MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [13-15.12.2019]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [13-15.12.2019]

Foto: Josh Hedges / Zuffa LLC

Sprawdźcie czego ciekawego mogą spodziewać się fani MMA w najbliższy weekend. Będzie się działo!

W piątek w Radomiu czeka nas gala Babilon MMA 11. W walce wieczoru Daniel Skibiński (14-5) będzie bronił pasa wagi półśredniej w starciu z  Lomem Ali Nalgievem (18-7). Na gali wystąpi też mistrz Babilon MMA i FEN w kategorii piórkowej Daniel Rutkowski (9-2, 1 N/C). W pojedynku z Estabilim Amato (10-1) nie będzie on jednak bronił mistrzowskich pasów.

Dwie walki mistrzowskie zobaczymy z kolei na gali ACA 103 w Sankt Petersburgu. Dovletdzhan Yagshimuradov (17-5-1) będzie bronił tytułu w wadze półciężkiej przeciwko Alexeyowi Butorinowi (15-3). Z kolei rywalem niepokonanego mistrza wagi koguciej Rustama Kerimova (13-0) będzie Francisco Maciel (15-3-1).

Po sporych zawirowaniach w walce wieczoru gali FAME MMA UK w Newcastle w rewanżowym pojedynku zmierzą się Dawid Malczyński i Adrian „Polak” Polański. Ponadto w rozpisce pojawił się też włodarz FAME MAM, Wojciech Gola.

Zwieńczeniem weekendu będzie niezwykle mocno obsadzona gala UFC 245 w Las Vegas. Zaplanowano tam aż 3 pojedynki mistrzowskie! W walce wieczoru,  której stawką jest pas kategorii półśredniej w końcu w oktagonie spotkają się Kamaru Usman (15-1) i Colby Covington (15-1). Po raz kolejny pasa wagi piórkowej będzie bronić Max Holloway (21-4), a zabrać mu go spróbuje Alexander Volkanovski (20-4). Z kolei Amanda Nunes (18-4) po raz drugi w karierze podejmie Germaine de Randamie (9-3). Całą galę otworzy natomiast pojedynek Oskara Piechoty (11-2-1).

PIĄTEK

Celtic Gladiator 26

Olsztyn, Polska

Początek gali: 19:00

K1 65 kg: Bartosz Batra (41-14-2) vs. Aleksander Kozachenko (4-2)
K1 75 kg: Szymon Broncel (1-1) vs. Alan Kwieciński (1-2)
77 kg: Kamil Kraska (3-1) vs. Paweł Karwowski (3-4-1)
70 kg: Kacper Bróździak (3-0) vs. Marcin Jabłoński (6-2)
K1 71 kg: Bartłomiej Witkowski (0-0) vs. Krystian Topczewski (0-0)
68 kg: Michał „Denis” Folc (3-2) vs. Jacek Wojnicki (4-3, 1 NC)
K1 50 kg: Aleksandra Mądraszewska (1-0) vs. Paulina Ilnicka (0-0)
61 kg: Adrian Błoński (1-3) vs. Damian Kiereś (0-1)
61 kg: Marcin Maleszewski (1-3 AM) vs. Piotr Pokorski (1-0)

Znalezione obrazy dla zapytania celtic gladiator 26

Babilon MMA 11

Radom, Polska

Początek gali: 19:00

77,1 kg: Daniel Skibiński (14-5) vs. Lom Ali Nalgiev (18-7) – walka o pas wagi półśredniej
68 kg: Daniel Rutkowski (9-2) vs. Estabili Amato (10-1)
70,3 kg: Piotr Przepiórka (3-3) vs. Łukasz Rajewski (8-6)
68,5 kg: Dawid Śmiełowski (5-0) vs. Damian Zorczykowski (6-4)
65,8 kg: Piotr Kacprzak (2-1) vs. Adam Soldaev (3-1)
72 kg: Damian Zuba (0-0) vs. Adrian Gralak (0-0)
77,1 kg: Karol Skrzypek (5-1) vs. Denis Veselov (2-0)
52,5 kg: Olga Michalska (1-0) vs. Hanna Gujwan (1-4)
61,2 kg: Grzegorz Rutkowski vs. Damian Stanek – semi pro
79 kg: Michał Pach vs. Mateusz Sosnowski – semi-pro

Transmisja:

