Weekendowy rozkład jazdy z MMA [16-18.08.2019]

Foto: AFP
Foto: AFP

Przed nami kolejny ekscytujący weekend z MMA! Fani sportu na wysokim poziomie z pewnością nie będą zawiedzeni.

W piątek w Międzyzdrojach odbędzie się gala Babilon MMA 9. W walce wieczoru Michał Kita (18-10-1) zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC Ednaldo Oliveirą (19-5-1, 1 N/C). Poza tym wystąpią też m.in. Łukasz Sudolski (4-0) czy Piotr Niedzielski (13-4).

Hitowa zapowiada się gala UFC 241 w Anaheim. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Daniela Cormiera (22-1, 1 N/C) i Stipe Miocic (18-3), którego stawką pas będzie pas wagi ciężkiej. W co-main evencie po 3 latach do oktagonu powróci z kolei Nate Diaz (19-11), który zmierzy się z byłym mistrzem Anthonym Pettisem (22-8). Zobaczymy tam również wyczekiwane starcie w wadze średniej – Yoel Romero (13-3) vs. Paulo Costa (12-0).

W końcu w japońskiej Nagoji czeka nas gala RIZIN.18. Tam w najważniejszej walce wystąpi mistrz RIZIN oraz Bellatora  Kyoji Horiguchi (28-2). Zobaczymy wiele ciekawych walk zarówno w formule MMA jak i kicboxingu.

PIĄTEK

Babilon MMA 9

Międzyzdroje, Polska

Początek gali: 20:00

120,2 kg: Michał Kita (18-10-1) vs. Ednaldo Oliveira (19-5-1, 1 N/C)
93 kg: Mateusz Ostrowski (8-8-1) vs. Łukasz Sudolski (4-0)
70,3 kg: Piotr Niedzielski (13-4) vs. Uelliton Silva (6-0)
120,2 kg: Wojciech Janusz (6-4) vs. Łukasz Łysoniewski (1-5, 1 N/C)
81 kg: Tomasz Romanowski (8-7) vs. Łukasz Zielonka (5-7)
61.2 kg: Piotr Kamiński (3-3) vs. Piotr Wróblewski (4-3)
52.2 lg: Eliza Kuczyńska (0-0) vs. Olga Michalska (0-0)

Transmisja:

Znalezione obrazy dla zapytania Michał Kita

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC 241

Anaheim, Kalifornia

Początek gali: 0:30

Karta główna (4:00):

265 lb: Daniel Cormier (22-1, 1 N/C) vs. Stipe Miocic (18-3) – o pas wagi ciężkiej
170 lb: Anthony Pettis (22-8) vs. Nate Diaz (19-11)
185 lb: Yoel Romero (13-3) vs. Paulo Costa (12-0)
145 lb: Gabriel Benitez (21-6) vs. Sodiq Yusuff (9-1)
185 lb: Derek Brunson (19-7) vs. Ian Heinisch (13-1)

Karta wstępna (2:00):

155 lb: Devonte Smith (10-1) vs. Kama Worthy (14-6)
135 lb: Raphael Assuncao (27-6) vs. Cory Sandhagen (11-1)
155 lb: Christos Giagos (17-7) vs. Drakkar Klose (10-1-1)
140 lb: Manny Bermudez (14-0) vs. Casey Kenney (12-1-1)

Karta UFC Fight Pass (0:30):

115 lb: Hannah Cifers (9-3) vs. Jodie Esquibel (6-5)
135 lb: Kyung Ho Kang (15-8, 1 N/C) vs. Brandon Davis (10-6)
125 lb: Sabina Mazo (6-1) vs. Shana Dobson (3-2)

Transmisja:

0:30 (karty wstępne) – UFC Fight Pass
4:00 – Polsat Sport

Znalezione obrazy dla zapytania ufc 241 poster

NIEDZIELA

RIZIN.18

Nagoja, Japonia

Początek gali: 7:00

61 kg: Kyoji Horiguchi (28-2) vs. Kai Asakura (12-1)
49 kg: Ayaka Hamasaki (18-2) vs. Suwanan Boonsorn (3-1)
61 kg: Victor Henry (18-4) vs. Trent Girdham (11-2)
61 kg: Manel Kape (13-4) vs. Takeya Mizugaki (23-13-2)
75 kg: John Wayne Parr vs. Danilo Zanolini – walka w formule kickboxingu
49 kg: Kanna Asakura (14-4) vs. Alesha Zappitella (5-1, 1 N/C)
53 kg: Haruo Ochi (19-7-2) vs. Jarred Brooks (14-2)
71 kg: Hiroto Uesako (15-7) vs. Yves Landu (15-7)
61 kg: Kazuma Sone (23-18-1) vs. Justin Scoggins (11-6)
59 kg: Takaki Soya (10-4-1) vs. Yutaro Muramoto (6-4-2)
49 kg: Ai Shimizu (4-1) vs. Tabatha Watkins (3-2)
53 kg: Shota Takiya vs. Kazuki Osaki – walka w formule kickboxingu
57 kg: Ryuji Horio vs. Uchu Sakurai – walka w formule kickboxingu

Transmisja:

fite.tv (PPV – $22,99)

Znalezione obrazy dla zapytania rizin fighting federation