Weekendowy rozkład jazdy z MMA [14-17.11.2019]

Foto: Esther Lin, MMA Fighting
Foto: Esther Lin, MMA Fighting

Przed nami kolejny weekend pełen emocji związanych z MMA. Tym razem będzie ich wyjątkowo dużo również dla polskich fanów.

W Tel Awiwie odbędzie się gala Bellator 234. Główną atrakcją tego wydarzenia ma być pojedynek w kategorii ciężkiej, w którym zmierzą się Sergei Kharitonov (30-7, 2 N/C) i Linton Vassell (19-8, 1 N/C).

Wielu polskich zawodników pojawi się w rozpisce warszawskiej gali ACA 101. W walce wieczoru Piotr Strus (14-5-2, 1 N/C) podejmie Vitaliy’ego Nemchinova (10-1). Ponadto w piątkowy wieczór w klatce pojawią się m.in. Daniel Omielańczuk (22-9-1, 1 N/C), Aslambek Saidov (23-5), Radosław Paczuski (2-0) czy Karol Celiński (16-8-1).

Z kolei w brazylijskim Sao Paulo bohaterem walki wieczoru będzie najlepszy polski zawodnik Jan Błachowicz (24-8). Zmierzy się on z walczącym przed własną publicznością Ronaldo „Jacare” Souzą (26-7, 1 N/C).  W co-main evencie gali wystąpi natomiast były mistrz UFC Mauricio „Shogun” Rua (26-11), który podejmie Szkota Paula Craiga (12-4). Na karcie wstępnej wystąpi też m.in była czempionka KSW Ariane Lipski (11-5)

CZWARTEK

Bellator 234

Tel Awiw, Izrael

Początek gali: 17:00

Karta główna:

265 lb: Sergei Kharitonov (30-7, 2 N/C) vs. Linton Vassell (19-8, 1 N/C)
155 lb: Roger Huerta (24-11-1, 1 N/C) vs. Sidney Outlaw (13-3)
155 lb: Aviv Gozali (3-0) vs. Zaka Fatullazade (14-8)
170 lb: Haim Gozali (11-6) vs. Artur Pronin (16-3)
185 lb: Austin Vanderford (8-0) vs. Grachik Bozinyan (10-3)

Karta wstępna:

145 lb: Olga Rubin (6-1) vs. Sinead Kavanagh (5-4)
170 lb: Robson Gracie (2-0) vs. Ameer Bashir (1-1)
265 lb: Adam Keresh (3-0) vs. Vladimir Fedin (15-5, 1 N/C)
170 lb: Simon Smotritsky (5-0) vs. Illia Hladkii (3-0)
205 lb: Gustavo Wurlitzer (22-23, 1 N/C) vs. Vuqar Keramov (13-3)
145 lb: Kirill Medvedovsky (11-7) vs. Akhmed Fararzha (6-1)
135 lb: Raz Bring (4-2) vs. Naziri Daniluk (2-1)
135 lb: Ofir Leibel (0-0) vs. Mikail Dulgher (3-1)
135 lb: Ron Becker (3-2) vs. Artem Kazartsev (0-1)
135 lb: Ben Cohen (0-0) vs. Maksym Tkachuk (0-0)
205 lb: Eli Aronov (3-0) vs. Sari Hleihil (2-3)
125 lb: Itay Lipszyc (0-0) vs. Itzik Yakobov (0-0)
185 lb: Nika Ben Tuashy (2-0) vs. David Malka (0-0)
205 lb: Nisim Rozalis (0-1) vs. Noam Voldman (0-5)
145 lb: Itay Tratner (1-0) vs. Elias Mamadov (1-1)

PIĄTEK

ACA 101

Warszawa, Polska

Początek gali: 18:00

Karta główna (21:05):

83,9 kg: Piotr Strus (14-5-2, 1 N/C) vs. Vitaliy Nemchinov (10-1)
120,2 kg: Daniel Omielańczuk (22-9-1, 1 N/C) vs. Denis Smoldarev (14-5)
77,1 kg: Aslambek Saidov (23-5) vs. Elias Silverio (16-4-1)
90 kg: Radosław Paczuski (2-0) vs. Daniel Płonka (0-0)
93 kg: Karol Celiński (16-8-1) vs. Sami Antar (4-1)

Karta wstępna (18:00):

70,3 kg: Brian Foster (28-11) vs. Amirkhan Adaev (15-5)
65,8 kg: Dmitry Parubchenko (14-0) vs. Lom-Ali Eskijew (15-5, 1 N/C)
120,2 kg: Mateusz Łazowski (1-2) vs. Przemysław Dzwoniarek (1-0)
120,2 kg: Daniel James (9-4-1) vs. Ruslan Magomedov (14-1)
120,2 kg: Shelton Graves (9-4) vs. Alikhan Vakhaev (8-2)
65,8 kg: Attila Korkmaz (10-4) vs. Levan Makashivili (16-2-1)
64 kg: Dileno Lopes (20-5) vs. Robert Emerson (20-14, 1 N/C)

Transmisja:

18:00 – transmisja w systemie PPV – cena – 3 dolary
18:00 – transmisja darmowa sport.tvp.pl, aplikacja mobilna TVP Sport  (Android oraz iOS)
21:05 – TVP Sport

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN+ 22

Sao Paulo, Brazylia

Początek gali: 23:00

Karta główna (2:00):

205 lb: Jan Błachowicz (24-8) vs. Ronaldo „Jacare” Souza (26-7, 1 N/C)
205 lb: Mauricio „Shogun” Rua (26-11) vs. Paul Craig (12-4)
155 lb: Charles Oliveira (27-8, 1 N/C) vs. Jared Gordon (15-3)
185 lb: Antonio Arroyo (9-2) vs. André Muniz (18-4)
185 lb: Markus Perez (11-2) vs. Wellington Turman (15-3)

Karta wstępna (23:00):

170 lb: Sergio Moraes (14-5-1) vs. James Krause (26-7)
145 lb: Ricardo Ramos (13-2) vs. Eduardo Garagorri (13-0)
155 lb: Francisco Trinaldo (23-7) vs. Bobby Green (24-9-1)
170 lb: Warlley Alves (13-3) vs. Randy Brown (11-3)
145 lb: Douglas Andrade (25-3, 1 N/C) vs. Renan Barao (34-8, 1 N/C)
125 lb: Ariane Lipski (11-5) vs. Isabella de Padua (5-1)
135 lb: Vanessa Melo (10-6) vs. Tracy Cortez (6-1)

Transmisja:

23:00 – UFC Fight Pass

2:00 – Polsat Sport

Zdjęcie