MMA PLWeekendowy rozkład jazdy z MMAWeekendowy rozkład jazdy z MMA [16-18.07.2021]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [16-18.07.2021]

Foto: LAS VEGAS, NEVADA - APRIL 10: (L-R) Mateusz Gamrot of Poland kicks Scott Holtzman in a lightweight fight during the UFC Fight Night event at UFC APEX on April 10, 2021 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Chris Unger/Zuffa LLC)

Najbliższy weekend zapowiada się naprawdę interesująco dla fanów MMA. Będzie działo się sporo, zarówno w kraju jak i za granicą.

W piątek w Soczi odbędzie się gala ACA 126, gdzie w walce wieczoru Evgeniy Egemberdiev (12-3) podejmie niepokonanego Muslima Magomedova (9-0).

Z kolei w ten sam dzień w Żywcu czeka nas gala Armia Fight Night 10. Tu czekają nas dwie walki o mistrzowskie szable. Tymoteusz Łopaczyk (7-2) zmierzy się z Jackiem Bednorzem (7-6, 1 N/C) o tytuł w kategorii półśredniej. Nowy mistrz zostanie wyłoniony również w wadze piórkowej, gdzie Mansur Azhiev (5-0) podejmie Adriana Kępę (8-5). W rozpisce znalazł się też Sylwester Miller (9-4), Klaudia Syguła (1-1) czy Dawid Kareciński (1-0).

Juliana Velasquez (11-0) w walce wieczoru gali Bellator 262 po raz pierwszy bronić będzie pasa wagi muszej a jej rywalką będzie Denise Kielholtz (6-2).

Głównym pojedynkiem gali KSW 62 będzie starcie Szymona Kołeckiego (9-1) z Akopem Szostakiem (4-3, 1 N/C). Dojdzie również do rewanżu między Andrzejem Grzebykiem (17-4) i Mariusem Žaromskisem (23-9, 1 N/C). Z kolei Michał Michalski (9-4) przetestuje umiejętności niepokonanego dotąd Adriana Bartosińskiego (10-0). W końcu w formule MMA zadebiutuje natomiast Tomasz Sarara (0-0).

Sportowy weekend zwieńczy gala UFC on ESPN 26. W walce wieczoru po raz pierwszy wystąpi Islam Makhachev (19-1), który zawalczy z Thiago Moisesem (15-4). Dla polskich fanów szczególnie ważny będzie zaś kolejny występ Mateusza Gamrota (18-1, 1 N/C).

PIĄTEK

ACA 126

Początek gali: 16:15

Karta główna:

93,4 kg: Evgeniy Egemberdiev (12-3) vs. Muslim Magomedov (9-0)
70,8 kg: Marat Balaev (11-3) vs. Joao Luiz Nogueira (26-10)
120,0 kg Evgeniy Goncharov (16-3) vs. Francimar Barroso (25-7-1)
66,2 kg: Roman Ogulchansky (10-3) vs. Dzhihad Yunusov (18-5)
70,8 kg: Samvel Vardanyan (5-0) vs. Daud Shaikhaev (11-4)

Karta wstępna:

70,8 kg: Ivan Solovyev (7-1-1) vs. Adlan Bataev (12-3)
61,7 kg: Cleverson Silva (14-5) vs. Nashkho Galaev (7-5)
120,0 kg: Denis Smoldarev (15-8) vs. Ruslan Magomedov (15-2)
70,8 kg: Zamir Aripshev (10-2) vs. Abdul-Rakhman Temirov (12-6)
66,2 kg: Nilton Gaviao (16-6) vs. Mehdi Baydulaev (10-2)
61,7 kg: Khusein Sheikhaev (1-0) vs. Tomas Deak (20-11-1)

Transmisja: PPV (cena – 199 rubli – ok. 10 zł)

Armia Fight Night 10

Początek gali: 18:30

77 kg: Tymoteusz Łopaczyk (7-2) vs. Jacek Bednorz (7-6, 1 N/C) – o szablę wagi półśredniej
66 kg: Mansur Azhiev (5-0) vs. Adrian Kępa (8-5) – o szablę wagi piórkowej
61 kg: Rafael Apocalipse (4-1) vs. Sylwester Miller (9-4)
77 kg: Łukasz Zielonka (7-8) vs. Karol Skrzypek (6-3)
70 kg: Roman Kurashvili (6-1) vs. Norbert Daszkiewicz (3-0)
120 kg: Łukasz Markowski (0-0) vs. Sławomir Rawiński (2-2)
61 kg: Daria Rehil (3-0-1) vs. Klaudia Syguła (1-1)
90 kg: Dominik Grot vs. Karol Miśkiewicz – walka w formule K-1
66 kg: Przemysław Górny (2-2) vs. Dawid Kareciński (1-0)
120 kg: Grzegorz Smoliński (0-0) vs. Michał Krystman (0-1)