Polsat Sport – od 22:30
Super Polsat – od 20:00
Polsat Sport Fight – od 19:30
Ipla.tv – od 19:30 (transmisja płatna – 5 zł)

Znalezione obrazy dla zapytania babilon mma 11

SOBOTA

ACA 103

St. Petersburg, Rosja

Początek gali: 15:00

Karta główna:

93 kg: Dovletdzhan Yagshimuradov (17-5-1) vs. Alexey Butorin (15-3) – walka o pas wagi półciężkiej
61,2 kg: Rustam Kerimov (13-0) vs. Francisco Maciel (15-3-1) – walka o pas wagi koguciej
65,8 kg: Marat Balaev (10-2) vs. Diego Brandao (25-14)
61,2 kg: Mikhail Malyutin (37-15) vs. Igor Zhirkov (11-3)
70,3 kg: Yusup Raisov (15-1) vs. Raimundo Batista (12-0)

Karta wstępna:

70,3 kg: Alexander Sarnavskiy (36-7) vs. Aurel Pirtea (20-10, 1 N/C)
65,8 kg: Andrey Goncharov (12-3) vs. Rustam Taldiev (5-3)
65,8 kg: Abdul-Rakhman Temirov (12-4) vs. Kurban Taigibov (9-1)
120,2 kg: Amirkhan Guliev (9-1) vs. Aleksey Sidorenko (6-5)
56,7 kg: Alexey Shaposhnikov (7-1) vs. Goga Shamatava (14-6)
83,9 kg: Brett Cooper (26-15) vs. Alexey Efremov (20-10-1)
56,7 kg: Kurban Gadzhiev (15-2) vs. Charles Henrique (12-1)
63 kg: Murad Kalamov (10-3) vs. Kyle Reyes (15-6)
83,9 kg: Magomedrasul Gasanov (10-2) vs. Vyacheslav Babkin (6-1)
61,2 kg: Rodrigo Praia (14-3) vs. Firdavs Khasanov (5-0)

Transmisja:

15:00 – aca-mma.com (PPV – 3 dolary)
20:30 – sport.tvp.pl i aplikacja mobilna TVP Sport (Android oraz iOS)

Znalezione obrazy dla zapytania aca 103

FAME MMA UK

Newcastle, Wielka Brytania

Początek gali: 21:00

Sam Gowland vs. Marty McKenna
Joel „JMX” Morris vs. Wojciech Gola
Dawid Malczyński vs. Adrian „Polak” Polański
Ashley Marie vs. Georgia Harrison
Ally Law vs. Joe Henderson
Daniel „Dapper Laughs” O’Reilly vs. Michael „Harvey” Jr
Mike Fox vs. Andrew Henderson
Casey Barker vs. Callum Markie

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 19,99 ZŁ

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC 245

Las Vegas, Nevada, USA

Początek gali: 0:15

Karta główna (4:00):

170 lb: Kamaru Usman (15-1) vs. Colby Covington (15-1) – o pas mistrzowski
145 lb: Max Holloway (21-4) vs. Alexander Volkanovski (20-4) – o pas mistrzowski
135 lb: Amanda Nunes (18-4) vs. Germaine de Randamie (9-3) – o pas mistrzowski
135 lb: Marlon Moraes (22-6-1) vs. Jose Aldo (28-5)
135 lb: Petr Yan (13-1) vs. Urijah Faber (35-10)

Karta wstępna (2:00):

170 lb: Geoff Neal (12-2) vs. Mike Perry (13-5)
135 lb: Ketlen Vieira (10-0) vs. Irene Aldana (11-5)
185 lb: Ian Heinisch (13-2) vs. Omari Akhmedov (19-4-1)
170 lb: Matt Brown (21-16) vs. Ben Saunders (22-12-2)

Karta UFC Fight Pass (0:15):

145 lb: Chase Hooper (8-0-1) vs. Daniel Teymur (7-3)
125 lb: Brandon Moreno (15-5-1) vs. Kai Kara-France (20-7)
125 lb: Jessica Eye (14-7) vs. Viviane Araujo (8-1)
185 lb: Punahele Soriano (6-0) vs. Oskar Piechota (11-2-1)

Transmisja:

0:15 (karty wstępne) – UFC Fight Pass
0:15 – Polsat Sport Extra

Znalezione obrazy dla zapytania ufc 245