniączyk vs. Krzysztof Podemski – pojedynek w formule K-1
154 lb: Mateusz Garbacz (0-0) vs. Bartosz Słomiak (0-0)

Thunderstrike Fight League 12

Początek gali: 18:00

Karta główna:

61 kg: Lucas „Lucao” Tenorio (2-2-1) vs. Kacper Formela (6-1-0)
66 kg: Daniel Rutkowski (3-2-1) vs. Patryk Duński (5-3)
77 kg: Michał Elsner (12-12) vs.  Luis Correia (2-4)
70 kg: Łukasz Siwiec (1-0) vs. Krystian Blezień (2-0)
66 kg: Sławomir Kołtunowicz (0-1) vs. Krystian Krawczyk (0-0)

Walki Semi Pro:

120 kg:Jakub Ozga vs. Michał Choiński
77 kg: Marcin Skrzek vs. Vasyl Halych
84 kg: Michał Pach vs. Adrian Bartosiński
66 kg. Jarosław Wróbel vs. Patryk Kulesza
66 kg: Piotr Kacprzak vs. Kamil Piegat
70 kg. Krzysztof  Świętulski vs. Grzegorz Stelmasiewicz
77 kg: Cezary Kruszniewski vs.  Piotr Sparzak
77 kg: Cezary Oleksiejczuk  vs. Igor Czernik

ACB 74

Początek gali: 18:00

170 lb: Arbi Agujev (22-7, 2NC) vs. Adam Townsend (18-4)
145 lb: Musa Khamanaev (17-5) vs. Efrain Escudero (28-12)
185 lb: Nikola Dipchikov (16-6) vs. Piotr Strus (11-3-2, 1 N/C)
185 lb: Abdul-Rahman Dzhanaev (8-1) vs. Clifford Starks (13-4)
170 lb: Georgi Valentinov (18-3) vs. Ismail Naurdiev (12-2)
185 lb: Roland Cambal (12-4-1, 1 N/C) vs. Mukhamed Aushev (16-4)
205 lb: Thiago Silva (19-6, 2 N/C) vs. Jose Daniel Toledo (6-4)
145 lb: Akop Stepanyan (25-9) vs. Andrew Fischer (16-8-1)
170 lb: Dominic Schober (6-2) vs. Slanislav Vlasenko (9-3)
125 lb: Rany Saadeh (9-1) vs. Darren Mima (9-5)
145 lb: Felipe Cruz (20-4-1) vs. Lom-Ali Eskijev (13-3, 1 N/C)
145 lb: Otavio dos Santos (11-3) vs. Attila Korkmaz (8-2)

Transmisja: fite.tv 

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC Fight Night 121

Początek gali: 0:30

Karta główna:

265 lbs: Fabricio Werudm (22-7-1) vs. Marcin Tybura (16-2)
125 lbs: Bec Rawlings (7-6) vs. Jessy Rose-Clark (7-4, 1 N/C)
170 lbs: Tim Means (27-8-1, 1 N/C) vs. Belal Muhammad (12-2)
170 lbs: Jake Matthews (11-3) vs. Bojan Velickovic (15-5-1)
185 lbs: Elias Theodorou (13-2) vs. Daniel Kelly (13-2)
145 lbs: Alex Volkanovski (15-1) vs. Shane Young (11-3)

Karta wstępna

125 lbs: Ryan Benoit (9-5) vs. Ashkan Mokhtarian (13-2)
155 lbs: Nik Lentz (27-8-2) vs. Will Brooks (18-3)
265 lbs: Rashad Coulter (8-2) vs. Tai Tuivasa (5-0)
155 lbs: Damien Brown (17-10) vs. Frank Camacho (20-5)

Karta UFC Fight Pass

115 lbs: Alex Chambers (5-3) vs. Nadia Kassem (4-0)
125 lbs: Jenel Lausa (7-3) vs. Eric Shelton (10-4)
265 lbs: Anthony Hamilton (15-8) vs. Adam Wieczorek (8-1)

 

Transmisja:

0:30 – UFC Fight Pass

4:00 – Extreme Sports Channel

NIEDZIELA

Fight Nights Global 79

Początek gali: 19:00

265 lb: Sergey Pavlovich (11-0) vs. Kirill Sidelnikov (11-4) – o pas kategorii ciężkiej
265 lb: Alexei Kudin (23-10-1) vs. Viktor Pesta (11-4)
265 lb: Charles Andrade (33-35, 1 N/C) vs. Vladimir Seliverstov (1-0)
155 lb: Marat Magomedov (8-1-1) vs. Rasha Muradov (3-3)
155 lb: Vagif Askerov (6-3) vs. Ramil Mustapaev (8-1)
170 lb: Rustam Madoyan (6-5) vs. Mikhail Lebediev (3-1)
170 lb: Chermen Kobesov (1-0) vs. Andrei Kurochkin (0-0)
155 lb: Davor Matić (3-4) vs. Ivan Okhlopkov (1-0)
155 lb: Emil Khametov (0-0) v. Sergey Kistanov (4-1)
145 lb: Ivan Laponov (0-0) vs. Oleg Savkin (0-0)