Weekendowy rozkład jazdy z MMA [15-16.02.2020]

Foto: Nov 16, 2019; Sao Paulo, SP, BRAZIL; Jan BlachowiczÊ(red gloves)vs. Ronaldo "Jacare" SouzaÊ(blue gloves) during UFC Fight Night at Ginasio do Ibirapuera. Mandatory Credit: Jason Silva-USA TODAY Sports
Foto: Nov 16, 2019; Sao Paulo, SP, BRAZIL; Jan BlachowiczÊ(red gloves)vs. Ronaldo "Jacare" SouzaÊ(blue gloves) during UFC Fight Night at Ginasio do Ibirapuera. Mandatory Credit: Jason Silva-USA TODAY Sports

Przed nami kolejny weekend, w czasie którego czekają nas emocje związane z MMA. Tym razem warto zwrócić uwagę na dwie gale, w których główne role odgrywać będą Polacy.

W słowackim Samorinie zdolny polski zawodnik Mateusz Legierski (5-0) stanie przed szansą na zdobycie mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej. Jego rywalem w walce wieczoru gali Oktagon Prime 3 będzie doświadczony Słowak Miroslav Strbak (18-9-1). Z kolei w co-main evencie gali zobaczymy byłego zawodnika UFC Łukasza Sajewskiego (14-5), który zmierzy się z Ludovitem Kleinem (15-2).

Do oktagonu UFC w ten weekend powróci też najlepszy obecnie polski zawodnik Jan Błachowicz (25-8). Polak stanie przed szansą rewanżu i w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Racho podejmie Coreya Andersona (13-4).  W co-main evencie gali weteran UFC Diego Sanchez (29-12) będzie się zaś mierzył z Michelem Pereirą (23-10, 2 N/C). Ponadto podczas gali zobaczymy m.in. Raya Borga (12-4), Yancy Medeiros (15-6, 1 N/C), Johna Dodsona (20-11) czy Jima Millera (31-13, 1 N/C).

SOBOTA

Oktagon Prime 3

Początek gali: 18:00

Samorin, Słowacja

Karta główna:

70,3 kg: Miroslav Strbak (18-9-1) vs. Mateusz Legierski (5-0) – walka o pas wagi lekkiej
65,8 kg: Ludovit Klein (15-2) vs. Łukasz Sajewski (14-5)
77,1 kg: Gabor Boraros (17-7-1) vs. Mauricio Reis (18-11)
65,8 kg: Vojto Barborik (11-1) vs. Elison Goncalves (8-6)
56,7 kg: Lucia Krajcovic (1-0) vs. Michaela Dostalova (0-0)
77,1 kg: Miroslav Broz (8-2) vs.  Igor Danis (0-1)

Karta wstępna:

93,0 kg: Lukas Dvorak (4-0) vs. Pavol Langer (8-7)
61,2 kg: Eva Borodacova (1-0) vs. Ivy Haskova (1-0)
70,3 kg: Frantisek Fodor (7-5) vs. Aziz Dauliatov (6-4)
70,3 kg: Leo Brichta (4-3) vs. Daniel Hodor (5-1)
65,8 kg: Michal Konrad (5-7) vs. Jakub Tichota (0-0)
70,3 kg: Martin Horinek (0-0) vs. Marek Kvasnica (0-1)
93,0 kg: Jozef Jaloviar (0-0) vs. Robin Fosum (0-0)

Transmisja:

PPV – 7,99 euro za transmisję HD (720p) lub 9,99 euro za transmisję Full HD (1080p)

Znalezione obrazy dla zapytania: oktagon prime 3

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN+ 25

Rio Rancho, Nowy Meksyk, USA

Początek gali: 23:00

Karta główna (2:00):

205 lb: Corey Anderson (13-4) vs. Jan Błachowicz (25-8)
170 lb: Diego Sanchez (29-12) vs. Michel Pereira (23-10, 2 N/C)
125 lb: Montana de la Rosa (10-5) vs. Mara Romero Borella (12-6, 2 N/C)
155 lb: Brok Weaver (14-4) vs. Rodrigo Vargas (11-3)
125 lb: Rogério Bontorin (16-1, 1 N/C) vs. Ray Borg (12-4)
155 lb: Lando Vannata (10-4-2) vs. Yancy Medeiros (15-6, 1 N/C)

Karta wstępna (23:00):

170 lb: Tim Means (29-11-1, 1 N/C) vs. Daniel Rodriguez (10-1)
135 lb: John Dodson (20-11) vs. Nathaniel Wood (16-3)
155 lb: Jim Miller (31-13, 1 N/C) vs. Scott Holtzman (13-3)
205 lb: Devin Clark (10-4) vs. Dequan Townsend (21-10)
135 lb: Casey Kenney (13-1-1) vs. Merab Dvalishvili (9-4)
135 lb: Macy Chiasson (5-1) vs. Shanna Young (7-2)
125 lb: Mark de la Rosa (11-3) vs. Raulian Paiva (18-3)

Transmisja:

23:00 – UFC Fight Pass
2:00 – Polsat Sport

Znalezione obrazy dla zapytania: ufc rio rancho