Transmisja:

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Bellator 262

Karta główna (3:00):

125 lb: Juliana Velasquez (11-0) vs. Denise Kielholtz (6-2) – o pas wagi muszej
265 lb: Tyrell Fortune (10-1, 1 N/C) vs. Matt Mitrione (13-8, 1 N/C)
135 lb: Matheus Mattos (12-2-1) vs. Cee Jay Hamilton (15-8)
145 lb: Arlene Blencowe (13-8) vs. Dayana Silva (9-6)
185 lb: Johnny Eblen (8-0) vs. Travis Davis (10-4)

Karta wstępna (0:00):

265 lb: Ronny Markes (19-8) vs. Said Sowma (6-2)
145 lb: Cody Law (3-0) vs. Theodore Macuka (1-0)
170 lb: Roman Faraldo (5-0) vs. John Ramirez (5-5)
125 lb: Diana Avsaragova (3-0) vs. Gabriella Gulfin (2-2)
145 lb: Johnny Soto (4-1) vs. Adil Benjilany (5-3, 1 N/C)
155 lb: Charlie Campbell (3-1) vs. Nicholas Giulietti (2-1)

Transmisja:

0:00 – sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport (Android oraz iOS

0:25 (karta wstępna) – YouTube Bellator MMA

2:55 – TVP Sport

Bellator Mma Confirms Several New Bouts For Bellator MMA 262 – Live On  Showtime® | MMA News

SOBOTA

KSW 62

Początek gali: 20:00

93 kg: Szymon Kołecki (9-1) vs. Akop Szostak (4-3, 1 N/C)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (17-4) vs. Marius Žaromskis (23-9, 1 N/C)
77,1 kg: Michał Michalski (9-4) vs. Adrian Bartosiński (10-0)
120,2 kg: Tomasz Sarara (0-0) vs. Filip Bradarić (5-3)
70,3 kg: Artur Sowiński (21-12, 2 N/C) vs. Sebastian Rajewski (10-6)
61,2 kg: Paweł Polityło (6-2) vs. Bruno Augusto dos Santos (9-2)
65,8 kg: Lom-Ali Eskiev (17-5, 1 N/C) vs. Gilber Ordoñez (10-2)
83,9 kg: Marcin Krakowiak (10-3) vs. Borys Borkowski (3-0)
61,2 kg: Lemmy Krušič (20-7) vs. David Martinik (4-2)

Transmisja: start o 20:00 (sobota) w systemie PPV (cena – 40 zł)

KSW 62: Znamy pierwszych bohaterów! - Polsat Sport

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN 26

Początek gali: 1:00

Karta główna (4:00):

155 lb: Islam Makhachev (19-1) vs. Thiago Moises (15-4)
135 lb: Marion Reneau (9-7-1) vs. Miesha Tate (18-7)
155 lb: Jeremy Stephens (28-18, 1 N/C) vs. Mateusz Gamrot (18-1, 1 N/C)
185 lb: Rodolfo Vieira (7-1) vs. Dustin Stoltzfus (13-2)
145 lb: Gabriel Benitez (22-8) vs. Billy Quarantillo (15-3)

Karta wstępna (1:00):

170 lb: Daniel Rodriguez (14-2) vs. Preston Parsons (9-2)
115 lb: Amanda Lemos (9-1-1) vs. Montserrat Ruiz (10-1)
135 lb: Khalid Taha (13-3, 1 N/C) vs. Sergey Morozov (16-4)
135 lb: Miles Johns (11-1) vs. Anderson dos Santos (21-8)
125 lb: Francisco Figueiredo (12-3-1, 1 N/C) vs. Malcolm Gordon (12-5)
265 lb: Rodrigo Nascimento (8-1) vs. Alan Baudot (8-2)

Transmisja: 

  • 1:00 – UFC Fight Pass
  • 4:00 (karta główna) – Polsat Sport
UFC Vegas 31: Makhachev vs Moises fight card, date, time in India and where  to watch - myKhel

Zobacz także:

Artur “Kornik” Sowiński poznał rywala na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii

Organizacja EFM po raz kolejny szykuje wielki SHOW. Tym razem podczas gali w Bułgarii. Bilety już w sprzedaży!

UFC: Zobaczcie brutalne nokauty w wykonaniu rywala Mateusza Gamrota! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Gamrot (18-1) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” w Las Vegas zmierzy się z weteranem Jeremy Stephensem (28-18).